ПРОМИСЛОВІ ГАРАЖНІ ВОРОТА NOVA PRO

ЧЕСНА ЦІНА НА ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА NOVA PRO

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на промислові гаражні ворота Nova Pro прямо зараз!

калькулятор ролет

ПЕРЕВАГИ ПРОМИСЛОВИХ СЕКЦІЙНИХ ВОРІТ NOVA PRO

МІЦНІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ, КОМФОРТ

  • 11 типів монтажу.
  • Максимальний розмір 7000х6000 мм.
  • Два контури герметизації (EDPM у верхній та нижній частині панелі).
  • Стандартний ресурс пружин 25.000 циклів, опціонально: до 100.000 циклів.
  • Зручне та надійне автоматичне керування.
  • Система напрямних із 2 мм сталевих оцинкованих профілів.
  • Система безпеки та захист від розрива троса у базовому комплекті.
  • Є можливість додатково встановити в полотно воріт ригельний замок, хвіртку, вбудувати вікна або панорамні панелі.

Промислові ворота NOVA PRO виготовлені з комплектуючих провідних європейських брендів: панелі воріт Kingspan (Ірландія), фурнітура Flexiforce та Doca (Нідерланди), що єзапорукою довгої експлуатації воріт.

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних промислових гаражних воріт NOVA PRO та їх якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

РІЗНОВИДИ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ НА ГАРАЖНІ ВОРОТА NOVA

S-Гофр

М-Гофр

L-Гофр

Мікрохвиля

СТАНДАРТНІ КОЛЬОРИ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ НА ГАРАЖНІ ВОРОТА NOVA

Класичний білий (RAL 9016)

Сірий (RAL 9006)

Сірий антрацит (RAL 7016)

Синій (RAL 5010)

Золотий дуб

Темний дуб

Коричневий (RAL 8014)

Червоний (RAL 3000)

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Чи можна гаражні ворота NOVA PRO пофарбувати в нестандартні кольори??

Так. Промислові гаражні ворота NOVA PRO можливо пофарбувати в будь-який колір палітри RAL. Фарбування у нестандартні кольори виконується за додаткову оплату згідно прайса.

Чи можна додати хвіртку у промислові гаражні ворота NOVA PRO? Які бувають хвіртки?

Так, у промислові гаражні ворота NOVA PRO можна додати вбудовану хвітрку. Залежно від розмірів та конфігурації існують наступні види хвірток:

ХВІРТКА ЗІ СТАНДАРТНИМ ПОРОГОМ 145 мм.

Встановлюється у ворота NovaPro із комбінованим типом полотна шириною понад 4500 мм. Хвіртка зі стандартним порогом має посилену конструкцію і встановлюється у промислові ворота великих розмірів.

ХВІРТКА З НИЗЬКИМ ПОРОГОМ 100 мм.

Встановлюється у ворота NovaPro із комбінованим типом полотна шириною до 4500 мм. Хвіртка з плоским або низьким порогом відповідає вимогам пожежної безпеки і може бути евакуаційним виходом з приміщення.

ХВІРТКА З ПЛОСКИМ ПОРОГОМ 18-20 мм.

Плоска форма порога дозволяє безперешкодно перевозити робочий інвентар через хвіртку. Поріг виготовляється з екструдованого алюмінієвого профілю, колір RAL 9005 (чорний). Хвіртка встановлюється у ворота NovaPro шириною до 5000 мм.

Чи можна оздобити гаражні ворота NOVA PRO віконцями або панорамними панелями?

Так! Промислові гаражні ворота NOVA PRO можна оздобити широким вибором віконець та прозорою панорамною алюмінієвою панеллю із склінням.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильні промислові ворота NOVA PRO та оптимальну ціну.

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА NOVA PRO ЯКІ МИ ВЖЕ ВСТАНОВИЛИ

ПРОМИСЛОВІ ГАРАЖНІ ВОРОТА NOVA PRO - СЕКЦІЙНІ ВОРОТА НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Промислові гаражні ворота потрібні для будь-якого виробництва, де є потреба в зберіганні та обслуговуванні автотранспорта впродовж року, є ремонтні майстерні або цеха. Оптимальним варіантом як для великих, так і для малих виробничих підприємств є секційні ворота в гараж з автоматичним керуванням.

Лінія Комфорту пропонує купити гаражні ворота NOVA (Київ та область) на вигідних умовах та за помірною ціною. Наш менеджер надасть необхідну консультацію та підбере оптимальні гаражні ворота NOVA, швидко розрахує їх вартість, а професійні майстри якісно виконають заміри та встановлять секційні ворота під ключ.

ЯКИЙ Є ДОДАТКОВИЙ ФУНКЦІОНАЛ НА ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА NOVA PRO

Оскільки промислові гаражні ворота NOVA PRO розроблені спеціально для гаражів на виробництві, їх додатковий функціонал покликаний зробити щоденну експлуатацію промислового боксу, терміналу або гаража комфортним та зручним. Залежно від вимог до умов тримання автотранспорта та вантажів у гаражі можливо додати до воріт NOVA PRO наступний корисний функціонал:

Віконця.

Природне освітлення приміщення за допомогою вікон це додаткова перевага. Різні варіанти вікон дозволяють заощаджувати на освітленні гаража або виробничих цехів та гармонійно впишуться в архітектуру будь-якої будівлі.

Панорамні панелі.

Панорамні панелі додають гаражним воротам красу, індивідуальність і стиль. Також вони забезпечують ще більший огляд та природне освітлення приміщення.

Вбудована хвіртка.

Якщо немає окремого входу у гараж або виробничий цех, потрібна хвіртка в полотні воріт. Вона забезпечить зручний та швидкий прохід у приміщення з вулиці без відкриття воріт, а отже – заощадити їхній ресурс роботи.

Додатковий захист від злому.

Додаткову безпеку та захист від злому забезпечує протизламний пристрій – захист від піддомкрачування. При спробі несанкціонованого підйому воріт пристрій захисту надійно блокує полотно та запобігає проникненню зловмисників у приміщення.

Ригельний замок. 

Для приміщень без додаткового входу на ворота можна встановити ригельний замок. Він дозволяє відкривати та закривати ворота як зсередини, так і зовні.

ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ ПРОМИСЛОВІ ГАРАЖНІ ВОРОТА NOVA PRO

Дилема “які ворота в гараж” обрати для господарів одвічна, адже кожен хоче купити гаражні ворота хорошої яякості та не за всі гроші світу. Саме такими воротами є секційні ворота NOVA. При нормальній ціні вони мають гарні показники міцності, зручності, безпеки та теплоізоляції і стануть оптимальним вибором для гаража, який не опалюється взимку. Можливість додати до воріт вбудовану хвіртку робить гаражні ворота NOVA ще більш привабливими. Стильні та сучасні, вони стануть окрасою гаража та виробничого майданчика і потурбуються про захист автотехніки, вантажів і комфортну щоденну експлуатацію гаража його власником.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X