СКЛЯНІ ПЕРИЛА ТА ОГОРОЖІ НА ШИНІ

скляні огорожі та скляні перила

ЧЕСНА ЦІНА НА СКЛЯНІ ОГОРОЖІ ТА ПЕРИЛА

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на скляні огорожі та перила прямо зараз!

калькулятор ролет

СКЛЯНІ ОГОРОЖІ ТА ПЕРИЛА ЗІ СКЛА НА ШИНІ

Скляні огорожі та скляні перила на балкон на шині популярні завдяки надійності конструкції та зовнішньому привабливому вигляду. Їх широко використовують для оформлення житлової та комерційної нерухомості. Скляні огорожі на шині виготовляють із загартованого скла завтовшки не менше 10 мм. Скло закріплюється в алюмінієву шину знизу, що робить конструкцію міцною, а скло – нерухомим.

Лінія Комфорту має 16-річний досвід виробництва та монтажу світлопрозорих конструкцій. У нас можна купити скляні огорожі та скляні перила на шині за вигідною ціною. Наш менеджер допоможе оформити замовлення та швидко прорахує, яка на скляні огородження ціна.

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ СКЛЯНИХ ОГОРОЖ НА ШИНІ

Залежно від типу профілю, самонесучі огорожі зі скла на шині можуть бути двох типів: відкриті та закриті. Найбільш популярний другий тип, оскільки приховані профілі мають більшу естетичну привабливість. У закритій скляній конструкції практично відсутні видимі затискні металеві механізми шини. Зовні скло ніби висить в повітрі і здається, що воно нічим не закріплене. Стандартна висота закритої конструкції зазвичай становить близько 1000-1100 мм, але може бути більше.

Затискна шина найчастіше виготовляється з анодованого алюмінію. У місці кріплення скла у шину у відкритих конструкціях можуть використовуватись додаткові гумові затискачі, а в закритих конструкціях використовується декорування з полірованої нержавіючої сталі. Це поєднання надає огорожі високотехнологічний стильний вигляд. Крім зовнішньої естетики, профіль з анодованого алюмінію для скляних огорож із затискачем має наступні переваги:

 • – Шина та кріплення не схильні до корозії;
 • – Анодований алюміній та нержавіюча сталь – міцні та довговічні матеріали, які служать десятиліттями;
 • – Матеріали невибагливі у догляді;
 • – Скляні огорожі із шиною підходять під будь-який вид дизайну приміщення;
 • – Анодований алюміній легко фарбується у будь-який колір порошковим фарбуванням.

ЗАГАРТОВАНЕ ТА ТРИПЛЕКСОВАНЕ СКЛО ДЛЯ ОГОРОЖІ НА ШИНІ

Скляні огорожі та скляні перила на балкон на шині виготовляються із двох типів скла – загартованого та триплексованого.

Оптимальним варіантом вважається загартоване скло завтовшки 10 мм або 12 мм. У разі вибору триплексу зі склейкою кількох стекол, кожне має бути товщиною 6 мм або 8 мм. Триплекс кріпиться в алюмінієву шину так само, як і загартоване скло, а зверху накриваються алюмінієвим поручнем. Декорувати скло можна різними способами:

 1. 1. Піскоструминна обробка (матування скла);
 2. 2. Гравіювання;
 3. 3. Тонування.

Можливо вибрати як один із видів дизайну, так і поєднувати кілька для створення унікальної скляної огорожі.

ДЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ СКЛЯНІ ОГОРОЖИ НА ШИНІ

Скляні огорожі на шині в Києві найчастіше застосовуються:

 • – для зонування та декору у громадських місцях;
 • – у торгових центрах на терасах та сходах;
 • – у ресторанах та готелях як огорожі для тераси;
 • – у пентхаусах, котеджах та приватних будинках для балконів, терас;
 • – як огороджувальні конструкції для майданчиків на дахах;
 • – як огорожі для альтанки.

Як сходові перила скляні огорожі на шині не застосовують. Для оформлення сходів є спеціальне кріплення скла на точках, шина не використовується.

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних скляних огорож та перил та їх якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

З якого скла виготовляються скляні огорожі та поручні?

Скляні огорожі та поручні виготовляються із безпечного та міцного загартованого скла завтовшки 10 мм або 12 мм або триплекса зі склейкою кількох стекол, кожне з яких завтовшки 6 мм або 8 мм.

Щодо відтінків скла, Лінія Комфорту пропонує чотири найпопулярніші різновиди: Прозорий, Графіт (з димчастим відтінком), Бронза (з коричневим відтінком) та Діамант. Різниця між класичним прозорим та Діамантом – в ступіні очищення скла від домішок, тому Діамант має вищу прозорість і не має притаманного Прозорому склу зеленуватого відтінка.

Які особливості має кріплення скляної огорожі на шині?

Залежно від типу профілю, самонесучі огорожі зі скла на шині можуть бути двох типів: відкриті та закриті. Найбільш популярний другий тип, оскільки приховані профілі мають більшу естетичну привабливість. У закритій скляній конструкції практично відсутні видимі затискні металеві механізми шини. 

Затискна шина найчастіше виготовляється з анодованого алюмінію. У місці кріплення скла у шину у відкритих конструкціях можуть використовуватись додаткові гумові затискачі, а в закритих конструкціях використовується декорування з полірованої нержавіючої сталі. Це поєднання надає огорожі високотехнологічний стильний вигляд.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильні скляні огорожі та оптимальну ціну.

НАШІ РОБОТИ

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ШОУ-РУМУ!

Детально ознайомитися зі зразками готової продукції можна в нашому шоу-румі. Наш менеджер покаже всі варіанти скла та кріплень, допоможе обрати оптимальний варіант.

Чекаємо в шоу-румі за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська, 119/1

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X