Про нас

Компанія “Лінія Комфорту” пропонує великий вибір продукції та послуг для забезпечення комфорту і безпеки своїх клієнтів.
Ми надаємо повний комплекс послуг: замір, продаж та встановлення захисних ролет, в’їзних і гаражних воріт, міжкімнатних перегородок, алюмінієвих відливів, шлагбаумів, маркіз, автонавісів, вікон.

Що ми робимо для будинку:

Звертайтеся до нас на будь-якій стадії будівництва та ремонту

Ми закриємо всі проєми у вашому домі та встановимо :

– вікна, підвіконня, балкони та віконні відливи

– захисні ролети

– гаражні ворота

– в’їзні ворота та хвіртки

– шлагбауми

Поставимо маркізи для тераси та сонцезахисні системи, щоб ви відпочивали та насолоджувалися вранішньою кавою в затишку і комфорті у себе вдома. В спеку буде приємний затінок, а в негоду захист від вітру.

Встановимо автоматику, щоб Ви керували ролетами, воротами та маркізами одним натисканням кнопки та підберемо зручний для вас тип управління.

Що ми робимо для бізнесу:

Щоб захистити ваш офіс, магазин, склад чи банк  від злодіїв, поставимо захисні ролети на вікна та двері. Зробимо керування ними максимально простим.

Для ресторанів, кафе та магазинів – встановимо стильні маркізи і сонцезахисні системи в потрібному Вам кольорі та дизайні. І тераса вашої кав’ярні або ресторану буде улюбленим місцем для гостей в будь-яку погоду.

Що ми робимо для ТРЦ:

Поставимо захисні ролети у вашому бутіку чи магазині. Для контролю в’їзду на територію встановимо автоматичний шлагбаум.

Що ми робимо для промислових об’єктів:

Ми любимо складні замовлення і готові братися за монтаж великих площ. Поставимо на вашому промисловому об’єкті віконні системи, захисні ролети, промислові гаражні та в’їзні ворота, шлагбауми.

Команда менеджерів
5 фахівців, які ведуть об’єкт від заміру до запуску кожної ролети або воріт в роботу. Ваші надійні друзі та порадники в процесі всього будівництва та ремонту.
01
Команда виробничого цеху
10 пар рук, які 6 днів на тиждень ріжуть, зварюють, шліфують, фарбують, збирають, упаковують Ваші майбутні ворота чи ролети.
02
Команда логістики
Водії, для яких не існує незнайомих доріг. Довезуть продукцію на об’єкт навіть, якщо його ще немає на карті.
03
Монтажні бригади
Професіонали, для яких немає нестандартних проємів. Знають 1001 спосіб кріплення.
04

0

Років досвіду

0

Проєктів виконано

0

Задоволених клієнтів

0

Спеціалістів

Наші клієнти

X