ГАРАЖНІ ВОРОТА NOVA

ЧЕСНА ЦІНА НА ВОРОТА NOVA

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на гаражні ворота Nova прямо зараз!

калькулятор ролет

ПЕРЕВАГИ СЕКЦІЙНИХ ВОРІТ NOVA

МІЦНІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ, КОМФОРТ

  • Сендвіч-панелі товщиною 40 мм з терморозривом.
  • Подвійний міжпанельний EPDM-ущільнювач.
  • Механічне (ручне) або автоматичне (електропривід) керування.
  • Стійкі до корозії комплектуючі з оцинкованої сталі.
  • Захист від защемлення пальців та падіння полотна.
  • Регульовані роликові кронштейни.
  • Скритий кінцевий профіль та нащельник.
  • Великий вибір кольорів та видів сендвіч-панелей.

Гаражні ворота NOVA виготовлені з комплектуючих провідних європейських брендів: панелі воріт Kingspan (Ірландія), фурнітура Flexiforce та Doca (Нідерланди), що єзапорукою довгої експлуатації воріт.

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних гаражних воріт NOVA та їх якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

РІЗНОВИДИ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ НА ГАРАЖНІ ВОРОТА NOVA

S-Гофр

М-Гофр

L-Гофр

Мікрохвиля

СТАНДАРТНІ КОЛЬОРИ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ НА ГАРАЖНІ ВОРОТА NOVA

Класичний білий (RAL 9016)

Склонова кістка (RAL 1015)

Сірий антрацит (RAL 7016)

Синій (RAL 5010)

Золотий дуб

Темний дуб

Коричневий (RAL 8014)

Червоний (RAL 3000)

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Чи можна гаражні ворота NOVA пофарбувати в нестандартні кольори??

Так. Гаражні ворота NOVA можливо пофарбувати в будь-який колір палітри RAL. Фарбування у нестандартні кольори виконується за додаткову оплату згідно прайса.

Чи можна додати хвіртку у гаражні ворота NOVA? Які бувають хвіртки?

Так, гаражні ворота NOVA можна доповнити вбудованою хвітркою. Залежно від розмірів та конфігурації існують наступні види хвірток:

ХВІРТКА ЗІ СТАНДАРТНИМ ПОРОГОМ 145 мм.

Хвіртка зі стандартним порогом має посилену конструкцію і встановлюється в гаражні ворота максимальних розмірів. Підходить для воріт розміром більше 4500х3000 мм. Максимальний розмір воріт з хвірткою 6000 × 3250 мм.

ХВІРТКА З НИЗЬКИМ ПОРОГОМ 100 мм.

Хвіртка з низьким порогом відповідає вимогам пожежної безпеки і може встановлюватися на шляхах евакуації людей. Підходить для воріт з розмірами до 4500 × 3250 мм.

ХВІРТКА З ПЛОСКИМ ПОРОГОМ 18 мм.

Плоский поріг завдяки своїй формі гарантує максимальну зручність при експлуатації та забезпечує безперешкодний проїзд велосипеда або візки через хвіртку.  Максимальний розмір воріт з хвірткою 5000 × 3250 мм.

Чи можна оздобити гаражні ворота NOVA віконцями?

Так! Гаражні ворота NOVA можна оздобити широким вибором віконець та прозорою панорамною алюмінієвою панеллю із склінням.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильні гаражні ворота NOVA та оптимальну ціну.

ГАРАЖНІ ВОРОТА NOVA ЯКІ МИ ВЖЕ ВСТАНОВИЛИ

ГАРАЖНІ ВОРОТА NOVA - СЕКЦІЙНІ ВОРОТА НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Гаражні ворота потрібні для будь-якого приватного чи комерційного господарства, де є потреба в зберіганні та обслуговуванні автотранспорта впродовж року. Оптимальним варіантом воріт в гараж є секційні ворота з автоматичним або ручним керуванням.

Лінія Комфорту пропонує купити гаражні ворота NOVA (Київ та область) на вигідних умовах та за помірною ціною. Наш менеджер надасть необхідну консультацію та підбере оптимальні гаражні ворота NOVA, швидко розрахує їх вартість, а професійні майстри якісно виконають заміри та встановлять секційні ворота під ключ.

ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ ГАРАЖНІ ВОРОТА NOVA

Дилема “які ворота в гараж” обрати для господарів одвічна, адже кожен хоче купити гаражні ворота хорошої яякості та не за всі гроші світу. Саме такими воротами є секційні ворота NOVA. При нормальній ціні вони мають гарні показники міцності, зручності, безпеки та теплоізоляції і стануть оптимальним вибором для гаража, який не опалюється взимку. Можливість додати до воріт вбудовану хвіртку робить гаражні ворота NOVA ще більш привабливими. Стильні та сучасні, вони стануть окрасою господарства та потурбуються про захист автомобіля і комфортну щоденну експлуатацію гаража його власником.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X