Ролети на двері

Чесна ціна на якісні ролети від виробника

Плануєте бюджет? Хутчіш дізнайтесь вартість ролетів прямо зараз!

Розрахувати

ВИКЛИК ЗАМІРНИКА - ГАРАНТІЯ ЯКІСНОГО МОНТАЖУ

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних ролетів та їх якісного монтажу.

Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Викликати замірника

Як ми працюємо

 1. Приймаємо заявку
 2. Консультуємо
 3. Виїжджаємо на замір
 4. Заключаємо договір
 5. Виготовляємо продукт
 6. Доставляємо виріб на об`єкт
 7. Здійснюємо установку

Для отримання попереднього розрахунку вартості заповніть форму на нашому сайті та надішліть заявку. Після отримання запиту з вами зв'яжеться менеджер і з’ясує необхідні для розрахунку параметри. Усі звернення обробляються в будні дні з 9:00 до 18:00 та в суботу з 10:00 до 14:00.

Досвідчений менеджер охоче проконсультує з усіх можливих питань. Розповість, які варіанти існують, чим вони відрізняються, допоможе підібрати рішення під ваші потреби та бюджет.

Правильний замір – гарантія відсутності проблем при виготовленні виробу та на етапі установки. Тому коли основні питання узгоджені, наш фахівець виїжджає на замір. Досвід і професіоналізм дозволяють врахувати всі важливі нюанси на об’єкті та не допустити помилок на інших етапах.

Підписання договору – важливий момент, який створює безпечні умови для співпраці. В договорі зафіксована підсумкова ціна, характеристики обраного виробу і терміни виконання робіт.

Наша компанія більше 15 років займається виготовленням ролетів на двері. Всі наші майстри - професіонали, тому ми виконуємо замовлення вчасно та швидко.

Наші водії дбайливо довезуть виріб на об’єкт, навіть якщо Вашї адреси немає на картах.

Монтаж – досить складний процес, який має свої особливості . Наші співробітники мають багаторічний досвід та постійно вдосконалюють майстерність на виробничій практиці, що дозволяє їм швидко та якісно виконувати свою роботу.

Наші роботи

Автоматичні ролети на вікна та двері в офісі
Ролети на вікна та двері для сауни
Лінія Комфорту

Город: Київ

Монтаж:

Об’єкт – офіс з великою кількістю вікон та дверей. Необхідно установити ролетиЧитати більше

Город:

Монтаж:

Объект – приватний будинок. Необхідно встановити захисні ролети на сауну, секційні ворота в гараж і в’їзні ворота з хвірткоюЧитати більше

Часті питання

Що таке ролети на двері?

Ролети на двері – захисна конструкція, яка встановлюється як замість вхідних або міжкімнатних дверей, так і на додаток до них.

Складається з короба, напрямних та полотна з алюмінієвих ламелей.

Ролети на двері

Завдання, які вирішують ролети на двері:

 • Додатковий захист від злому. При закритті ролетою вхідної групи або дверей Ви отримуєте подвійний захист. Відсутня можливість непомітно зламати дверний замок чи пошкодити двері.
 • Заміна ролетою звичайних дверей. Ролету можна використовувати замість стандартних дверей для закриття дверного проєму в торгових, промислових чи складських приміщеннях. Якщо установити автоматику, то відкритвати та закривати ролету можна в 1 натискання на кнопці  вимикача або пульта д/у.

Ролети на двері

Ролети на двері є різновидом захисних жалюзі. Ця конструкція, що складається з металевого полотна та напрямних, призначена для захисту дверей від несанкціонованого проникнення. Перевагою ролет є компактність. При відкритті дверей можуть заважати транспортування різних предметів або меблів, з рольставнями така проблема виключається.

Основні переваги

Ролети на двері характеризуються такими перевагами:

 • Привабливість. Рольставні на вхідні двері досить стильний варіант. Справа в тому, що далеко не завжди архітектура будівлі передбачає можливість встановлення ґрат. Іноді їх використання стає щонайменше недоцільним. Металеві ролети можуть доповнити будь-який дизайн, насамперед завдяки великому вибору кольорів.
 • Безпека. Ролетні двері – оптимальний варіант для захисту будівлі від злому. Якісні рольставні не допустять проникнення сторонніх осіб у приміщення. Зламати захисні ролети набагато складніше, ніж розкрити будь-які металеві двері.
 • Зручність використання. Установка автоматики дозволить контролювати рольставні дистанційно за допомогою пульта. Управління може бути ручним. Вибір механізму відкриття та закриття залежить від низки факторів, серед яких бюджет, кількість рольставнів, вимоги до ролетів тощо.
 • Енергозбереження. Ролетні двері дозволяють зберігати тепло в будівлі взимку, скоротивши обсяг його втрати. Завдяки цьому забезпечується сприятливий мікроклімат у приміщенні.
 • Ще однією особливістю ролетних дверей є міцність. Оцинковане покриття забезпечує захист металу від зовнішніх факторів, у тому числі дії вологи та виникнення корозії. Це гарантує довговічність виробів.

Види конструкцій

Ролети на двері можна розділити на два типи, виходячи зі способу монтажу:

Вбудовані. Цей варіант рекомендується використовувати тоді, коли встановлення рольставнів закладено в проект. Справа в тому, що ніші над отворами для коробів, в які встановлюватимуться віконниці, необхідно зробити ще при будівництві.

Зовнішні. Накладні конструкції – найпоширеніший вид. Такі ролети є універсальними, оскільки можуть встановлюватись на будь-які прорізи. Напрямні, що використовуються для переміщення полотна, фіксуються на вертикальних площинах по обидва боки отвору. Монтаж короба проводиться зверху та зовні фасаду. Накладні моделі трохи виступають над поверхнею стіни.

Тип металевого профілю та його розміри можуть відрізнятися залежно від вимог, що пред’являються до ролетів. Для отримання безкоштовної консультації залиште заявку або зв’яжіться з нашим спеціалістом. Щоб замовити ролети на двері, зателефонуйте за вказаним номером або заповніть форму на сайті. Ми пропонуємо великий вибір як дверних, так і віконних ролет за доступними цінами. Також у нас можна купити міжкімнатні перегородки, замовити встановлення шлагбаумів, воріт тощо.

 

X