СКЛЯНІ ОГОРОЖІ ТА ПЕРИЛА ЗІ СКЛА НА ТОЧКОВОМУ КРІПЛЕННІ

ЧЕСНА ЦІНА НА СКЛЯНІ ОГОРОЖІ ТА ПЕРИЛА

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на скляні огорожі та перила прямо зараз!

калькулятор ролет

СКЛЯНІ ОГОРОЖІ ТА ПЕРИЛА ЗІ СКЛА НА ТОЧКОВИХ КРІПЛЕННЯХ

Скляні огорожі мають стильний і естетичний вигляд, гармонійно вписуючись в сучасні інтер’єри. Огорожі зі скла візуально розширюють навколишній простір, наповнюючи його світлом та створюючи відчуття простору. А монтаж скляного полотна на точкових тримачах дозволяє створити відчуття «польоту», ніби огорожа «висить у повітрі».

Купити скляні огорожі (Київ та область) та замовити скляні поручні за індивідуальними вимірами можна в Лінії Комфорту. Наша компанія більше 16 років виробляє та встановлює під ключ світлопрозорі конструкції, має штат досвідчених архітекторів та майстрів, яким під силу втілення проекту будь-якої складності.

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ СКЛЯНИХ ОГОРОЖ НА ТОЧКОВИХ ТРИМАЧАХ

Скляні огорожі та поручні на точкових тримачах підійдуть як для оформлення балконів, терас, так і для монтажу скляних поручнів на сходах. Спеціальне кріплення, яке підбирається індивідуально виходячи з площі, типу та товщини скляного полотна, складається з двох частин: опорний тримач у вигляді шайби та затискач для скла. Особливістю конструкції є накладний монтаж. Шина та стійки кріпляться вертикально в поверхню, огорожа встановлюється зверху. У разі кріплення скла на точкових тримачах, огорожа виноситься за межі площини та кріпиться на торцеву сторону. Кріплення максимально приховано, за рахунок чого виникає ефект, ніби скло висить у повітрі.

ЗАГАРТОВАНЕ ТА ТРИПЛЕКСОВАНЕ СКЛО

Скляні огорожі та скляні перила на балкон на виготовляються із двох типів скла – загартованого та триплексованого.

Оптимальним варіантом вважається загартоване скло завтовшки 10 мм або 12 мм. У разі вибору триплексу зі склейкою кількох стекол, кожне має бути товщиною 6 мм або 8 мм. Декорувати скло можна різними способами:

  1. 1. Піскоструминна обробка (матування скла);
  2. 2. Гравіювання;
  3. 3. Тонування.

Можливо вибрати як один із видів дизайну, так і поєднувати кілька для створення унікальної скляної огорожі.

Щодо відтінків скла, Лінія Комфорту пропонує чотири найпопулярніші різновиди: Прозорий, Графіт (з димчастим відтінком), Бронза (з коричневим відтінком) та Діамант. Різниця між класичним прозорим та Діамантом – в ступіні очищення скла від домішок, тому Діамант має вищу прозорість і не має притаманного Прозорому склу зеленуватого відтінка.

НАШІ РОБОТИ

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних скляних огорож та перил та їх якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Чим відрізняється точкове кріплення скла від кріплення на шині або стійках?

Спеціальне кріплення, яке підбирається індивідуально виходячи з площі, типу та товщини скляного полотна, складається з двох частин: опорна шайба та затискач для скла. Особливістю конструкції є накладний монтаж. Шина та стійки кріпляться вертикально в поверхню, огорожа встановлюється зверху. У разі кріплення скла на шайбах, огорожа виноситься за межі площини та кріпиться на торцеву сторону. Кріплення максимально приховано, за рахунок чого виникає ефект, ніби скло висить у повітрі.

Наскільки міцні скляні огорожі та поручні? Вони не розіб'ються?

Скляні огорожі та поручні виготовляються із міцного спеціального скла – триплекса або загартованого скла, яке витримує побутову експлуатацію, включаючи удари та подряпини. Воно стійке до механічних пошкоджень та несприятливих погодних умов, витримує вагу декількох людей, які спираються на поручні.

Як можна декорувати скляні огорожі та поручні?

Скляні огорожі та поручні можна задекорувати з допомогою піскоструминної обробки (художнє матування), УФ-друку (зображення на склі) або гравіювання.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильні скляні огорожі та оптимальну ціну.

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ШОУ-РУМУ!

Детально ознайомитися зі зразками готової продукції можна в нашому шоу-румі. Наш менеджер покаже всі варіанти скла та кріплень, допоможе обрати оптимальний варіант.

Чекаємо в шоу-румі за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська, 119/1

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X