СЕКЦІЙНІ ВОРОТА

СЕКЦІЙНІ ВОРОТА

Які ворота поставити в гараж, на автомийку чи невеличкий склад, щоб і надійно, і красиво було? А головне – щоб не знати довгі роки головного болю з вічними ремонтами? Звичайно, секційні ворота від Лінії Комфорту! Наша компанія вже понад 15 років виготовляє і встановлює захисні конструкції та пропонує якісні гаражні ворота від виробника за доступною ціною.

Наші секційні ворота мають відмінні технічні характеристики

Ця «начинка» найвищої якості забезпечує нашим воротам до 25 000 циклів «підйому-опускання»:

! Панелі завтовшки 45 мм;

! Комплектуючі із нержавіючої сталі AISI430;

! EPDM-ущільнювач – 2 пелюстки.

! Якісний алюмінієвий профіль.

Купить секційні ворота готового проекту можна в один клік з каталогу інтернет-магазину або замовити секційні ворота за власними замірами. Визначитися з типом та наповненням профілю допоможе менеджер. Також він швидко та АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО розрахує вартість секційних воріт.

ПРАВИЛЬНИЙ ЗАМІР - ГАРАНТІЯ ЯКІСНОГО МОНТАЖУ

Мало купити круті секційні ворота – важливо, щоб їх правильно встановили. Тільки тоді вони зможуть ефективно захищати від мародерів та “бомбіл”, надійно та безвідмовно працювати і матимуть стильний, харизматичний вигляд.

Замірники Лінії Комфорту – професіонали своєї справи. Наші майстри мають великий досвід демонтажу та монтажу захисних конструкцій, у них прямі руки та фірмові інструменти. А ще вони надто ліниві, щоб переробляти роботу, тому роблять її з першого разу – швидко, якісно, сумлінно. Щоб пишатися новим об’єктом та своєю майстерністю.

ПЕРЕВАГИ СЕКЦІЙНИХ ВОРІТ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Чому секційні ворота від Лінії Комфорту такі круті? Вони забезпечують комфортні умови для зберігання автомобіля протягом всього року. А ще їх дуже непросто зламати навіть досвідченому “бомбілі”. Також в арсеналі переваг наших воріт наступні «плюси»:

ОПТИМАЛЬНИЙ МІКРОКЛІМАТ У ГАРАЖІ ЦІЛИЙ РІК. Завдяки енергоефективним сендвіч-панелям та морозостійким ущільнювачам усередині тепло навіть за температури на вулиці до -30°С.

ПІДВИЩЕНИЙ ЗАХИСТ ВІД КОРОЗІЇ. Комплектуючі воріт виготовлені з нержавіючої сталі AISI430, яка використовується також у посудомийних та пральних машинах. Тому фурнітура воріт PRESTIGE зберігає працездатність та гарний зовнішній вигляд навіть за високої вологості.

БЕЗШУМНЕ ВІДКРИТТЯ І ЗАКРИТТЯ. У конструкції воріт PRESTIGE передбачено подвійні ролики з підшипниками кочення. Вони забезпечують плавний та безшумний рух полотна.

Але найбільша крутість гаражних воріт у високоякісній автоматиці Comunello і Marantec, яка дозволяє дистанційно керувати воротами з пульта Д/У легким натисканням пари кнопок!

ГАЛЕРЕЯ НАШИХ РОБІТ

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

СЕКЦІЙНІ ВОРОТА ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ - НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ТА БЕЗДОГАННИЙ СТИЛЬ

Секційні ворота є одними з найпопулярніших видів воріт: завдяки поєднанню безпеки, ергономічності та комфорту в експлуатації, їх вибирають для приватних домоволодінь та різного бізнесу: автомийок, СТО, складів, критих паркінгів тощо. Компанія Лінія Комфорту займається виготовленням та встановленням воріт понад 15 років. Ми пропонуємо надійні конструкції для дому та бізнесу: куплені у нас секційні ворота, виготовлені з якісних матеріалів, прослужать не один десяток років. Їх можна встановити в будь-який отвір незалежно від ширини та висоти.

ПЕРЕВАГИ СЕКЦІЙНИХ ВОРІТ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ:

 1. Простота експлуатації: автоматичні секційні ворота дистанційно відкриваються натисканням кнопки;
 2. Виготовлені з матеріалів преміум-класу ворота довговічні: термін служби складає близько 17 років;
 3. Продумана конструкція воріт забезпечує високу безпеку в експлуатації, не дозволяючи полотну впасти на авто або людину, в ній немає гострих кутів;
 4. Завдяки кільком шарам цинку та фарби ворота стійкі до ультрафіолетових променів, іржі, різких перепадів температур;
 5. Енергозберігаючий наповнювач сендвіч-панелі та щільний морозостійкий утеплювач запобігають появі протягів, дозволяючи зберегти оптимальну температуру в гаражі.
 6. Для дизайнерського оформлення воріт доступні різні види фарбування і широкоформатний друк принта.
 7. Додатково секційні ворота можуть бути оснащені хвірткою.
 8. Полотно конструкції можна зробити з панорамними вставками зі скла. За способом відкриття ми рекомендуємо купити автоматичні гаражні ворота.

ВИДИ СЕКЦІЙНИХ ВОРІТ

Універсальність конструкції дозволяє використовувати секційні ворота для вирішення завдань широкого загалу. Залежно від призначення та місця встановлення умовно виділяють такі види секційних воріт:

 • Гаражні. Відрізняються високою енергоефективністю та герметичністю, міцністю конструкцій. Представлені як зі стандартним типом відкриття нагору, так і з боковим типом. Доступні у великому асортименті дизайнерських рішень щодо оформлення полотна.
 • Промислові. Широко застосовують у різних типах промислових приміщень, ангарах. Максимальний розмір воріт – 7 х 6 м.
 • Панорамні. Ворота зі склінням, мають хорошу теплоізоляцію, морозостійкі, мають привабливий зовнішній вигляд.
 • Паркінгові. Відрізняються шириною панелі та полегшеною конструкцією, найчастіше оснащені автоматичною системою підйому, світловідбивними елементами.
 • Для автомийок. Мають додатковий вологозахист конструкції, оснащені нержавіючою фурнітурою та комплектуючими.
 • Внутрішня конструкція. Призначені для всіх типів приміщень, які потрібно відгородити, залишаючи можливість легко і часто відкривати, закривати, пересуваючи габаритні машини, вантаж.

Наші менеджери допоможуть Вам підібрати оптимальний тип і конфігурацію конструкції, щоб Ви могли придбати секційні ворота з максимальною вигодою.

X