МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА НА ЗАМОВЛЕННЯ

купить металлопластиковые окна

ЧЕСНА ЦІНА НА МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА ВІД ВИРОБНИКА

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на металопластикові вікна прямо зараз!

калькулятор ролет

ТИПИ ВІКОН

ПРОТИЗЛАМНІ ВІКНА

БЮДЖЕТНІ ВІКНА

ТИПИ ВІДКРИВАННЯ ВІКОН

ПОВОРОТНИЙ

поворотные окна купить

ВІДКИДНИЙ

металлопластиковые окна купить

ПОВОРОТНО-ВІДКИДНИЙ

РОЗСУВНИЙ

ГЛУХЕ ВІКНО

глухое металлопластиковое окно киев

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЮТЬ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ?

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних металопластикових вікон та їх якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Як рахується вартість пластикового вікна?

Вартість пластикового вікна враховує тип профілю та його характеристики (кількість камер, монтажну ширину), склопакет та фурнітуру. Також вартість металопластикового вікна залежить від того, чи залишається рама білою, чи має кольорову ламінацію.

Металопластикові вікна та ПВХ вікна - у чому різниця?

Різниці немає. Це один і той же виріб, але по-різному названий. Металопластикові вікна = ПВХ вікна.

Наскільки енергоефективними є металопластикові вікна?

Сучасні профілі та склопакети дозволяють виготовляти високоякісні металопластикові енергоефективні вікна. Енергозберігаючі вікна мають 5 та більше камер і добре утримують тепло всередині приміщення, перешкоджаючи теплообміну з холодним зовнішнім середовищем через профіль та склопакет. Щоб замовити металопластикові вікна з функцією енергозбереження, треба обрати і профіль і склопакет енергоефективні. Щось одне ефекту не дасть.

Чи шкідливі металопластикові вікна для здоров'я?

Сучасні металопластикові вікна у повсякденній експлуатації абсолютно не шкодять здоров’ю людини! 

Чи можна оформити раму пластикового вікна у різному кольорі чи вона лише біла?

За допомогою ламінування рами металопластикових вікон можна реалізувати її різне колірне оформлення. Крім традиційного оформлення “під дерево” з імітацією текстури (дуб, махагон, горіх), можна вибрати дизайн у будь-якому однотонному кольорі. Ламінація може бути як тільки із зовнішнього боку рами, так і двосторонньою або лише внутрішньою. Для надання вікну більшої естетичності рекомендується тонувати міжскляні шпроси в тон ламінації. Вартість металопластикового вікна залежить від того, чи залишається рама білою, чи має ламінацію.

Чи можна зробити кругле металопластикове вікно?

Можна. Металопластикові профілі дозволяють створювати вікна різної форми: круглі, арочні, трикутні, будь-яких форм.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильне вікно та оптимальну ціну.

НАШІ РОБОТИ

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

ВІКНА REHAU ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Металопластикові вікна Rehau на базі профілю Euro-Design 70 від Лінії Комфорту зробили приватний будинок затишним та теплим і стали його окрасою.

Господарі вдячні майстрам за бездоганно виконаний монтаж та рекомендують Лінію Комфорту як компанію, що встановлює металопластикові вікна від виробника – якісні та за помірну ціну.

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

Більше готових рішень - у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо металопластикові вікна від виробника. Наша продукція має високу якість та привабливу ціну!

Хутчіш завітай до нашого магазину!

металлопластиковое окно

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Металопластикові вікна (пластикові, ПВХ вікна) популярні на українському віконному ринку та використовуються для скління житлової, комерційної нерухомості, виробничих об’єктів. Вікно металопластикове в основі має профіль – каркас, раму, куди вставляється підібраний склопакет. Невірно обраний металопластиковий профіль здатний нівелювати енергозберігаючі та шумоізоляційні властивості склопакету, зробити віконну конструкцію слабкою та недовговічною. Тому, щоб замовити металопластикові вікна високої якості, необхідно обрати компанію, що надає повний пакет послуг : консультацію, розрахунок та монтаж ПВХ вікон. Лінія Комфорту пропонує металопластикові вікна на замовлення. Вартість металопластикового вікна у нас – найвигідніша, а якість – висока! А ще ми можемо розрахувати вікно швидко і безкоштовно!

Які переваги мають вікна на замовлення від Лінії Комфорту

Замовити вікна металопластикові (Київ і Київська область) в Лінії Комфорту – мудре і вірне рішення. Адже продукція та сервіс нашої компанії мають чисельні переваги:

1. Ми – компанія, яка працює понад 15 років та реалізує лише продукцію високої якості.

2. Ми можемо швидко розрахувати вартість пластикового вікна. Наш менеджер може безкоштовно розрахувати вартість вікна і надіслати на Вайбер або електронну пошту після замовлення консультації через форму зворотного зв’язку.

3. Ми встановлюємо металопластикові панорамні вікна, енергоефективні вікна, вікна для будинку, пластикові вікна для тераси, виконуємо скління фасадів будь-якої площі. Наші співробітники – професіонали з багаторічним стажем, здатні здійснити проект будь-якої складності.

4. Окрім того, що вартість металопластикового вікна у нас помірна, ми даємо гарантію на всю продукцію та роботу і виконуємо сервісне обслуговування.

5. Наші майстри працюють «під ключ»: ми бережемо час, нерви та гроші наших клієнтів.

Ціна та якість: як вірно обрати металопластикові вікна

Розрахунок вартості вікна залежить від його характеристик та матеріалів – чим вони кращі та якісніші, тим дорожче вікно і тим довше воно служитиме. Це – аксіома. Проте, сучасні технології дозволяють створити довговічні якісні металопластикові вікна не космічної вартості.

Щоб правильно вибрати металопластикові вікна для будинку, магазину, котеджу та будь-якого іншого приміщення, необхідно врахувати характеристики та особливості профілю і склопакету. Зокрема, вартість пластикового вікна враховує наступні якості профілю:

Товщину внутрішніх та зовнішніх стінок;

Кількість камер;

Коефіцієнт опору теплопередачі;

Монтажну ширину.

Склопакет підбирається під профіль. Він має бути сумісним як з технічної точки зору, так і з позиції здорового глузду. Так, на енергозберігаючі вікна є сенс обирати профіль з великою кількістю камер та склопакет з прошарком інертного газу між склом в камерах. Тож, коли замовляєте металопластикові вікна, в розрахунок вартості вікна входять наступні характеристики склопакету:

Кількість камер – одна, дві чи три;

Енергоефективність (наявність інертного газу в камерах);

Товщину скла;

Різноманітні плівки-покриття (енергозберігаючі, шумоізоляційні, самоочищення та інші).

Якісний металопластиковий профіль – запорука довговічності вікна

Лінія Комфорту пропонує металопластикові вікна високої якості, адже ми працюємо з профілями Rehau та WDS. Металопластикові вікна замовити у нас легко – варто лише заповнити форму зв’язку з менеджером-консультантом, подзвонити за вказаним номером телефону або завітати в шоу-рум, де обов’язково знайдеться потрібне вікно.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X