ЗАХИСНІ РОЛЕТИ НА ДВЕРІ

ЧЕСНА ЦІНА НА ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ВІД ВИРОБНИКА

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на захисні ролети прямо зараз!

калькулятор ролет

ТИПИ РОЛЕТНОГО ПРОФІЛЮ

kupyty zakhysni rolety

ТИПИ МОНТАЖУ РОЛЕТІВ

kupyty zakhysni rolety

ТИПИ РОЛЕТНИХ КОРОБІВ

kupyty zakhysni rolety

ТИПИ КЕРУВАННЯ РОЛЕТАМИ

kupyty zakhysni rolety

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Захисні ролети на двері допоможуть захистити будівлю від мародерів та “бомбіл”, а також несприятливих погодних явищ, вуличного шуму та холоду. Відмінною рисою захисних ролет є компактність. При відкритті дверей класичні грати можуть заважати транспортуванню різних предметів або меблів, з рольставнями така проблема виключається.

Купити захисні ролети (Київ та Київська область) за ціною від виробника можна в Лінії Комфорту. Компанія має понад 16-річний досвід у виготовленні та встановлення під ключ ролетів будь-якого типу, пропонує якісну продукцію та послуги. Наші менеджери знають все про захисні ролети і швидко підберуть вашу ролетну пару та оптимальну ціну.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЮТЬ ЗАХИСНІ РОЛЕТИ НА ДВЕРІ

Захисні ролети на двері характеризуються наступними перевагами:

ЕСТЕТИЧНИЙ ВИГЛЯД. Рольставні на двері досить стильний варіант. Справа в тому, що далеко не завжди архітектура будівлі передбачає можливість встановлення ґрат. Іноді їх використання стає щонайменше недоцільним. Металеві захисні ролети можуть доповнити будь-який дизайн, насамперед завдяки великому вибору кольорів.

БЕЗПЕКА. Ролетні двері – оптимальний варіант для захисту будівлі від злому. Якісні рольставні не допустять проникнення сторонніх осіб у приміщення. Зламати захисні ролети набагато складніше, ніж розкрити будь-які металеві двері.

ЗРУЧНЕ ВИКОРИСТАННЯ. Установка автоматики дозволить контролювати захисні ролети дистанційно за допомогою пульта. Управліннятакож може бути ручним. Вибір механізму відкриття та закриття залежить від низки факторів, серед яких бюджет, кількість рольставнів, вимоги до ролетів тощо.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. Ролетні двері дозволяють зберігати тепло в будівлі взимку, скоротивши обсяг його втрати. Завдяки цьому забезпечується сприятливий мікроклімат у приміщенні.

ДОВГОВІЧНІСТЬ. Ще однією особливістю, яку мають захисні ролети на двері, є міцність. Оцинковане покриття забезпечує захист металу від зовнішніх факторів, у тому числі дії вологи та виникнення корозії. Це гарантує довговічність виробів.

ПРАВИЛЬНИЙ ЗАМІР ТА ЯКІСНИЙ МОНТАЖ

Професійний замір отворів та якісний монтаж ролетів є запорукою довгої експлуатації захисних конструкцій та виконання ними своїх функцій в повній мірі. Замірники Лінії Комфорту – професіонали своєї справи. Наші майстри мають великий досвід демонтажу та монтажу ролетних конструкцій, у них прямі руки та фірмові інструменти. А ще вони надто ліниві, щоб переробляти роботу, тому роблять її з першого разу – швидко, якісно, сумлінно. Практичний досвід наших майстрів – запорука виготовлення та встановлення ідеальних ролетів, які служитимуть десятиліттями.

Довірити монтаж ролетів майстрам Лінії Комфорту – це отримати якісну послугу, яка на довгі роки позбавить головного болю з поломками та ремонтом ролетів. Адже Лінія Комфрту – це якість, перевірена часом.

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних ролетів та їх якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

НАШІ РОБОТИ

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Навіщо потрібні ролети?

Ролети необхідні для захисту приміщення від шуму та пилу, поганих погодних умов, сонячних променів, злому, проникнення та сторонніх поглядів, а також для підвищення рівня теплоізоляції.

Які бувають типи ролетних профілів та чим вони відрізняються?

