ШЛАГБАУМИ АВТОМАТИЧНІ

шлагбауми автоматичні

ЧЕСНА ЦІНА НА ШЛАГБАУМИ ВІД ВИРОБНИКА

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на шлагбауми прямо зараз!

калькулятор ролет

НАШІ РОБОТИ

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеального автоматичного шлагбауму та його якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Які бувають види шлагбаумів?

Традиційно шлагбауми поділяють на автоматичні, що працюють від мотора, і ручні, що рухаються завдяки застосуанню фізичної сили людини. Головна перевага автоматичних моделей – зручність в експлуатації, не потрібна постійна присутність людини в зоні проїзду.

Для чого потрібен автоматичний шлагбаум?

Шлагбаум автоматичний — сучасне рішення для контролю в’їзду та виїзду транспорту на закритих обгороджених територіях та інших об’єктах, де необхідне обмеження доступу до них (на промислових, складських, торгових і офісних зонах, що охороняються, автостоянках, місцях паркування та ін.)

Як працює автоматичний шлагбаум?

Автоматичні шлагбауми сучасного типу працюють від низьковольтного електромотора, який змушує працювати гідравлічний насос, що подає масло в привід. Масло тисне на поршень, і стріла починає підніматися. Шлагбауми автоматичного типу часто використовують на парковках.

Чи можна керувати автоматичним шлагбаумом зі смартфону?

Так! Відкриття шлагбауму зі смартфону можливе завдяки установці та налаштуванню спеціального GSM-блоку. Такі системи працюють за наступним принципом: модуль приєднують до автоматичного приводу шлагбауму, у нього встановлюється SIM-карта, на яку записуються номери всіх користувачів.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильний шлагбаум та оптимальну ціну.

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

Більше готових рішень - у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо автоматичні шлагбауми від виробника. Наша продукція має високу якість та привабливу ціну!

Хутчіш завітай до нашого магазину!

шлагбаум автоматический

ШЛАГБАУМИ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Несумлінні автомобілісти намагаються перетворити Вашу приватну територію на свою стоянку? Автоматичний шлагбаум від Лінії Комфорту допоможе швидко вирішити цю проблему!

Автоматичний шлагбаум – стильний і практичний варіант обмеження проїздів завширшки 4-12 метрів. Потужний автоматичний шлагбаум зробить життя легшим і комфортнішим і стане чудовим варіантом автоматизації проїздів до житлових і промислових об’єктів, а також до об’єктів колективного використання.

Щоб швидко купити шлагбаум у Києві та Київській області треба лише зв’язатися з нашим менеджером. Він надасть фахову консультацію та оперативно прорахує вартість шлагбаума АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЄ АВТОМАТИЧНИЙ ШЛАГБАУМ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Автоматичний шлагбаум від Лінії Комфорту круті не тількі зовні. Базова комплектація включає всі компоненти для швидкого монтажу та зручного використання. В комплекті, залежно від моделі, є:

– захисна стріла;

– тумба;

– блок керування;

– набір пультів і механізм розблокування ключем;

– якісні світловідбивачі;

– підсвідка шлагбаума.

За бажанням клієнта автоматичний шлагбаум може бути додатково оснащений діодним підсвічуванням, світловідбивачами, фотоелементами, датчиками руху під шлагбаумом, сигналом про наближення, датчиком зіткнення, додатковими жалюзі, для механічного перешкоджання проникнення під шлагбаумом, посиленою конструкцією.

АВТОМАТИЧНІ ШЛАГБАУМИ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ – КРАЩИЙ ВИБІР

Компанія Лінія Комфорту пропонує шлагбауми власного виробництва, а також перевірені системи відомих брендів. У нас можна купити шлагбаум (Київ та Київська область) за кращою ціною. Переваги наших шлагбаумів перед іншими засобами очевидні:

– Легка і проста конструкція.

– Мобільність. Встановлюйте в будь-якому місці.

– Можливість змінити сторону падіння стріли.

– Простота використання.

– Стійкість матеріалу і конструкції.

– Підключення багатьох абонентів.

– Перехід на ручне управління в будь-який момент.

– Швидке відкриття / закриття.

– Зручне дистанційне програмування і багато іншого.

Лінія Комфорту не тільки реалізує готові шлагбауми стандартних параметрів, але й пропонує виготовлення шлагбаумів на замовлення за індивідуальними замірами та підбором функцій.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X