БЕЗРАМНЕ СКЛІННЯ ТА РОЗСУВНІ СИСТЕМИ

БЕЗРАМНЕ СКЛІННЯ ТА РОЗСУВНІ СИСТЕМИ

ЧЕСНА ЦІНА НА РОЗСУВНЕ БЕЗРАМНЕ СКЛІННЯ

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на системи безрамного розсувного скління прямо зараз!

калькулятор ролет

БЕЗРАМНЕ РОЗСУВНЕ СКЛІННЯ - НОВИЙ ТРЕНД СУЧАСНОЇ АРХІТЕКТУРИ

Безрамне скління дозволяє створити максимально відкритий простір – світлий, елегантний, не перекритий глухими стінами. Панорамні скляні конструкції дозволяють створювати міцні зовнішні стіни, які стирають грань між приміщенням та навколишнім світом, дозволяючи милуватися мальовничими краєвидами з багатоповерхівок або поринути у природу у приватному маєтку. Для офісів, готелів та ресторанів скляні системи – це вишуканий та високотехнологічний спосіб зонувати та формити інтер’єр, зробивши його світлим, зручним та комфортним для гостей та персоналу. Лінія Комфорту виконує всі види безрамного скління та використовуємо передові розсувні системи.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ БЕЗРАМНЕ СКЛІННЯ У ЛІНІЇ КОМФОРТУ

ФАХОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА РОЗРОБКА ПРОЕКТА

Фахівці Лінії Комфорту нададуть змістовну консультацію, допоможуть обрати систему безрамного скління, розробити проект та прорахують його попередню вартість.

ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ ТА ФУРНІТУРА

Для виготовлення розсувних систем Лінія Комфорта використовує профіль, скло та фурнітуру провідних компаній-виробників. Тому наша продукція якісна, міцна та красива.

ПРОФЕСІЙНІ МАЙСТРИ ТА АРХІТЕКТОРИ

Майстри Лінії Комфорту – професіонали з багаторічним стажем та досвідом. Вони якісно виготовляють продукцію, виконують замір та монтаж конструкцій під ключ.

ЯКІСНИЙ МОНТАЖ ПІД КЛЮЧ

Майстри Лінії Комфорту вже засклили тисячі квадратних метрів. А ще вони виконують всю роботу фірмовими інструментами. Нема такого проекту, з яким би вони не впорались!

ГАРАНТІЯ НА ПРОДУКЦІЮ ТА РОБОТУ

Лінія Комфорту здійснює контроль якості на всіх етапах проекту, надає гарантію на всю продукцію та виконану роботу, а також виконує постгарантійне сервісне обслуговування.

НАШІ РОБОТИ

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних безрамних розсувних систем та їх якісного монтажу.

Замірники Лінії Комфорту – професіонали з великим досвідом та стажем, які виконають заміри швидко та якісно.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Що таке розсувне безрамне скління?

Безрамне скління – це конструкція, виготовлена з алюмінієвого профілю та скла. Фасадне безрамне скління являє собою самонесучу конструкцію, яка дозволяє створювати прозорі зовнішні стіни замість цегляних або газобетоних та максимально стирати кордони між приміщенням та зовнішнім світом. Всередині будівлі безрамне скління використовується для зонування приміщень: скляні перегородки є популярними для створення прозорих кабінетів у опен-спейсах, коворкінгах, офісах. Також безрамне скління поширене для оформлення інтер’єрів ресторанів і готелів, де здебільшого виконує естетичну функцію та дозволяє гостям милуватися краєвидами.

Які переваги має безрамне скління?

Безрамне скління дозволяє візуально розширити простір, адже прозорість скла та великий розмір панорамної конструкції дозволяють прибрати перешкоди для огляду, такі як типові цегляні стіни або глухі перегородки.

Фасадні конструкції безрамного скління є міцними самонесучими архітектурними елементами, а отже можуть повноцінно замінити стандартні стіни з цегли, газобетону та дозволяють створювати скляні панорамні зовнішні стіни висотою до 3-х метрів для будинків будь-якого типу від котеджів до хмарочосів.

Системи розсувного безрамного скління ефективно знижують рівень зовнішнього шуму, будь то розмови в офісі чи шум вулиці.

Тонування скла бронзою або графітом блокуватиме потрапляння прямого сонячного світла у приміщення, блокуватиме спеку. При цьому зберігатиметься достатня природна освітленість.

