КОВШОВА МАРКІЗА

маркізи київ

ЧЕСНА ЦІНА НА ВИСУВНІ МАРКІЗИ ВІД ВИРОБНИКА

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на висувні маркізи прямо зараз!

калькулятор ролет

МАРКІЗА КОВШОВА ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Ковшові маркізи на вікна — функціональні тканинні навіси для захисту віконних та дверних прорізів від прямих сонячних променів, вітру, дощу та снігу. М’які лінії та насичені відтінки фасадних конструкцій купольного типу підкреслюють архітектурні особливості старовинних міських особняків, згладжують суворі контури сучасних будівель. Компанія Лінія Комфорту має 15-річний досвід у реалізації маркіз та пропонує широкий асортимент якісної продукції.

ЯКИХ ТИПІВ БУВАЮТЬ КОВШОВІ МАРКІЗИ

При виборі навісу важливо враховувати архітектурний стиль будівлі, специфіку комерційного об’єкту та кліматичні умови регіону. В інтернет-магазині «Лінії Комфорту» можна купити ковшові маркізи на вікна і двері будь-яких розмірів, конфігурації та функціональності:

  • Прямокутна або аркова форма. Різна геометрія навісів купольного типу дозволяє купити маркізи для вікон і дверей з однією, двома або більшим числом стулок.
  • Стаціонарна чи складана конструкція. Віконна маркіза, що складається з декількох ребер, формується на основі нерухомого литого каркаса або динамічної системи. Промені козирка розсуваються вручну або за допомогою електроприводу.

Для класичних міських будівель ХІХ–ХХ ст. актуальний монтаж навісів усередині отворів (не перекриває унікальну ліпнину). Накладний спосіб установки характерний для сучасних будівель.

ЯКІ ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ПЕРЕВАГИ МАЮТЬ КОВШОВІ МАРКІЗИ

Ковшова маркіза над вікном — найпрактичніша фасадна конструкція в міських умовах. Купольні навіси відрізняються невисокою ціною, комфортним сонцезахистом та іншими експлуатаційними перевагами:

  1. Матеріал козирка не боїться вологи, високих та низьких температур. Він стійкий до механічних пошкоджень;
  2. Віяловий принцип розташування ребер ковша забезпечує постійний натяг тканини, що гарантує наочність нанесених логотипів, найменувань, слоганів;
  3. Асортимент кольорів полотна, представлений у шоурумі «Лінії комфорту», ​​дає можливість вибрати тканину, орієнтуючись на фірмові кольори та оздоблення фасаду.
  4. За ковшовими маркізами легко доглядати. Вони не потребують регулярного складання/розкладання, за рахунок чого рідко виходять з ладу і надійно служать довгий час.

КОВШОВА МАРКІЗА ЯК НОСІЙ РЕКЛАМНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Купольні маркізи для вікон не тільки надійно захищають приміщення від атмосферного впливу, ненав’язливо доповнюють декор фасаду, а й служать найефективнішими носіями рекламної інформації. Козирки над віконною групою або вхідними дверима, виконані в корпоративних кольорах, добре помітні з тротуару, проїжджої частини, з вікон сусідніх будов.

Логотипи та назви торгових підприємств, нанесені на ковшові маркізи, привертають до себе увагу перехожих, водіїв транспортних засобів і пасажирів. Брендований навіс над вітриною магазину або входом до закладу HoReCa вказує на серйозне ставлення компанії до свого іміджу та щиру турботу про відвідувачів.

КУПИТИ КОВШОВУ МАРКІЗУ В ЛІНІЇ КОМФОРТУ – МУДРЕ РІШЕННЯ

Наша компанія є одним з лідерів ринку, що пропонує високоякісну продукцію за конкурентною ціною. Купити ковшові маркізи або замовити індивідуальний проект можна зв’язавшись з менеджером. Покупка вигідна, адже продукція від Лінії Комфорту має переваги:

Ми використовуємо матеріали високої якості. Для наших ковшових маркіз використовуються профілі та тенти високої якості, завдяки чому готовий виріб прослужить десятиліття.

Гарантія та сервіс. Ми надаємо гарантію на всі маркізи та здійснюємо сервісне обслуговування.

Робота “під ключ”. Ми все робимо самостійно – швидко, надійно, високоякісно.

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних ковшових маркіз та їх якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Що таке ковшова маркіза та де використовується?

Ковшова маркіза (або купольна маркіза)  – це тентова фасадна конструкція, що маює форму ковша (куполу). Ковшові маркізи найчастіше виступають як декоративний дизайнерський елемент і популярні як маркізи для кафе, маркізи для магазина.

Яку функцію виконує ковшова маркіза?

Ковшова маркіза крім захисту від сонця та атмосферних опадів виконуює декоративну функцію, слугує окрасою фасаду. Також ковшові маркізи широко використовують як рекламно-інформаційні носії, брендуючи логотипами та рекламними слоганами.

У чому особливість конструкції ковшових маркіз?

Ковшові маркізи (купольні маркізи) – це аналог козирка, тільки виконаного не з твердого матеріалу, а з тканини. Стаціонарні ковшові маркізи мають куполоподібну форму і не складаються, постійно нависаючи над вікном, вітриною або дверима. Складні ковшові маркізи завдяки віялоподібній конструкції з ребрами можуть складатися за потреби.

Якої форми бувають ковшові маркізи?

Ковшові маркізи традиційно поділяються за формою на два типи:

  1. Арочні ковшові маркізи (використовуються на вікнах аркового типу);
  2. Прямокутні ковшові маркізи (придатні для прямокутних вітрин).

Чи можє ковшова маркіза складатися?

Так. Ковшова маркіза стаціонарного типу не згортається і постійно перебуває у розгорнутому положенні ковша. А складна сегментована конструкція може згортатися та розгортатися, як віяло. Розкладати ковшові маркізи можна як вручну, так і оснастити електромотором з пультом керування та керувати положенням маркізи дистанційно.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильну маркізу та оптимальну ціну.

НАШІ РОБОТИ

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

Більше готових рішень - у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо терасні системи, перголи та маркізи від виробника. Наша продукція має високу якість та привабливу ціну!

Хутчіш завітай до нашого магазину!

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X