АВТОМАТИКА ДЛЯ ЗАХИСНИХ РОЛЕТІВ

автоматика для захисних ролетів

ЧЕСНА ЦІНА НА АВТОМАТИКУ ВІД ВИРОБНИКА

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на автоматику для захисних ролетів прямо зараз!

калькулятор ролет
заказать бесплатный замер киев

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука підбору ідеальної автоматики для захисних ролетів та її якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

АВТОМАТИКА ДЛЯ ЗАХИСНИХ РОЛЕТІВ

Автоматичні захисні ролети рухаються за допомогою електроприводу. Він дозволяє легко піднімати та опускати захисні ролети вагою до 200 кг та використовувати верхній автоматичний замок для підвищення протизламності конструкції. Встановити автоматику можна лише на захисні ролети завширшки не менше 60 см.

ЯКА БУВАЄ АВТОМАТИКА ДЛЯ ЗАХИСНИХ РОЛЕТІВ

Основний плюс, яким володіють автоматичні захисні ролети, є легкість керування. Існує два основних типи автоматики для ролетів, яка забезпечує наступні види керуавння:

Дистанційне керування. Радіокерування виконується з пульта д/у. Захисні ролети починають рухатися при натисканні кнопки на пульті, а команда транслюється по радіоканалу. Обладнанні радіокеруванням захисні ролети можливо під’єднати до системи “Розумний дім”. 

Дротове керування. Здійснюється за допомогою клавішних, замкових та поворотних вимикачів, які розташовані на стіні поруч із ролетами. Плюс способу – не треба хвильватися, що в пульті сяде батарейка та захисні ролети зупиняться на півдорозі. Мінус – керування не з будь-якої точки приміщення, де є радіосигнал.

Велика перевага автоматичного керування – можливість об’єднання кількох ролетів у групи. Це дозволяє при натисканні однієї кнопки відкривати або закривати одночасно кілька ролетів, як правило, до чотирьох.

У разі екстреної ситуації, пов’язаної з відключенням електроенергії, автоматичні захисні ролети можна забезпечити системою аварійного ручного відкриття та закриття.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильну автоматику та оптимальну ціну.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Чи можна відкрити та закрити автоматичні захисні ролети, якщо раптово зникла електроенергія?

Відкрити або закрити захисні ролети при відсутності електрики вийде лише в тому випадку, якщо електропривод ролет має систему аварійного розблокування (HKX). У такому випадку захисні ролети можна відкрити вручну за допомогою спеціальної ручки. Якщо така система не включена в електропривод, то без електрики підняти та опустити рольставні не вдасться.

Чи можна інтегрувати автоматичні захисні ролети до системи "Розумний дім"?

Так, можна. Автоматичні захисні ролети інтегруються до системи “Розумний дім”.

НАШІ РОБОТИ

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

Більше готових рішень - у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо автоматику для захисних ролетів будь-якого типу: екструдовані, пінонаповнені, ролетні решітки. Наша продукція має високу якість та привабливу ціну!

Хутчіш завітай до нашого магазину!

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X