СКЛЯНІ ОГОРОЖІ ТА СКЛЯНІ ПЕРИЛА

скляні огорожі та перила

ЧЕСНА ЦІНА НА СКЛЯНІ ОГОРОЖІ ТА ПЕРИЛА

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на скляні огорожі та перила прямо зараз!

калькулятор ролет

ЯКІ ВАРІАНТИ КРІПЛЕННЯ МАЮТЬ СКЛЯНІ ОГОРОЖІ ТА ПЕРИЛА

ОБИРАЙ СКЛЯНІ ОГОРОЖІ ТА ПЕРИЛА

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ СКЛЯНІ ОГОРОЖІ ТА ПЕРИЛА У ЛІНІЇ КОМФОРТУ

ФАХОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА РОЗРОБКА ПРОЕКТА

Фахівці Лінії Комфорту нададуть змістовну консультацію, допоможуть обрати скляні огорожі та перила, розробити проект та прорахують його попередню вартість.

ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ ТА ФУРНІТУРА

Для виготовлення скляних огорож Лінія Комфорта використовує профіль, скло та фурнітуру провідних компаній-виробників. Тому наша продукція якісна, міцна та красива.

ПРОФЕСІЙНІ МАЙСТРИ ТА АРХІТЕКТОРИ

Майстри Лінії Комфорту – професіонали з багаторічним стажем та досвідом. Вони якісно виготовляють продукцію, виконують замір та монтаж конструкцій під ключ.

ЯКІСНИЙ МОНТАЖ ПІД КЛЮЧ

Майстри Лінії Комфорту вже засклили тисячі квадратних метрів. А ще вони виконують всю роботу фірмовими інструментами. Нема такого проекту, з яким би вони не впорались!

ГАРАНТІЯ НА ПРОДУКЦІЮ ТА РОБОТУ

Лінія Комфорту здійснює контроль якості на всіх етапах проекту, надає гарантію на всю продукцію та виконану роботу, а також виконує постгарантійне сервісне обслуговування.

НАШІ РОБОТИ

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальної огорожі зі скла та їх якісного встановлення. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

З якого скла виготовляються скляні огорожі та перила?

Скляні огорожі та перила виготовляються із безпечного та міцного загартованого скла товщиною від 10 до 12 мм або триплексованого скла.

Скло для огорож може бути безбарвне, матове (сатин), надпрозоре або тоноване в масі.

Наскільки безпечні та міцні скляні огорожі та перила?

Скляні огорожі та перила із загартованого або триплексного скла дуже міцні та безпечні. Вони витримують високе навантаження, а якщо б’ються, то розпадаються на невеличкі негострі кубики діаметром 1 см. Край кубиків негострий, тож людина не травмується.

Як можна декорувати скляні огорожі та перила?

Скляні огорожі та перила можна задекорувати:

  • Піскоструминною обробкою (художнє матування);
  • УФ-друком (нанесення зображення на скло);
  • Гравіюванням.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильні скляні огорожі та оптимальну ціну.

БЕЗРАМНЕ СКЛІННЯ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ У ТРЦ "СОФІЯ МОЛЛ"

Лінія Комфорту розробила та втілила індивідуальний проект для одного з найбільших ТРЦ Києва — «Софія Молл». Елегантні та вишукані безрамні перила з синього скла, скління ліфтової шахти та стильні білі ролетні решітки органічно доповнили загальний дизайн інтер’єру ТРЦ та додали йому сучасні високофункціональні ноти.

Високий професіоналізм архітекторів та майстрів Лінії Комфорту оцінили як власники бізнесу, так і відвідувачі торгово-розважального центру, адже окрім зовнішньої краси продукція від Лінії Комфорту має надзвичайну якість, міцність та функціональність. Вона несе комфорт та затишок у будь-яке приміщення.

Обирайте Лінію Комфорту — професіоналізм, якість, стиль!

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ШОУ-РУМУ!

Детально ознайомитися зі зразками готової продукції можна в нашому шоу-румі. Наш менеджер покаже всі варіанти скла та кріплень, допоможе обрати оптимальний варіант.

Чекаємо в шоу-румі за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська, 119/1

СКЛЯНІ ОГОРОЖІ ТА ПЕРИЛА ЗІ СКЛА ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Огорожі зі скла та скляні перила надають інтер’єру вишуканих, високотехнологічний вигляд. Та окрім унікальності та естетики, скляним огорожам притаманна зручність у повсякденному використанні, адже вони безпечні та міцні. Скляні перила та огорожі зі скла встановлюють у нежитлових та жилих приміщеннях, на терасах. Завдяки відмінній світлопроникності, огорожі із гартованого скла оптично розширюють простір, додаючи йому візуальної легкості.

Лінія Комфорту понад 16 років виготовляє та встановлює світлопрозору конструкції під ключ. Купити скляні огорожі ціна яких помірна, а якість висока можна, звернувшись до нашого менеджера за допомогою зручної форми на сайті або по телефону. Він порадить, які краще замовити скляні огорожі та скляні перила на балкон або терасу і швидко виконає попередій прорахунок ціни.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЮТЬ СКЛЯНІ ОГОРОЖІ ТА СКЛЯНІ ПЕРИЛА

Скляні огорожі та скляні пперила набувають все більшої популярності та вжитку завдяки чисельним перевагам над традиційними аналогами.

НАДІЙНІСТЬ, БЕЗПЕКА ТА ДОВГОВІЧНІСТЬ

Сучасні скляні огорожі та скляні перила виготовляються із загартованого або триплексного скла, міцно монтуються на надійні сталеві кріплення і витримують значні навантаження. Отже, опиратися на них безпечно. При пошкодженні та розбитті загартоване та триплексне скло розсипається на негострі кубики діаметром 1 см, якими неможливо поранитися. Тому знаходитися біля огорожі зі скла безпечно. Висока якість фурнітури та скла гарантують довгу експлуатацію конструкцій: скляні перила та огорожі служитимуть десятиліття.

ЗРУЧНІСТЬ В ДОГЛЯДІ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Скляні огорожі та скляні перила не потребують спеціального догляду. Очистити їх від бруду можна за допомогою типових миючих засобів для скла та ганчірки з мікрофібри. Поверхня скла стійка до подряпин і довго зберігає привабливий вигляд.

МАКСИМАЛЬНА СВІТЛОПРОНИКНІСТЬ

Скляні конструкції не заважають проникненню сонячних променів та забезпечують відмінне природне освітлення. Завдяки цьому дуже популярні скляні перила на балкон та скляні огорожі для тераси у будівлях, де є мальовничі панорамні краєвиди.

РІЗНОМАНІТТЯ КРІПЛЕНЬ ТА ДИЗАЙНУ СКЛА

Сучасні профільні системи, кріплення та фурнітура дозволяють виконати надійний та естетичний зовні монтаж скляних огорож та перил будь де. А широкий вибір варіантів декорування скла відкриває можливості для унікального дизайнерського оформлення перил та огорож. Зокрема, їх можна декорувати:

  • – Піскоструминною обробкою (художнє матування);
  • – УФ-друком (нанесення зображення на скло);
  • – Гравіюванням.

Фахівці Лінії Комфорту допоможуть правильно обрати скляні огорожі та скляні перила, а професійні майстри виконають монтаж під ключ. Наша компанія надає гарантію на всі скляні огорожі та скляні перила і виконує сервісне обслуговування.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X