МАРКІЗИ НА ТЕРАСУ ТА ТЕРАСНІ ТЕНТОВІ СИСТЕМИ

маркізи на терасу

ЧЕСНА ЦІНА НА ТЕРАСНІ МАРКІЗИ ВІД ВИРОБНИКА

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на терасні маркізи прямо зараз!

калькулятор ролет

МАРКІЗИ НА ТЕРАСУ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Маркізи на терасу допомагають усунути негативний вплив не тільки від пекучого сонця, але ще вітру та дощу. Така конструкція дає можливість створення простору для відпочинку на свіжому повітрі, приємного проведення часу з рідними та друзями. Готові варіанти навісів можна придбати в компанії Лінія Комфорту. Також можна замовити маркізи на терасу під ключ відповідно до індивідуальних замірів.

ПЕРЕВАГИ ТЕРАСНИХ МАРКІЗ

Маркіза на терасу являє собою конструкцію, що виготовляється з міцних матеріалів, стійких до негативного впливу природних умов. На відміну від звичайного даху, маркіза на терасу оснащується механізмами, які виконують такі дії:

 • висування та складання конструкції в залежності від погодних умов;
 • регулювання нахилу полотна;
 • затінення тераси (як повною мірою, так і тільки її частини).

Плюси маркізи для тераси — у зручному функціоналі та простоті монтажу. Терасна маркіза встановлюється дуже швидко, при цьому не створює жодного навантаження на стіни будинку. У зимовий час вона забирається у спеціальний захисний короб, що дозволяє проникати сонячному світлу у вікна будинку.

РІЗНОВИДИ ПОКРИТТІВ ДЛЯ ТЕРАСНОЇ МАРКІЗИ

Терасна маркіза виготовляється з різних матеріалів і комплектувальників, тому замовнику важливо вибрати параметри. Для цього корисно знати, з чого ж роблять такі конструкції, які з пропонованих варіантів вважаються найкращими. Отже, терасні маркізи бувають таких типів:

 1. Акрилові терасні маркізи не утворюють сонячних відблисків, мають високі експлуатаційні показники. Акрил вирізняється водонепроникністю, довговічністю й міцністю. Модифікації навісів з цього матеріалу доступні у великому виборі за колірною гамою.
 2. Поліестерові маркізи для тераси покриваються водовідштовхувальними просоченнями, що забезпечує стійкість до впливу вологи. Маркіза для тераси з поліестеру відмінно справляється із завданням утримання сонячного світла, а його підвищена міцність гарантує великий термін служби.
 3. Полівінілхлоридні терасні маркізи характеризуються стійкістю до температурних коливань. Це дозволяє експлуатувати їх навіть взимку, не турбуючись про їх цілість.

Від матеріалу залежить ціна на терасні маркізи в Києві. Недорогі маркізи для тераси — це акрилові моделі, які можна купити в нашому інтернет-магазині.

ЯКІ БУВАЮТЬ МАРКІЗИ НА ТЕРАСУ

Терасна маркіза обирається на підставі конструктивного виконання. За такою ознакою маркізи для тераси бувають:

 • Горизонтальні. Класичні терасні маркізи, що являють собою навіси з невеликим кутом нахилу.
 • Вертикальні. Якщо класичні моделі захищають простір від сонця тільки зверху, то вертикальні маркізи закривають терасу повністю (зверху та збоку). Зазвичай вони використовуються для веранд, балконів і лоджій. Вертикальні маркізи для тераси захищають не тільки від сонця, вітру та дощу, але й від сторонніх поглядів перехожих, що особливо актуально, якщо тераси знаходяться на відкритій місцевості.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЄ ТЕРАСНА МАРКІЗА ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Терасна маркіза має багато позитивних якостей, які можна оцінити з перших днів експлуатації. До його переваг належать:

 • простота монтажу й експлуатації. Більшість систем — автоматизовані варіанти. У продажу є як автоматичні терасні маркізи, так і маркізи для тераси з ручним керуванням для складання;
 • ефективний захист від спеки, що досягається завдяки вентиляції та створенню бар’єру для проникнення сонячного світла;
 • наявність просочень. Антибактеріальне захищає від грибка, а тефлонове – від забруднень.

На терасні маркізи ціна залежать від конструктивних особливостей. У нас є як недорогі маркізи на терасу із ручним складанням, так і більш дорогі терасні маркізи з автоматичним керуванням.

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних терасних систем та їх якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Що таке терасна маркіза і в чому її переваги перед звичайним дахом?

Маркіза на терасу – це багатофункціональна тентова система, що виконує роль навісу, який захищає від сонця, вітру та опадів, а також дозволяє створити затишну атмосферу на терасі. Порівняно зі звичайним дахом, терасна маркіза має очевидні переваги:

 1. Конструкція висувається та складається залежно від погодних умов.
 2. Терасна маркіза дозволяє регулювати кут нахилу полотна, а значить – і ступінь затемнення тераси.
 3. Маркіза на терасу проста в монтажі і при необхідності може бути легко демонтована та перенесена в інше місце.

Маркізи на терасу з якого матеріалу найкращі?

Вибір матеріалу для маркізи на терасу залежить від цілей, що ставляться перед конструкцією. Основних матеріалів три і кожен із них є оптимальним для терасних маркіз певного типу:

 1. Акрил. Маркізи на терасу з акрилу не дають сонячних відблисків і надійно захищають від опадів, не промокаючи. Матеріал довговічний та міцний, не вигоряє на сонці, тому акрилові терасні маркізи довго зберігають насичений колір.
 2. Поліестер. Поліестерові маркізи на терасу довговічні, стійкі до вологи та добре захистять від дощу, сонця.
 3. Полівінілхлорид. ПВХ маркіза на терасу стійка до перепадів температури і можє використовуватися цілий рік – влітку та взимку.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильну маркізу та оптимальну ціну.

НАШІ РОБОТИ

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

Більше готових рішень - у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо терасні системи, перголи та маркізи від виробника. Наша продукція має високу якість та привабливу ціну!

Хутчіш завітай до нашого магазину!

маркіза на терасу

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X