МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ ВІД ВИРОБНИКА

міжкімнатні двері

ЧЕСНА ЦІНА НА ДВЕРІ ВІД ВИРОБНИКА

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на двері прямо зараз!

калькулятор ролет

ТИПИ ДВЕРЕЙ

НАШІ РОБОТИ

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЮТЬ ДВЕРІ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

ТИПИ ВІДКРИВАННЯ ДВЕРЕЙ

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних дверей та їх якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Як формується ціна на міжкімнатні двері?

Ціна на міжкімнатні двері враховує тип профілю та його характеристики, склопакет та фурнітуру. Також вартість дверей залежить від декору скла та профілю, а також розмірів дверної конструкції і типу відкриття.

Наскільки міцні та безпечні скляні двері?

Сучасні скляні двері виробляють з дуже міцного загартованого скла, яке стійке до механічних пошкоджень та подряпин, його важко ненавмисно розбити. При розбитті загартоване скло розсипається на маленькі негострі кубики, тому дуже безпечне в експлуатації.

Які міжкімнатні двері найбільш енергоефективні?

Металопластикові двері мають високу енергоефективність та у порівнянні з алюмінієвими дверима на теплому профілі  мають меньшу ціну. Двері прихованого монтажу з спеціальним термоізолюючим прошарком також дуже енергоефективні.

Що таке двері прихованого монтажу?

Двері прихованого монтажу – це двері, яких не видно. Вони монтуються таким чином, що дверне полотно не виділяється на тлі стіни. Якщо не придивлятися, стіна здається повністю глухою. Тому приховані двері також називають невидимими або потайними. Їхню присутність можна визначити по невеликій щілині між такою ж невидимою коробкою і полотном. Помітити двері прихованого монтажу можна і завдяки ручці у стандартному виконанні.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильні двері та оптимальну ціну.

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

Більше готових рішень - у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо двері від виробника. Наша продукція має високу якість та привабливу ціну!

Хутчіш завітай до нашого магазину!

МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Двері – невід’ємна візитна картка будинку, офісу, магазину – будь-якого приміщення, куди приходять відвідувачі. Стильні, функціональні, сучасні двері служать не лише прикрасою інтер’єру, але й виконують покладені на них функції: захищають майно від зловмисників, зберігають тепло, допомагають зонувати простір. Тому до підбору дверей необхідно поставитися серйозно, довіривши їх виготовлення та монтаж професіоналам.

Купити алюмінієві двері, металопластикові двері, а також купити скляні двері або двері прихованого монтажу можна в Лінії Комфорту. Ми виробляємо двері вже 15 років, тому на міжкімнатні двері ціна (Київ та Київська область) у нас вигідна, а якість продукції – висока. Наші менеджери допоможуть правильно підібрати двері та швидко розрахують їх вартість. Замовити консультацію та розрахунок можна по телефону або за допомогою зручної форми зворотного зв’язку на сайті.

АЛЮМІНІЄВІ ДВЕРІ

Алюмінієві двері купити можна як для приватної оселі, так і для комерційної, адже їх чисельні переваги дозволяють підібрати модель для будь-якого приміщення. Двері міжкімнатні алюмінієві виготовляються з міцного та якісного алюмінієвого профілю та загартованого скла, яке безпечне для людей. Воно дуже міцне і витримує побутові удари, стійке до подряпин, а при розбитті розсипається на маленькі негострі кубики розміром в 1 см. Алюмінієві двері можуть мати різні способи відчинення, завдяки чому дуже ергономічні та зручні. В Лінії Комфорту можна купити алюмінієві міжкімнатні двері:

– з класичним поворотним типом відкриття;

– розсувні двері;

– двері-«акордеон», які складаються як ширма.

На алюмінієві двері ціна у нас помірна та виправдана, адже ми реалізуємо продукцію власного виробництва – якісну, модернову та дуже довговічну. Наші двері з алюмінію мають хороші шумоізоляційні характеристики. За бажанням клієнта алюмінієві двері виготовляються на базі холодного або теплого алюмінієвого профілю. Їх можна декорувати багатьма способами, підбираючи потрібний дизайн профілю та скла.

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ДВЕРІ

Купити металопластикові двері радимо тим, для кого в пріоритеті низька ціна та висока енергоефективність конструкції. На відміну від дверей з алюмінію, металопластикові двері менш вишукані на вигляд та мають обмежені можливості для дизайну, проте мають максимальні показники енергоефективності і якнайкраще зберігають тепло в приміщенні. Металопластиковий багатокамерний профіль легко доповнити енергозберігаючим склопакетом. Щодо типів відчинення найпоширенішими є поворотні металопластикові двері та розсувні конструкції.

СУЦІЛЬНОСКЛЯНІ ДВЕРІ

Скляні міжкімнатні двері, як і алюмінієві двері, виготовляються на базі алюмінієвого профілю та загартованого скла, але на відміну дверей з алюмінію мають так зване «без рамне скління». Міжкімнатні скляні двері дуже вишукані та стильні, вони пасуватимуть до будь-якого сучасного інтер’єру житлового або комерційного приміщення. Широкі можливості для дизайну скла дозволяють купити скляні міжкімнатні двері з індивідуальним оздобленням на замовлення. В Лінії Комфорту можна замовити розсувні скляні міжкімнатні двері та двері з класичним поворотним типом відкриття.

ДВЕРІ ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ

Двері прихованого монтажу – тренд, який стає дедалі більш популярним. Двері з прихованою коробкою органічно вписуються в дверний отвір, не виступаючи за його межі, завдяки чому досягається ефект, що вони начебто зливаються зі стіною. Визначити наявність дверей можна тільки по щілині між дверним полотном та прихованою коробкою. Також деякі «невидимі» двері мають ручку, що виступає. Двері прихованого монтажу від Лінії Комфорту мають армований каркас та полотно, яке відкриває широкі можливості для декору:

– На наші приховані двері можна клеїти шпалери

– Наші приховані двері можна оформлювати декоративними шпаклівками

– Наші двері прихованого монтажу легко фарбуються у будь-який колір

– Їх можна оздобити фігурним накладним декором та будь-якими іншими засобами для декора стін.

Прихований монтаж також можна зробити на двері з дзеркалом.

ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР ТА ЯКІСНИЙ МОНТАЖ ДВЕРЕЙ

Професійний замір та якісний монтаж, виконані досвідченими майстрами – запорука відсутності труднощів та негативу у взаємодії з дверними конструкціями. Тому Лінія Комфорту не довіряє цю важливу ​​роботу субпідрядникам. Всі двері встановлюють наші майстри з великим досвідом, на рахунку яких тисячі бездоганно виконаних об’єктів. Також ми виконуємо гарантійне та сервісне обслуговування продукції.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X