ВІДКАТНІ ВОРОТА ТА РОЗПАШНІ ВОРОТА – ПОРТФОЛІО І ВІДГУКИ

Компанія Лінія Комфорту пропонує купити відкатні ворота в Києві та Київській області за вигідною ціною. Ми реалізуємо відкатні ворота від виробника, адже маємо власне високотехнологічне виробництво та штат фахівців, здатних втілити у життя проект будь-якої складності. Наші роботи вже захищають та прикрашають багать будинків.

В'ЇЗНІ ВІДКАТНІ ВОРОТА З ХВІРТКОЮ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити в’їзні відкатні ворота з вбудованою хвірткою. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, надійність та довговічність, оглядові отвори внизу для собаки.

ВОРОТА З ХВІРТКОЮ, ПАРКАН ТА АВТОНАВІС

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити автонавіс, в’їзні ворота, паркан та хвіртку. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, ковані ворота, хвіртка та паркан з зображенням шпака. Витримати один стиль огорожі та автонавісу.

В'ЇЗНІ ВІДКАТНІ ВОРОТА З ХВІРТКОЮ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити в’їзні відкатні ворота з хвірткою. Основні вимоги від замовника – зручне керування, надійність. Колір воріт та хвіртки має бути сірий зовні та коричневий зсередини.

ЗУСТРІЧНІ ВІДКАТНІ ВОРОТА ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити в’їзні відкатні ворота з хвірткою. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, надійність та довговічність, ворота мають розсуватися в різні сторони.

В'ЇЗНІ ВІДКАТНІ ВОРОТА В КЛАСИЧНОМУ СТИЛІ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити в’їзні відкатні ворота. Основні вимоги від замовника –  зручне автоматичне керування з пульта, класичний дизайн, надійність та довговічність.

ВІДКАТНІ ВОРОТА З КОВКОЮ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити в’їзні відкатні ворота. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, надійність та довговічність, декоративні ковані елементи.

ВІДКАТНІ ВОРОТА З ХВІРТКОЮ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити в’їзні ворота 2 шт. та хвіртку. Основні вимоги від замовника – автоматичне управління, надійність та довговічність, сірий колір воріт.

ВІДКАТНІ ВОРОТА З КОВКОЮ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити в’їзні відкатні ворота з окремою хвірткою. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, надійність та довговічність, мінімалістичний дизайн.

X