АЛЮМІНІЄВІ ВІКНА ВІД ВИРОБНИКА

алюмінієві вікна київ

ЧЕСНА ЦІНА НА АЛЮМІНІЄВІ ВІКНА ВІД ВИРОБНИКА

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на алюмінієві вікна прямо зараз!

калькулятор ролет

ТИПИ ВІКОН

ТИПИ ВІДКРИВАННЯ АЛЮМІНІЄВИХ ВІКОН

НАШІ РОБОТИ

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЮТЬ АЛЮМІНІЄВІ ВІКНА ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних алюмінієвих вікон та їх якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Як формується на алюмінієві вікна ціна?

На алюмінієві вікна ціна враховує тип профілю та його характеристики  (холодний або теплий, кількість камер, монтажну ширину), склопакет та фурнітуру. Також вартість вікна з алюмінієвого профілю залежить від того, чи залишається рама білою, чи має кольорову ламінацію.

Наскільки енергоефективними є алюмінієві вікна?

Теплі алюмінієві вікна виробляються з профілю з терморозривом – це спеціальна поліамідна вставка всередині профілю, яка перешкоджає теплообміну з зовнішнім холодним середовищем та зберігає віконний профіль теплим. На теплі алюмінієві вікна ціна вища, ніж на холодні вікна з алюмінію.

Чи шкідливі алюмінієві вікна для здоров'я?

Сучасні алюмінієві вікна у повсякденній експлуатації абсолютно не шкодять здоров’ю людини! 

Чи можна оформити алюмінієві вікна у різному кольорі?

Так, алюмінієвий віконний профіль легко забарвлюється у різні кольори. Існує два основних способи нанесення фарби – анодування та порошкове фарбування. Тож вікна з алюмінію можуть втілити будь-які дизайнерські ідеї до їх оформлення.

Чи можна виробляти алюмінієві вікна зі складною геометрією?

Можна. Алюмінієвий профіль – це легкий, міцний будівельний матеріал, з якого можна виготовити різні інженерні конструкції. Завдяки своїм характеристикам алюмінієвий профіль дозволяє створювати вікна нестандартних розмірів та форм і втілювати сміливі архітектурні рішення. На нестандартні алюмінієві вікна ціна буде вищою, ніж на типові прямокутні.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильне вікно та оптимальну ціну.

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

Більше готових рішень - у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо алюмінієві вікна від виробника. Наша продукція має високу якість та привабливу ціну!

Хутчіш завітай до нашого магазину!

вікна з алюмінієвого профілю

АЛЮМІНІЄВІ ВІКНА ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Сучасні алюмінієві вікна є чудовим рішенням для скління будь-якої нерухомості: як житлової, так і комерційної. Довговічні, міцні, надійні вікна з алюмінієвого профілю дозволяють створювати конструкції великої площі: панорамні вікна для будинку, виконувати скління фасадів ТРЦ, терас, оранжерей та павільйонів. На алюмінієві вікна ціна залежить від типу профілю та склопакету. За типом профілю вікна з алюмінію поділяються на «холодні» та «теплі».

Купити алюмінієві вікна (Київ та Київська область) за вигідною ціною можна в Лінії Комфорту. Наш менеджер допоможе швидко розрахувати вартість вікна, а кваліфіковані майстри встановлять алюмінієве вікно «під ключ». Вартість вікна з алюмінієвого профілю у нас найкраща, адже ми маємо власну виробничу базу та пропонуємо алюмінієві вікна від виробника.

Які переваги мають вікна з алюмінієвого профілю

Вікна з алюмінію вже давно використовуються провідними забудовниками для реалізації проектів різної складності. Зараз легко як купити алюмінієве вікно на балкон, так і виконати скління фасаду великого ТРЦ, адже чисельні переваги, які мають алюмінієві вікна, дозволяють обрати вікно під будь-які потреби.

МІЦНІ ТА ДОВГОВІЧНІ. Вікна з алюмінієвого профілю мають ресурс роботи до 80 років. Це ідеальне капіталовкладення для будинків, де не має потреби часто робити перебудову та замінювати вікна. Алюмінієвий профіль витримує високе вітрове навантаження, стійкий до температурних перепадів, вологи, негоди, міцно утримує склопакет та добре «сидить» в проймі – без деформацій та тріщин.

ВИСОКА СТІЙКІСТЬ ДО ЗЛОМУ. Вікна з алюмінію завдяки надзвичайній міцності профілю мають високий ступінь стійкості до механічних пошкоджень та злому. Профіль заважає зловмисникам «видавлювати» склопакет з рами. В тандемі з триплексним склопакетом алюмінієвий профіль створює надійне протизламне вікно, яке стане на перешкоді крадіям та мародерам.

ХОРОША ШУМОІЗОЛЯЦІЯ. Алюмінієві вікна мають непогану шумоізоляцію, завдяки чому популярні в офісних центрах.

ПРИДАТНІ ДЛЯ СКЛІННЯ ВЕЛИКИХ ПЛОЩ. Вікна з алюмінієвого профілю єдині з усіх типів вікон, які можуть мати велику площу. У переважній більшості всі панорамні вікна – алюмінієві. Алюмінієвий профіль дозволяє виготовляти вікна 3 х 3 метри.

ШИРОКІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ДИЗАЙНУ. При оздоблені приміщення вікна алюмінієві надають простір для фантазії, адже з алюмінієвого профілю можна виготовляти вікна складної геометрії та оздоблювати стулки, фарбуючи в різні RAL кольори, а також змінювати колір та фактуру за допомогою анодування або ламінації.

Які мінуси мають вікна з алюмінієвого профілю

Незважаючи на чисельні переваги, алюмінієві вікна мають і певні мінуси, які можуть стати вирішальними при виборі.

ВИСОКА ЦІНА. У порівнянні з металопластиковими віконними конструкціями, вартість вікна з алюмінієвого профілю завжди буде більшою. Особливо це стосується якщо порівнювати тепле вікно алюмінієве та тепле металопластикове вікно.

НИЗЬКА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. Холодні алюмінієві вікна мають низьку енергоефективність. Вирішити проблему можна використовуючи теплий алюмінієвий профіль з терморозривом, але вартість такого вікна у порівнянні з металопластиковим вікном з аналогічним склопакетом буде захмарна.

Алюмінієві вікна від Лінії Комфорту

Купити алюмінієві вікна на будь-який смак можна звернувшись до Лінії Комфорту. Наша вартість вікна з алюмінієвого профілю вас приємно вразить, адже ми – компанія-виробник, яка має власні виробничі потужності та виготовляє якісну продукцію без посередницької націнки. Тому на вікна алюмінієві ціна у нас найкраща. І це – не єдина наша перевага:

ЗАМІР ТА ВСТАНОВЛЕННЯ ПІД КЛЮЧ. Наші майстри – професіонали високого класу. Вони якісно виконають замір та встановлять вікна з алюмінієвого профілю під ключ.

ГАРАНТІЯ. Ми надаємо гарантію на всі алюмінієві вікна.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ. Ми здійснюємо повний сервісний супровід кожного клієнта, оперативно здійснюємо всі ремонтні роботи.

Купити алюмінієві вікна в Лінії Комфорту – це мудре рішення, яке заощадить час та гроші!

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X