МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ДВЕРІ НА ЗАМОВЛЕННЯ

ЧЕСНА ЦІНА НА МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ДВЕРІ ВІД ВИРОБНИКА

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на металопластикові двері прямо зараз!

калькулятор ролет

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ДВЕРІ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Металопластикові двері давно завоювали популярність завдяки своїм плюсам в експлуатації та невисокій ціні. Будучи універсальними, металопластикові двері підходять для приміщень будь-якого типу та здатні виконувати різні функції. Купити металопластикові двері (Київ та Київська область) можна в Лінії Комфорту. На металопластикові двері ціна у нас вигідна, а вибір широкий. Ми пропонуємо як готові двері стандартних розмірів так і виготовляємо металопластикові двері на замовлення за індивідуальними замірами.

ЯКІ ПЛЮСИ МАЮТЬ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ДВЕРІ

Купити металопластикові двері багато хто бажає за їх незаперечні конструктивні якості, приваблює і доступна ціна. Крім високої функціональності та доступної вартості, вони мають такі переваги:

Енергоефективність. Металопластикові двері – найтепліші та енергозберігаючі за мінімальної ціни.

Вологостійкість. Металопластикові двері не бояться води і можуть витримувати сильну зливу, град, хуртовину і зледеніння, завдяки чому підходять для балконів і як вхідні. Також їх легко очищати водою.

Екологічність. Сучасні металопластикові двері виготовляють із безпечних матеріалів, які при правильній експлуатації не шкодять здоров’ю та навколишньому середовищу.

Легке очищення. Металопластикові двері легко очистити від бруду водою, вони стійкі до миючих засобів та дезінфекторів. Поверхня класичних металопластикових дверей має грязестійкі властивості.

Довговічність. При правильному догляді двері служать довго і є надійними. Дверне полотно рідко зношується і підлягає заміні через погану якість, частіше змінюється фурнітура. Ціна дрібного ремонту невелика.

Металопластикові двері від Лінії Комфорту – це надійність, перевірена роками, стильний дизайн, високий функціонал та якість, гарантована при виготовленні та монтажі виробу.

ЯКІ МІНУСИ МАЮТЬ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ДВЕРІ

Окрім плюсів, металопластикові двері мають деякі недоліки. Металопластиковий профіль не дозволяє робити великогабаритні важкі двері, на відміну від більш міцного алюмінієвого профілю. Склопакет обмежений в способах декору.

ВСТАНОВИМО МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ДВЕРІ ПІД КЛЮЧ

Майстри компанії Лінія Комфорту швидко та якісно здійснять монтаж металопластикових дверей “під ключ”. Довірте установку професіоналам і насолоджуйтесь ідеально встановленими та збалансованими дверима.

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних металопластикових дверей та їх якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Як рахується на металопластикові двері ціна?

Ціна на міжкімнатні металопластикові двері враховує тип профілю та його характеристики, склопакет та фурнітуру. Також вартість дверей залежить від декору скла та профілю, а також розмірів дверної конструкції і типу відкриття.

Які двері тепліші - металопластикові або алюмінієві?

Найбільш енергоефективними вважаються металопластикові двері. Алюмінієві двері з теплим профілем і енергозберігаючим склопакетом також забезпечують збереження тепла, але така конструкція обійдеться на 40% дорожче за аналогічні ПВХ-двері.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильні двері та оптимальну ціну.

НАШІ РОБОТИ

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

Більше готових рішень - у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо металопластикові двері від виробника. Наша продукція має високу якість та привабливу ціну!

Хутчіш завітай до нашого магазину!

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X