Є три типи ролетних профілів – пінонаповнені, екструдовані та решітчасті.

  1. Пінонаповнений профіль має полімерне наповнення, що забезпечує шумо- та теплоізоляцію, легкість, стійкість до вітрових навантажень та низьку вартість.
  2. Екструдований профіль виготовляється через видавлювання нагрітого алюмінієвого злитка та має додаткові ребра жорсткості. Перевага цього виду ролетного профілю в його міцності, надійності та зломостійкості. Ролети з екструдованого профілю встановлюють у місцях із підвищеними вимогами до захисту.
  3. Решітчастий профіль за виглядом і конструктивом нагадує ґрати. Завдяки отворам цей профіль дозволяє цілодобово демонструвати вітрини магазинів та торгових центрів, а також пропускає сонячне світло всередину приміщення.

Що таке антивандальні ролети?

Антивандальні ролети – це рольставні з посиленою товщиною металу, додатковими ребрами жорсткості, коробом із захистом від злому, прихованим замком. Такий конструктив ролети дозволяє захистити приміщення від злому, проникнення всередину та пограбування.

Як відкрити і закрити захисні ролети, якщо немає світла?

Відкрити або закрити захисні ролети при відсутності електрики вийде лише в тому випадку, якщо електропривод ролет має систему аварійного розблокування (HKX). У такому випадку захисні ролети можна відкрити вручну за допомогою спеціальної ручки. Якщо така система не включена в електропривод, то без електрики підняти та опустити рольставні не вдасться.

Які мінімальні розміри мають захисні ролети?

Мінімальні розміри, які мають захисні ролети, залежать від їх типу керування. Захисні ролети з механічним ручним типом керування можуть мати мінімальні розміри: ширина – 450 мм, висота – 400 мм. Автоматичні захисні ролети мають мінімальний розмір: ширина – 600 мм, висота – без обмежень.

Які типи монтажу можуть мати захисні ролети?

Установка ролет може здійснюватися із внутрішньої або зовнішньої сторони будівлі. При зовнішній установці існують такі типи монтажу на захисні ролети:

  1. Накладний – короб встановлюється за межами отвору.
  2. Вбудований – короб встановлюється всередині отвору.
  3. Коробом назовні. Полотно розташоване впритул до вікна.
  4. Коробом всередину. Полотно розташоване в одній площині з фасадом будівлі.

При внутрішній установці захисні ролети мають такі типи монтажу:

  1. Накладний.
  2. Вбудований.

Який монтаж на захисні ролети краще обрати: вбудований чи накладний?

Накладний спосіб монтажу є більш популярним та поширеним, оскільки відбувається легко і швидко. Для встановлення ролети накладним методом не має потреби готувати отвір заздалегідь. З мінусів – легше зламати ролету, зверху на коробі накопичується дощ і сніг, випираюча ролета виглядає не презентабельно.

Вбудований спосіб монтажу передбачає попередню підготовку отвору та додаткові роботи після встановлення виробу. Захисні ролети  виглядають естетично і зламати їх набагато складніше, оскільки короб прихований у отворі.

Чи можна зламати захисні ролети?

На жаль, можна зламати будь-яку конструкцію за належного бажання, наявності навичок, інструментів та часу. Захисні ролети мають 7 класів зломостійкості – від Р1 до Р7. На злам ролетів з найменшим класом захисту P1 знадобиться щонайменше 15 хвилин. Чим більше часу злочинець витрачає на злом, тим вище шанс бути поміченим.

Чи можна інтегрувати захисні ролети до системи «розумний дім»?

Так, можна. Автоматичні захисні ролети інтегруються до системи “Розумний дім”.

Як не допустити зледеніння ролет?

Для того, щоб на ролетах не утворювався лід, слід регулярно приводити їх у дію – опускати та піднімати. Якщо все-таки захисні ролети вкрились льодом, можна відігріти їх феном.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильні захисні ролети та оптимальну ціну.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

Більше готових рішень - у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо захисні ролети на вікна, захисні ролети на двері та ролетні решітки від виробника. Наша продукція має високу якість та привабливу ціну!

Хутчіш завітай до нашого магазину!

kupyty zakhysni rolety

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X