БЕЗРАМНЕ СКЛІННЯ ВІТРИН МАГАЗИНІВ

безрамне скління вітрин

ЧЕСНА ЦІНА НА БЕЗРАМНЕ СКЛІННЯ ВІТРИН

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на скління вітрин прямо зараз!

калькулятор ролет

БЕЗРАМНЕ СКЛІННЯ ВІТРИН

Безрамні панорамні вітрини магазинів та бутіків у сучасних торгівельних центрах приваблюють покупців та прикрашають інтер’єр ТРЦ. Скляна вітрина-стіна вже давно стала невід’ємним елементом оформлення простору як в великих ТРЦ, так і в інших точках роздрібної торгівлі. Безрамними перегородками – вітринами склять магазини у підземних переходах та у громадських місцях.

Замовити виготовлення та встановлення під ключ безрамних панорамних вітрин можна в Лінії Комфорту. Ми маємо 16-річний досвід роботи у найбільших ТРЦ та пропонуємо безрамне скління вітрин за вигідною ціною.

ПЕРЕВАГИ БЕЗРАМНОГО СКЛІННЯ

Безрамне скління вітрин все активніше витісняє традиційне скління з використанням металопластикових конструкцій, адже має чисельні переваги:

  • 1. Безрамні панорамні вітрини мають більш привабливий вигляд та забезпечують максимальний огляд товарів та інсталяцій.
  • 2. Безрамне скління вітрин безпечне, адже у конструкції використовується загартоване скло товщиною 8-10 мм, яке при трощі розсипається на безпечні маленькі негострі кубики, а не розлітається на гострі уламки.
  • 3. Безрамні вітрини максимально стирають межу між покупцями та товарами, сприяючи підвищенню уваги до магазину, а отже – продажів.
  • 4. Доглядати за безрамними панорамними вітринами легко. Вони очищуються за допомогою ганчірки з мікрофібри та стандартних миючих засобів для скла та дзеркал.
  • 5. Панорамні вітрини можна декорувати багатьма способами від самоклеючої плівки щороазу при зміні рекламної кампанії до гравіювання скла на етапі виготовлення вітрини.
  • 6. Безрамні панорамні вітрини – це сучасно, красиво, статусно та модно! Безрамне скління вітрин – кращий вибір для магазину незалежно від типу продукції та товарів на полицях!

Отримати детальну консультацію стосовно безрамного скління вітрин можна у фахівців та архітекторів Лінії Комфорту. Для цього достатньо зв’язатися з нами по телефону або залишити заявку за допомогою зручної форми зворотного зв’язку на нашому сайті.

НАШІ РОБОТИ

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука ідеального безрамного скління вітрин.

Замірники Лінії Комфорту – професіонали з великим досвідом та стажем, які виконають заміри швидко та якісно.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Наскільки безпечні панорамні безрамні вітрини?

Безрамне скління вітрин безпечне, адже у конструкції використовується загартоване скло товщиною 8-10 мм, яке при трощі розсипається на безпечні маленькі негострі кубики, а не розлітається на гострі уламки.

Як можна декорувати скло панорамних вітрин?

Скляне полотно панорамних вітрин декорується самоклеючими плівками та перфорованими плівками. Такий дизайн легко змінювати щоразу при оновлені асортименту та рекламних кампаній магазину.

Якщо є потреба, скло можна декорувати на постійній основі ще на стадії замовлення вітрини. Серед способів декору доступне художнє матування скла, гравіювання логотипів, слоганів, малюнків, тонування скла в масі.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильний тип безрамних вітрин та оптимальну ціну.

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ШОУ-РУМУ!

Детально ознайомитися зі зразками провідних систем безрамного скління можна в нашому шоу-румі. Менеджер Лінії Комфорту допоможе обрати оптимальний варіант та прорахує попередню вартість проекту.

Чекаємо в шоу-румі за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська, 119/1

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X