КУПИТИ МАРКІЗИ – ПОРТФОЛІО ОБ’ЄКТІВ

Якісні, яскраві, стильні, високотехнологічні та вишукані маркізи від Лінії Комфорту – справжні аристократи у Вашому будинку! Завдяки ним відпочинок буде завжди приємним та зручним. Компанія Лінія Комфорту вже понад 15 років втілює проекти по виготовленню та встановленню сонцезахисних конструкцій. У нас Ви можете купити маркізи для тераси, маркізи для кафе, для магазину на будь-який смак та колір! Або замовити маркізи в Києві та Київській області за індивідуальними замірами. Додайте комфорту у своє життя разом з нашими якісними маркізами!

МАРКІЗА ДЛЯ ТЕРАСИ НА ДАХУ НОВОБУДОВИ

Об`єкт – квартира на 16 поверсі багатоповерхівки. Необхідно встановити маркізу на літній терасі. За задумом клієнта маркіза має захищати терасу від сонця, забезпечуючи комфортний відпочинок.

ВИСУВНА МАРКІЗА НА БАЛКОН

Об’єкт – квартира. Необхідно встановити маркізу на балконі . Основні вимоги клієнта до маркізи –  простота та надійність конструкції, зручність в керуванні, підібрати колір гармонійний з фасадом будинку.

КОВШОВА МАРКІЗА ДЛЯ МАГАЗИНУ "JARDIN EXOTIQUE"

Об’єкт – магазин Jardin Exotique. Необхідно встановити ковшову маркізу над дверима магазину. Основні побажання від замовника – брендування маркізи для стильного оформлення входу в магазин.

МАРКІЗА ДЛЯ РЕСТОРАНУ "STEAK HOUSE"

Об’єкт – ресторан Steak House. Необхідно встановити маркізи на фасаді закладу та на літній терасі ресторану. Основні побажання клієнта – маркізи мають гармонійно вписуватися в інтер’єр закладу.

МАРКІЗА НА ТЕРАСУ В КОТЕДЖІ

Об’єкт – приватний будинок. Власник коттеджа замовив маркізу для тераси, яка має ефективно захищати від сонця, мати автоматизоване керування та органічно вписуватись в дизайн подвір’я і фасаду.

МАРКІЗА НА ТЕРАСУ В КОТЕДЖІ

Об`єкт – приватний будинок в с.Рожни (Київська обл). Необхідно встановити маркізи на літній терасі. Особливістю проекта є монтаж маркізи над перголою, прибудованою до фасадної стіни будинку.

МАРКІЗА ДЛЯ РЕСТОРАНУ "БАРКАС"

Об’єкт – ресторан “Баркас”. Необхідно встановити маркізу на літній терасі ресторану. Основні вимоги від замовника до маркізи – дизайн в морській тематиці, автоматичне управління.

МАРКІЗА НА ТЕРАСУ В КОТЕДЖІ

Об`єкт – приватний будинок. Необхідно встановити маркізу на літній терасі. Основні побажання клієнта – автоматизоване управління та стильний дизайн, який гармонійно доповнить фасад.

X