ПРО НАС

Світ щоденно змінюється, але незаперечними лишаються в ньому фундаментальні потреби людини – безпека і комфорт. Саме тому оселі тисячі українців охороняють, прикрашають і роблять затишними вироби від Лінії Комфорту, адже наша компанія пропонує великий вибір продукції та послуг, які додають комфорт і безпеку у життя наших клієнтів. Завдяки високій якості, довговічності та стильному дизайну наша продукція стає справжнім фамільним скарбом, який передаватиметься з покоління в покоління разом з будинком.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ ЛІНІЮ КОМФОРТУ?

Лінія Комфорту – українська компанія, яка співпрацює з провідними світовими виробниками алюмнієвих та металопластикових профілей, фурнітури та автоматики, а також виготовляє власний якісний продукт на новому сертифікованому обладнанні. Ми працюємо вже понад 15 років та маємо сотні успішних проектів, переваги співпраці з нами очевидні:

ВЛАСНА ВИРОБНИЧА БАЗА. Ми – виробник, а не фірма-посередник. Ми маємо виробничі потужності в м.Київ та в Київській області.

ВИСОКОЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ. Ми використовуємо фірмові комплектуючі та автоматику, а не дешеві сумнівні аналоги.

ПРОФЕСІЙНІ МАЙСТРИ ТА МЕНЕДЖЕРИ. Всі наші співробітники – професіонали з багаторічним досвідом і надають якісний сервіс.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ТА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ. Ми надаємо гарантію на кожен зданий об’єкт та здійснюємо повний сервісний супровід.

РОБОТА “ПІД КЛЮЧ”. Ми все робимо швидко та якісно, ​​зберігаючи час та нерви клієнта.

Ми – перфекціоністи, тож вдосконалюємося і розвиваємося щодня, прагнучи надавати максимально якісний сервіс, виготовляти ідеальну продукцію та втілювати проекти будь-якої складності. Лінія Комфорту співпрацює з низкою талановитих архітекторів і прорабів. Отже, наші клієнти можуть не тільки купити алюмінієві вікна, замовити захисні ролети від виробника чи обрати з каталогу гаражні ворота секційні та в’їзні, а довірити нам свої мрії про безпечний, комфортний затишний будинок, який стане сімейним скарбом.

Відгуки наших клієнтів підтверждують високу якість нашої роботи та вигоду співпраці.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

НАШІ КЛІЄНТИ

Лінія Комфорту втілює масштабні складні проекти. Безпеку та комфорт у своїх приміщенях нам довірили найбільші компанії України. Ми співпрацюємо з крупними ТРЦ міста Київ, ресторанами та магазинами, музеями та лікарнями.

НАША ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

Лінія Комфорту виготовляє широкий асортимент продукції: захисні ролети, ворота гаражні та в’їзні, вікна, двері, маркізи. У нас можна замовити все й одразу! Наш досвід роботи з комплексними об’єктами вражає!

X