МАРКІЗА З ПАДАЮЧИМ ЛІКТЕМ

маркізи львів

ЧЕСНА ЦІНА НА МАРКІЗИ ВІД ВИРОБНИКА

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на маркізи прямо зараз!

калькулятор ролет

МАРКІЗА З ПАДАЮЧИМ ЛІКТЕМ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Маркізи з падаючим ліктем – керовані фасадні конструкції, що захищають балкони, тераси, віконні та дверні прорізи від прямих сонячних променів, дощу та вітру. Особливість ліктьових систем із регульованим кутом нахилу – комфортне затінення приміщень без втрати огляду. Компанія Лінія Комфорту має 15-річний досід у реалізації тентових конструкцій та пропонує широкий вибір маркіз для приватного домогосподарства та бізнесу.

ПЕРЕВАГИ МАРКІЗИ З ПАДАЮЧИМ ЛІКТЕМ

Висувні маркізи з падаючим ліктем досить компактні. Завдяки спеціальному механізму намотування тканини вони займають у складеному положенні мінімум місця. Універсальна система кріплень (фасад/перекриття) і проста зміна кута нахилу визначають переваги керованих навісів:

  • маркіза з падаючим ліктем, захищаючи приміщення та літні майданчики від атмосферних явищ, одночасно виконує декоративну й рекламну функції;
  • встановлення маркізи з падаючим ліктем актуальне як для невеликих вікон і затишних балконів, так і для просторих терас;
  • автоматичне керування маркізою забезпечує плавну роботу висувного механізму й оптимальний натяг полотна.

Автоматика фасадної системи часто доповнюється кліматичними датчиками, які гарантують своєчасне висування навісу.

ВИСОКА ЯКІСТЬ ПОЛОТНА  – ЗАПОРУКА ДОВГОВІЧНОСТІ МАРКІЗИ З ПАДАЮЧИМ ЛІКТЕМ

Тривалість служби маркізи з падаючим ліктем залежить не тільки від міцності сталевих важелів, оснащених спеціальними пружинами, але й від матеріалу, з якого виготовлене полотно навісу. Акрилова тканина з тефлоновим покриттям (щільність 300 г/м²) наділяє маркізи з падаючим ліктем водовідштовхувальними властивостями, стійкістю до перепадів температури та здатністю до самоочищення.

Асортимент кольорів, представлених у каталозі «Лінії комфорту», дає замовнику можливість підібрати відтінок матеріалу, що оптимально поєднується з фасадним опорядженням будівлі. Зносостійка тканина не вигоряє на сонці, зберігає насичений колір полотна та наочність рекламної інформації протягом усього терміну експлуатації маркізи з падаючим ліктем.

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних маркіз з падаючим ліктем та їх якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

У чому особливість маркізи з падаючим ліктем?

Маркізи з падаючим ліктем – це керовані фасадні конструкції, особливістю яких є регульований кут нахилу, що дозволяє комфортно затінювати приміщення без втрати огляду.

У чому переваги тканини для маркізи з падаючим ліктем?

Для виготовлення маркізи з падаючим ліктем компанія Лінія Комфорту використовує високоякісну акрилову тканину з тефлоновим покриттям (щільність 300 г/м²), завдяки чому маркіза має гідрофобні властивості і не промокає в дощ, стійка до перепадів температури і надійно захищає від прямих сонячних променів.

Де встановлюються маркізи з падаючим ліктем?

Маркізи з падаючим ліктем встановлюються на вікна, вітрини, на вхідну групу. Конструкція є компактною і може легко замінити жалюзі або сонцезахисні ролети.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильну маркізу та оптимальну ціну.

НАШІ РОБОТИ

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

Більше готових рішень - у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо терасні системи, перголи та маркізи від виробника. Наша продукція має високу якість та привабливу ціну!

Хутчіш завітай до нашого магазину!

маркізи на терасу

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X