ДВЕРІ АВТОМАТИЧНІ РОЗСУВНІ

двері автоматичні розсувні

ЧЕСНА ЦІНА НА АВТОМАТИЧНІ ДВЕРІ ВІД ВИРОБНИКА

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на автоматичні розсувні двері прямо зараз!

калькулятор ролет

ПОПУЛЯРНІ АВТОМАТИЧНІ РОЗСУВНІ ДВЕРІ

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЮТЬ АВТОМАТИЧНІ ДВЕРІ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних автоматичних розсувних дверей та їх якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Як працюють автоматичні розсувні двері?

Автоматичні розсувні двері відчиняються та зачиняються за допомогою високочастотного радара або інфрачервоного випромінювача, які посилають сигнали на блок керування дверима.

Наскільки міцні та безпечні автоматичні розсувні двері зі скла?

Сучасні скляні двері виробляють з дуже міцного загартованого скла, яке стійке до механічних пошкоджень та подряпин, його важко ненавмисно розбити. При розбитті загартоване скло розсипається на маленькі негострі кубики, тому дуже безпечне в експлуатації.

Наскільки довговічні автоматичні розсувні двері?

Автоматичні розсувні двері мають міцний силовий механізм, що приводить стулки в рух. Він стійкий до високого динамічного навантаження і розрахований приблизно на 2-3 млн. циклів відчинення-зачинення дверей, тому не потребує частої заміни.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильні автоматичні двері та оптимальну ціну.

НАШІ РОБОТИ

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

Більше готових рішень - у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо автоматичні розсувні двері від виробника. Наша продукція має високу якість та привабливу ціну!

Хутчіш завітай до нашого магазину!

ДВЕРІ АВТОМАТИЧНІ РОЗСУВНІ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Контроль доступу – найважливіша складова роботи офісних та торгових центрів. Грамотно та функціонально організувати його допоможуть автоматичні розсувні двері від Лінії Комфорту. Більше 15 років наша компанія виготовляє та встановлює двері з алюмінію та пропонує продукцію високої якості за обґрунтованою ціною. Автоматичні розсувні двері купити в Києві та області в Лінії Комфорту – вигідно, адже на алюмінієві двері ціна у нас від виробника. Купити автоматичні розсувні двері за вигідною ціною можна у Лінії Комфорту, зв’язавшись з нашим менеджером через форму зворотнього зв’язку на сайті або по телефону.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЮТЬ АВТОМАТИЧНІ РОЗСУВНІ ДВЕРІ

Крім того, що автоматичні розсувні двері – це стильно, красиво та зручно, алюмінієва конструкція має високу функціональність.

КОНТРОЛЬ ДОСТУПУ

Автоматичні розсувні двері дозволяють налаштовувати режими доступу до приміщення та на окремі ділянки. Спеціальна автоматика та ПЗ, що підключаються до дверей, дозволяють налаштувати їх у режим автоматичного відчинення при наближенні людини та закриття при проходженні людьми через поріг. Цей режим підходить для приміщень з відкритим доступом та високим потоком людей. Його обирають для ТРЦ, офісних та ділових центрів, готелів, ресторанів, адміністративних будівель та лікувальних закладів, підприємств.

Коли доступ до приміщення має лише певне коло людей, можна налаштувати автоматичні розсувні двері на відчинення за відбитком пальця на сенсорному замку, при введенні коду або використанні спеціальної ключ-картки на електронних замках-локерах.

ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ

При необхідності автоматичні розсувні двері можна налаштувати на дистанційне керування за допомогою пульта.

ВИСОКА ТЕПЛО- І ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ

Автоматичні розсувні двері мають високі тепло- та звукоізоляційні властивості, забезпечуючи захист від вуличного холоду та проникнення зовнішніх шумів у приміщення. Тому вони добре підходять для скління тамбурів та вхідної групи. Додатковий плюс – автоматичні двері при відчиненні працюють, видаючи мінімальну кількість шуму.

ЯКІ БУВАЮТЬ АВТОМАТИЧНІ РОЗСУВНІ ДВЕРІ

За механізмом відчинення автоматичні розсувні двері поділяються на декілька типів, які можуть як використовуватися окремо, так і поєднуватися при оформленні тамбурів та вхідної группи.

