ПОРТФОЛІО ШЛАГБАУМИ

Шлагбауми – стильний і практичний варіант обмеження проїздів завширшки 4-12 метрів. Потужний автоматичний шлагбаум зробить життя легшим і комфортнішим і стане чудовим варіантом автоматизації проїздів до житлових і промислових об’єктів, а також до об’єктів колективного використання.

ШЛАГБАУМ НА В'ЇЗДІ ДО ПРИВАТНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Необхідно встановити шлагбаум на в’їзді до приватної території. Основні вимоги замовника – зручне автоматичне керування, великий ресурс роботи, сучасний дизайн, надійність.

ШЛАГБАУМ НА ПРИБУДИНКОВІЙ ТЕРИТОРІЇ

Необхідно встановити шлагбаум на в’їзді до прибудинкової території. Основні вимоги замовника – зручне автоматичне керування, великий ресурс роботи, надійність, посилена конструкція.

ШЛАГБАУМ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Необхідно встановити шлагбаум на під’їзді до приватного будинку. Основні вимоги від замовника – автоматине керування з пульта д/у, високий ресур роботи і сучасний дизайн.

ШЛАГБАУМ НА В'ЇЗДІ ДО САДОВОГО ЦЕНТРУ

Необхідно встановити шлагбаум на в’їзді в садовий центр. Основні вимоги від замовника – зручне автоматичне керування , високий ресурс роботи і сучасний дизайн.

ШЛАГБАУМ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Необхідно обмежити рух на під’їзді до приватного будинку. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування з пульта д/у. Високий ресурс роботи і надійність.

ШЛАГБАУМ З ПІДСВІТКОЮ ВНОЧІ

Необхідно встановити шлагбаум на під’їзді до котеджного містечка. Основні вимоги від замовника – автоматичне керуваня, сучасний дизайн, підсвічування шлагбаума в темний час доби.

X