ПОРТФОЛІО ШЛАГБАУМИ

Шлагбауми – стильний і практичний варіант обмеження проїздів завширшки 4-12 метрів. Потужний автоматичний шлагбаум зробить життя легшим і комфортнішим і стане чудовим варіантом автоматизації проїздів до житлових і промислових об’єктів, а також до об’єктів колективного використання.

АВТОМАТИЧНИЙ ШЛАГБАУМ НА ПРИВАТНІЙ ТЕРИТОРІЇ

Необхідно встановити шлагбаум на в’їзді до приватної території. Основні вимоги замовника – зручне автоматичне керування, великий ресурс роботи, сучасний дизайн, надійність.

АВТОМАТИЧНИЙ ШЛАГБАУМ НА В'ЇЗДІ У ДВІР

Необхідно встановити шлагбаум на в’їзді до прибудинкової території. Основні вимоги замовника – автоматичне керування, великий ресурс роботи, посилена конструкція.

АВТОМАТИЧНИЙ ШЛАГБАУМ НА ПРИВАТНІЙ ТЕРИТОРІЇ

Необхідно встановити шлагбаум на під’їзді до приватного будинку. Основні вимоги замовника – автоматичне керування з пульта д/у, високий ресур роботи і сучасний дизайн.

АВТОМАТИЧНИЙ ШЛАГБАУМ У САДОВОМУ ЦЕНТРІ

Необхідно встановити шлагбаум на в’їзді в садовий центр. Основні вимоги замовника – зручне автоматичне керування, високий ресурс роботи і сучасний дизайн.

АВТОМАТИЧНИЙ ШЛАГБАУМ НА ПРИВАТНІЙ ТЕРИТОРІЇ

Необхідно обмежити рух на під’їзді до приватного будинку. Основні вимоги замовника – автоматичне керування з пульта д/у. Високий ресурс роботи і надійність.

АВТОМАТИЧНИЙ ШЛАГБАУМ З ПІДСВІТКОЮ ВНОЧІ

Необхідно встановити шлагбаум на під’їзді до котеджного містечка. Основні вимоги замовника – автоматичне керуваня, підсвічування шлагбаума в темний час доби.

X