Розсувна частина системи складається з декількох секцій, які легко пересуваються по алюмінієвим напрямним для повного або часткового відкриття отвору. Тож у потрібний момент скляну стіну можна зручно та швидко прибрати вбік.

Де можуть використовуватися безрамні розсувні системи?

Безрамні розсувні системи широко використовуються у сучасній архітектурі як для зовнішнього скління, так і для створення внутрішніх перегородок.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильні системи безрамного розсувного скління та оптимальну ціну.

БЕЗРАМНЕ СКЛІННЯ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ У ТРЦ "СОФІЯ МОЛЛ"

Лінія Комфорту розробила та втілила індивідуальний проект для одного з найбільших ТРЦ Києва — «Софія Молл». Елегантні та вишукані безрамні перила з синього скла, скління ліфтової шахти та стильні білі ролетні решітки органічно доповнили загальний дизайн інтер’єру ТРЦ та додали йому сучасні високофункціональні ноти.

Високий професіоналізм архітекторів та майстрів Лінії Комфорту оцінили як власники бізнесу, так і відвідувачі торгово-розважального центру, адже окрім зовнішньої краси продукція від Лінії Комфорту має надзвичайну якість, міцність та функціональність. Вона несе комфорт та затишок у будь-яке приміщення.

Обирайте Лінію Комфорту — професіоналізм, якість, стиль!

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ШОУ-РУМУ!

Детально ознайомитися зі зразками провідних систем безрамного скління можна в нашому шоу-румі. Менеджер Лінії Комфорту допоможе обрати оптимальний варіант та прорахує попередню вартість проекту.

Чекаємо в шоу-румі за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська, 119/1

скляні перегородки київ

БЕЗРАМНЕ СКЛІННЯ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Бажаєте реалізувати архітектурний проект зі скляними стінами – зовнішніми або внутрішніми – та шукаєте компанію-підрядника? Лінія Комфорту втілить ваші задуми у життя. Ми маємо 16 років досвіду проектування, виготовлення та монтажу під ключ світлопрозорих конструкцій і команду високо кваліфікованих і досвідчених фахівців. Наші архітектори та майстри реалізують безрамне розсувне скління будь-якої складності.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

У Лінії Комфорту можна замовити безрамне розсувне скління за індивідуальним проектом та замірами або обрати готове дизайнерське рішення. Ми виконуємо наступні види робіт:

  • – Безрамне скління терас;
  • – Безрамне скління балконів;
  • – Фасадне скління;
  • – Встановлення панорамних розсувних конструкцій, які є альтернативою зовнішніх та внутрішніх стін;
  • – Зонування опен-спейсів, залів та студій скляними міжкімнатними перегородками.

В ЧОМУ НАШІ ПЕРЕВАГИ

Лінія Комфорту як використовує вже готові системи безрамного розсувного скління від провідних виробників, так і має власні виробничі потужності для виготовлення якісної продукції.

ВИСОКОЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ. Ми використовуємо профіль, скло та фурнітуру високої якості, маємо надійних партнерів-постачальників.

ПРОФЕСІЙНІ МАЙСТРИ. Всі наші спеціалісти – професіонали з багаторічним досвідом, які постійно вдосконалюють свою майстерність. Тому на всіх етапах роботи ми надаємо якісний сервіс: консультація, розробка проекту, замір, виготовлення та монтаж конструкцій завжди на висоті.

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ ТА ГАРАНТІЯ. Ми контролюємо якість протягом всього проекту та надаємо гарантію на встановлену продукцію та виконану роботу.

ЗАОЩАДЖУЄМО ВАШІ КОШТИ. Оскільки Лінія Комфорту надає повний спектр послуг безрамного розсувного скління від консультації і розробки проекту до його втілення під ключ, це дозволяє заощадити кошти, час та нерви замовника.

За 16 років роботи Лінія Комфорту засклила тисячі квадратних метрів. На нашому рахунку як проекти з безрамного розсувного скління у приватних домогосподарствах, так і великі об’єкти: ТРЦ “Софія Молл” у Києві, ТРЦ в Броварах, столичні офісні центри та коворкінги, фуд-корти. Ми йдемо в ногу з прогресом та використовуємо новітні будівельні технології і архітектурні рішення. Співпраця з Лінією Комфорту – запорука втілення проектів будь-якої складності, якісної роботи та продукції, що милуватиме око та нестиме комфорт десятиліттями!

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X