БЕЗРАМНЕ СКЛІННЯ ТЕРАС

ЧЕСНА ЦІНА НА РОЗСУВНЕ БЕЗРАМНЕ СКЛІННЯ

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на системи безрамного розсувного скління прямо зараз!

калькулятор ролет

БЕЗРАМНЕ СКЛІННЯ ТЕРАС

Безрамне розсувне скління – сучасний тренд в оформленні терас, веранд та альтанок. Системи розсувного безрамного скління дозволяють візуально розширити простір, зробити його світлішим, відкритим і привабливим. Безрамне скління тераси – найкраще рішення для тих, хто віддає перевагу максимально відкритому простору, яке не загороджене перекладинами та стандартними рамами.

Лінія Комфорту має 16-річний досвід реалізації проектів безрамного скління терас під ключ. Ми використовуємо високоякісні матеріали та передові будівельні технології, щоб зробити Вашу терасу затишною, елегантною та світлою.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЄ БЕЗРАМНЕ СКЛЯННЯ ТЕРАСИ

Сучасна тераса – це не тільки місце для відпочинку, але й оранжерея, зона для зустрічі гостей або затишного усамітнення. Технології безрамного скління дозволяють зробити терасу зручною для всіх типів використання.

ЕСТЕТИЧНІСТЬ. Панорамні скляні панелі виглядають легше, ніж їх аналоги з традиційними рамами. Вони дозволяють максимально стерти межу між приміщенням та навколишнім середовищем, чи то природа на присадибній ділянці, чи мальовничий краєвид вдалині.

БЕЗПЕКА І НАДІЙНІСТЬ. Панорамна конструкція виконана з ударостійкого загартованого скла завтовшки 8-10 мм. Скло витримує механічні удари, стійке до подряпин, перепаду температур, вітру та атмосферних опадів. При розбитті загартоване скло кришиться на дрібні негострі кубики, а не розсипається на гострі небезпечні уламки.

ЛЕГКІСТЬ КОНСТРУКЦІЇ. Завдяки сучасному профілю та передовій фурнітурі безрамна розсувна конструкція відкривається та закривається легким рухом руки. Навіть дитина може відкривати стулки без застосування фізичних зусиль.

СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН. Профіль системи можна фарбувати в будь-який колір RAL-палітри, а скло тонувати в масі для захисту тераси від сонця та спеки. Безрамне скління тераси – це сучасно, модно та практично!

Отримати детальну консультацію та попередній розрахунок вартості проекту безрамного розсувного скління тераси можна у менеджера Лінії Комфорту. Для цього достатньо зв’язатися з ним по телефону або залишити заявку за допомогою зручної форми зворотного зв’язку на нашому сайті.

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних безрамних розсувних систем та їх якісного монтажу.

Замірники Лінії Комфорту – професіонали з великим досвідом та стажем, які виконають заміри швидко та якісно.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Які переваги має безрамне скління терас?

Безрамне скління терас дозволяє візуально розширити простір, адже прозорість скла та великий розмір панорамної конструкції дозволяють прибрати перешкоди для огляду, такі як типові цегляні стіни або глухі перегородки.

Системи розсувного безрамного скління ефективно знижують рівень зовнішнього шуму, будь то розмови в офісі чи шум вулиці.

Тонування скла бронзою або графітом блокуватиме потрапляння прямого сонячного світла у приміщення, блокуватиме спеку. При цьому зберігатиметься достатня природна освітленість тераси.

Розсувна частина системи складається з декількох секцій, які легко пересуваються по алюмінієвим напрямним для повного або часткового відкриття отвору. Тож у потрібний момент скляну стіну на терасі можна зручно та швидко прибрати вбік.

Наскільки безпечна та міцна панорамна скляна конструкція?

Панорамна конструкція виконана з ударостійкого загартованого скла завтовшки 8-10 мм. Скло витримує механічні удари, стійке до подряпин, перепаду температур, вітру та атмосферних опадів. При розбитті загартоване скло кришиться на дрібні негострі кубики, а не розсипається на гострі небезпечні уламки. Тож безрамне розсувне скління терас – цілком безпечне архітектурне рішення!

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильні системи безрамного розсувного скління та оптимальну ціну.

НАШІ РОБОТИ

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ШОУ-РУМУ!

Детально ознайомитися зі зразками провідних систем безрамного скління можна в нашому шоу-румі. Менеджер Лінії Комфорту допоможе обрати оптимальний варіант та прорахує попередню вартість проекту.

Чекаємо в шоу-румі за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська, 119/1

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X