ДВЕРІ ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ

Двері прихованого монтажу від Лінії Комфорту додатуть стильні та сучасні ноти до будь-якого інтер’єру. Вже понад 16 років ми виготовляємо та встановлюємо приховані двері високої якості. У нас можна замовити двері прихованого монтажу за індивідуальним проектом та купити приховані двері з під фарбування, приховані двері з дзеркалом або емалерованим склом, замовити водостійкі двері прихованого монтажу для санвузлів, басейнів та сауни.

ПРИХОВАНІ ДВЕРІ PRESTIGE MIRROR З ДЗЕРКАЛОМ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити двері прихованого монтажу з дзеркалом. Основні вимоги замовника – дзеркало “Діамант”, фурнітура гармонійна з полотном, наявність WC-замка.

ПРИХОВАНІ ДВЕРІ PRESTIGE GLASS

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити двері прихованого монтажу з емалерованим склом. Основні вимоги замовника – біла емаль, двері мають бути в єдиному стилі з декором стін, наявність замка.

ДВЕРІ ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ PRESTIGE AQUA STOP

Об’єкт – ТРЦ в Києві. Необхідно встановити двері прихованого монтажу на кабінках в санвузлі. Основні вимоги замовника – стійкість дверей до вологи, наявність WC-замка, помірна ціна, дизайн у загальному стилі ТРЦ.

ДВЕРІ ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ PRESTIGE ПІД ФАРБУВАННЯ

Об’єкт – приватний будинок у передмісті Києва. Необхідно встановити двері прихованого монтажу. Основні вимоги замовника – полотно дверей грунтоване під фарбування, фурнітура матовий хром кольору “антрацит”, замок.

ПРИХОВАНІ ДВЕРІ PRESTIGE MIRROR З ДЗЕРКАЛОМ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити двері прихованого монтажу в дитячу кімнату. Основні вимоги замовника – дзеркальне полотно, висока шумоізоляція, фурнітура гармонійна з дзеркалом, замок.

ПРИХОВАНІ ДВЕРІ PRESTIGE ПІД ФАРБУВАННЯ

Об’єкт – приватний будинок у передмісті Києва. Необхідно встановити двері прихованого монтажу. Основні вимоги замовника – полотно грунтоване під фарбування та декоративну штукатурку, алюмінієвий торець, чорна фурнітура, замок.

ПРИХОВАНІ ДВЕРІ PRESTIGE ПІД ФАРБУВАННЯ

Об’єкт – магазин-студія. Необхідно встановити двері прихованого монтажу. Основні вимоги замовника – двері під фарбування мають бути в єдиному стилі з декором стін, наявність замка.

ПРИХОВАНІ ДВЕРІ PRESTIGE AQUA-STOP ПІД ФАРБУВАННЯ

Об’єкт – пекарня “Львівські круасани” в Києві. Необхідно встановити двері прихованого монтажу у санвузлі. Основні вимоги замовника – стійкість до вологи, двері мають бути в єдиному стилі з декором стін, наявність замка.

X