АРХІТЕКТОРИ

Лінія Комфорту запрошує до співпраці талановитих архітекторів та дизайнерів, які бажають професійно розвиватися, втілюючи цікаві масштабні проекти. Наша компанія надає послуги та виготовляє продукцію для малого, середнього, великого бізнесу та приватних осіб. Широке коло постійних клієнтів та інтенсивний потік нових відкривають чудові можливості для самореалізації в професійній сфері та можливості заробляти, займаючись улюбленою справою. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці.

СПІВПРАЦЯ З ЛІНІЄЮ КОМФОРТУ - ЦЕ ВИГІДНО

Лінія Комфорту надає вигідний пакет послуг архітекторам та дизайнерам, з якими співпрацює. Зокрема, партнерство містить наступні аспекти:

ФІНАНСОВА СТОРОНА

Ми гарантуємо прозору схему роботи. Фінансова сторона питання регулюється договором, у якому чітко прописуються зобов’язання обох сторін та сума Вашої винагороди після закриття об’єкта.

Лінія Комфорту дбає про фінансові зобов’язання та жодного разу не прострочила платежі. З точки зору фінансових умов співпраці – вони в нас найвигідніші!

Організація фотозйомки для Вашого портфоліо

Наша компанія співпрацює з найкращими інтер’єрними фотографами та фото-студіями. Ми проведемо якісну фото- та відеозйомку для Вашого портфоліо.

Професійні яскраві фото якісно зроблених обїєктів – вагомий додаток до резюме як в Україні, так і за кордоном.

Розміщення вашого портфоліо на сайті компанії та у соціальних мережах

Інформаційна складова є дуже важливою для кар’єрного зростання.

Щоб про Вашу роботу дізналися потенційні клієнти, ми розмістимо спільний проект а сайті компанії та у соціальних мережах на тематичних пабліках, які відвідує цільова аудиторія. Скористайтеся нашою професійною промоцією!

Місце для зустрічі з клієнтом

Робота з клієнтами – зустрічі та ділові переговори – є важливою складовою успіху проекту.

Ви завжди можете призначати зустрічі своїм клієнтам у нашому мітінг-румі та шоу-румі і наочно показувати клієнту вироби та матеріали, потрібні для реалізації проекту. А також розраховувати на експертну допомогу наших менеджерів.

Акції та заходи для партнерів

Лінія Комфорту турбується про своїх партнерів та надає можливості для вдосконалення майстерності архітекторів та дизайнерів за рахунок тематичних курсів від компанії.

Також ми регулярно проводимо івенти для архітекторів та дизайнерів, закриті розпродажі, партнерські бонуси, цікаві акції, вигідні пропозиції та безліч інших заходів, які роблять співпрацю з нами сповненою позитивних емоцій.

X