ПОРТФОЛІО В’ЇЗНІ ВОРОТА

Компанія Лінія Комфорту пропонує купити ворота в Києві та Київській області за вигідною ціною. Ми реалізуємо ворота від виробника, адже маємо власне високотехнологічне виробництво та штат фахівців, здатних втілити у життя проект будь-якої складності. Наші роботи вже захищають та прикрашають багать будинків.

В'ЇЗНІ ВОРОТА З ХВІРТКОЮ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити в’їзні ворота з вбудованою хвірткою. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, надійність та довговічність, оглядові отвори внизу для собаки.

ВОРОТА З ХВІРТКОЮ, ПАРКАН ТА АВТОНАВІС

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити автонавіс, в’їзні ворота, паркан та хвіртку. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, ковані ворота, хвіртка та паркан з зображенням шпака. Витримати один стиль огорожі та автонавісу.

В'ЇЗНІ ВОРОТА З ХВІРТКОЮ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити розсувні ворота та хвіртку. Основні вимоги від замовника – зручне керування, надійність. Колір воріт та хвіртки має бути сірий зовні та коричневий зсередини.

В'ЇЗНІ ЗУСТРІЧНІ ВОРОТА ДЛЯ КОТЕДЖУ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити в’їзні ворота з хвірткою. Основні вимоги від замовника – автоматичне управління, надійність та довговічність, ворота мають розсуватися в різні сторони.

В'ЇЗНІ ВОРОТА В КЛАСИЧНОМУ СТИЛІ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити в’їзні ворота. Основні вимоги від замовника – автоматичне управління, класичний дизайн, надійність та довговічність.

В'ЇЗНІ ВОРОТА З КОВКОЮ ДЛЯ КОТЕДЖУ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити в’їзні ворота. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, надійність та довговічність, декоративні ковані елементи.

В'ЇЗНІ ВОРОТА З ХВІРТКОЮ ДЛЯ КОТЕДЖУ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити в’їзні ворота 2 шт. та хвіртку. Основні вимоги від замовника – автоматичне управління, надійність та довговічність, сірий колір воріт.

В'ЇЗНІ ВОРОТА З КОВКОЮ ДЛЯ КОТЕДЖУ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити в’їзні ворота з окремою хвірткою. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, надійність та довговічність, мінімалістичний дизайн.

X