ФАСАДНЕ СКЛІННЯ

ЧЕСНА ЦІНА НА ФАСАДНЕ СКЛІННЯ

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на скління фасаду прямо зараз!

калькулятор ролет

ФАСАДНЕ СКЛІННЯ

Безрамне скління фасаду, яке створює видимість цільного блискучого покриття, вражає вишуканою високотехнологічною красою. За допомогою безрамного скління можливо створити надзвичайно красиві, міцні та функціональні футуристичні фасади величезної площі. Система безрамного скління фасадів передбачає монтаж товстого загартованого скла без використання вертикальних стійок. Скло кріпиться до алюмінієвих профілів, які розташовані горизонтально в нижній і верхній частині конструкції. Новаторський спосіб фіксації дозволяє створювати скляні фасади незвичайної форми та дизайну.

Лінія Комфорту має 16-річний досвід скління та тисячі бездоганно встановлених квадратних метрів алюмінієвих фасадних конструкцій. На нашому рахунку великі об’єкти: ТРЦ “Софія Молл” у Києві, ТРЦ в Броварах, столичні офісні центри та коворкінги, готельно-рестораний комплекс “Сосновель” у передмісті Києва. Власні виробничі потужності та штат професійних архітекторів і майстрів дозволяє нам виконувати проекти будь-якої складності та створювати фасади надзвичайної краси та міцності.

ПЕРЕВАГИ СКЛЯНИХ ФАСАДІВ

Світлопрозорі фасади на вигляд легкі та красиві, і цією легкістю часто викликають багато питань про безпеку людей, які перебувають всередині, про особливості монтажу та експлуатації. Отже, про все по черзі.

БЕЗПЕКА ТА МІЦНІСТЬ

Скляні фасади – дуже міцні та безпечні. Їх створюють з екологічно чистого надміцного алюмінієвого профілю та товстого загартованого скла, яке надзвичайно важко розбити. Загартоване скло стійке до різних механічних пошкоджень і витримує великі температурні перепади – від пекельної спеки до лютого морозу. Алюмінієвий профіль стійкий до корозії і має довгий термін експлуатації: він служитиме близько 80 років!

ШУМОІЗОЛЯЦІЯ

Скляні фасади мають відмінну шумоізоляцію та добре знижують рівень вуличного та промислового шуму. Блокувати його повністю вони не здатні, але знизити до комфортного значення можуть.

НЕПОВТОРНИЙ ДИЗАЙН

Світлопрозорі фасади мають привабливий зовнішній вигляд і високу функціональність. Сучасні будівельні технології дозволяють втілити найфутуристичніший дизайн. Загартоване скло декорується дзеркальним ефектом та тонується в масі, а алюмінієвий профіль може фарбуватися в усі кольори RAL-палітри.

ПАНОРАМНІСТЬ

Скляні фасади мають відмінну світлопроникність та візуальне збільшують внутрішній простір будівлі. У багатоповерхівках вони здатні відкрити доступ до мальовничих краєвидів, а у малоетажній приватній забудові забезпечити злиття з навколишньою природою садибної ділянки та ландшафтом навколо будинку.

ТИПИ АЛЮМІНІЄВОГО ФАСАДНОГО СКЛІННЯ

Новітні будівельні технології дозволяють виконувати монтажні роботи в максимально короткі терміни. Існує декілька основних різновидів фасадного скління. Досвідчені архітектори Лінії Комфорту підберуть саме той, що є найкращим для конкретного проекту:

1. СТІЙКО-РИГЕЛЬНЕ СКЛІННЯ. Стійко – ригельні фасадні контрукції використовуються для зведення профільних фасадів. Основні конструктивні елементи в стійко-ригельній системі – це вертикальні стійки до яких механічним шляхом кріпляться горизонтальні ригелі. Профільна структура конструкції розташовується з внутрішнього боку навісної стіни зі скла. Найпопулярніші види стійко-ригельного скління – структурне та напівструктурне скління. При структурному склінні площина фасаду є суцільною поверхнею скла без видимих зовнішних накладних планок. За допомогою силіконових герметиків, елементи системи з’єднуються в єдину міцну конструкцію. При напівструктурному склінні між листами скла видно частину алюмінієвого профілю – тоненьку рамку в тон скляного полотна. Адже склопакети монтуються під штапики шириною до 20 мм, які окантовують скляний лист по периметру.

2. СПАЙДЕРНЕ СКЛІННЯ. Цей тип фасадного скління базується на використанні спайдера (Spider) – просторового кронштейна з високолегованої сталі з відмінними декоративними властивостями. Спайдерне скління дає можливість монтувати дуже різні фасадні конструкції. Спайдер рівномірно розподіляє навантаження в усіх точках кріплення, адже всі кріпильні точки мають однакову «пружну» конструкцію.

Отримати детальну консультацію стосовно безрамного фасадного скління можна у фахівців та архітекторів Лінії Комфорту. Для цього достатньо зв’язатися з нами по телефону або залишити заявку за допомогою зручної форми зворотного зв’язку на нашому сайті.

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука ідеального фасадного скління.

Замірники Лінії Комфорту – професіонали з великим досвідом та стажем, які виконають заміри швидко та якісно.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Що таке світлопрозорий фасад?

Світлопрозорий фасад – це конструкція, яка складається зі скла і алюмінієвого профілю та зазвичай має дуже велику площу, що дозволяє проникати великій кількості природного світла в приміщення. Завдяки різноманітним технологіям монтажу, сучасне фасадне скління здатне формвати індивідуальність будівлі та її особливий зовнішній вигляд. Застосування новітніх матеріалів і технологій дозволяє архітекторам і дизайнерам створювати оригінальні проекти для індивідуального будівництва. Легкі на вигляд скляні фасади насправді дуже міцні та надійні.

Наскільки безпечні світлопрозорі фасади?

Скляні фасади – дуже міцні та безпечні. Їх створюють з екологічно чистого надміцного алюмінієвого профілю та товстого загартованого скла, яке надзвичайно важко розбити. Загартоване скло стійке до різних механічних пошкоджень і витримує великі температурні перепади – від пекельної спеки до лютого морозу. Алюмінієвий профіль стійкий до корозії і має довгий термін експлуатації: він служитиме близько 80 років!

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильний тип фасадного скління та оптимальну ціну.

НАШІ РОБОТИ

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ШОУ-РУМУ!

Детально ознайомитися зі зразками провідних систем безрамного скління можна в нашому шоу-румі. Менеджер Лінії Комфорту допоможе обрати оптимальний варіант та прорахує попередню вартість проекту.

Чекаємо в шоу-румі за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська, 119/1

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X