– Лінійні розсувні автоматичні двері. Вважаються стандартними та найбільш поширені. Дверне полотно рухається паралельно і лінійно. Бувають одно- або двостулкові.

– Телескопічні. Дверне полотно телескопічної двері рухається паралельно за принципом економії місця. Класичний приклад телескопічної розсувної двері – шафа-купе.

Радіальні. Автоматичні радіальні двері мають скло, гнуте по радіусу, тож або виконуються у формі кола або його сегменту чи мають еліптичну форму.

– Кутові. Стулки кутових дверей розташовані одна до одної під прямим кутом. Це власне двері на ребрі кута.

– Комбіновані. Використовуються для скління масштабної вхідної групи. Зазвичай поєдують лінійні розсувні двері та телескопічні для досягнення максимальної ергономічності конструкції.

Залежно від місця розташування, автоматичні розсувні двері бувають вхідними та міжкімнатними.

ВХІДНІ АВТОМАТИЧНІ РОЗСУВНІ ДВЕРІ

Переважно вхідні автоматичні розсувні двері встановлюють у торгово-розважальних центрах, супермаркетах, на підприємствах та в установах з відкритим доступом та високим потоком людей. Як вхідні, автоматичні двері мають велику перевагу забезпечуючи комфорт доступу для людей з інвалідністю. Вхідні автоматичні розсувні двері можуть бути самодостатньою конструкцією, так і бути частиною оформлення тамбура. Зазвичай при заскленні тамбуру встановлюють подвійні автоматичні двері – це зручно та функціонально.

МІЖКІМНАТНІ АВТОМАТИЧНІ РОЗСУВНІ ДВЕРІ

У великих офісах та установах із зонами, що мають різний тип доступу персоналу та відвідувачів, популярні міжкімнатні автоматичні двері із цифровими замками різного типу. Вони дозволяють упорядкувати доступ до приміщень і володіють усіма перевагами розсувних алюмінієвих дверей – надійністю, елегантністю, довговічністю та зручністю. Міжкімнатні розсувні двері в залежності від потреб можна налаштувати в режим автоматичного розкриття при наближенні людини або за паролем – пластиковою карткою, кодом на замку або відбитком пальця на сенсорному екрані.

ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ АВТОМАТИЧНІ ДВЕРІ У ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Лінія Комфорту дбає про якість продукції та пропонує автоматичні розсувні двері з перевірених часом матеріалів преміум-класу. Порівняно з дешевшими аналогами, ціна на розсувні двері у нас не набагато вища, але за рахунок довговічності та високої функціональності наші двері будуть служити довше без поломок та заміни деталей, а отже – допоможуть заощадити на ремонті та профілактиці.

1.ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ. Ми використовуємо міцний, стійкий до корозії та розрахований на високе динамічне навантаження алюмінієвий профіль «Фрамекс» та стійке до ударів, подряпин і температурних перепадів скло.

2.ПРОФЕСІЙНИЙ МОНТАЖ. Наші майстри мають великий практичний досвід встановлення розсувних дверей. Вони якісно встановлять та відрегулюють дверну конструкцію та налаштують автоматику.

3.РОБОТА ПІД КЛЮЧ. Ми дбаємо про комфорт наших клієнтів, тому виконуємо роботу «під ключ» – швидко та якісно, ​​оформляємо всі необхідні документи і даємо гарантію на нашу продукцію та роботу.

Автоматичні вхідні двері з алюмінієвим профілем від Лінії Комфорту – мудре капіталовкладення. Завдяки довговічності конструкції та якісної автоматики, яка працює без збоїв та поломок, Ви заощадите на ремонті, профілактиці та заміні дверної конструкції. Наші двері стоять у провідних ТРЦ Києва та області – ТРЦ «Блокбастер Молл», «Ретровіль», а також забезпечують комфортний доступ персоналу і відвідувачів на десятки відділень Нової Пошти у столиці.

Хочете, щоб автоматичні розсувні двері служили роками без поломок? Купуйте їх у нас!

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X