АВТОМАТИКА ДЛЯ ВІДКАТНИХ ВОРІТ

avtomatyka dlya vidkatnykh vorit

ЧЕСНА ЦІНА НА АВТОМАТИКУ ВІД ВИРОБНИКА

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на автоматику для відкатних воріт прямо зараз!

калькулятор ролет

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВІДКАТНИХ ВОРІТ

Раніше електроприводи зазвичай застосовувалися тільки на виробничих об’єктах. Останнім часом вони все частіше стають частиною побутового комфорту. Автоматика для відкатних воріт працює на дистанційному керування. Прилади активно застосовуються для обладнання в’їзду на територію заміської ділянки, котеджу, в гараж. У приватному секторі такі системи особливо популярні, адже власники змушені сподіватися виключно на себе, коли йдеться про питання безпеки та комфорту.

Асортимент систем досить широкий. Але людині складно зробити правильний вибір, якщо в неї немає відповідних знань. Необхідно володіти інформацією про специфіку роботи автоматичних механізмів. Фахівці Лінії Комфорту знають все автоматику для відкатних воріт. вони дадують пораду та допоможуть вибрати оптимальний тип автоматики.

ОСОБЛИВОСТІ СИСТЕМ ДЛЯ ВІДКАТНИХ ВОРІТ

Найчастіше автоматичні відкатні ворота оснащені пультом керування й електроприводом. Використання такої технології дозволяє істотно економити час і забезпечує комфортний в’їзд. Автоматика для відкатних воріт випускається на ринок багатьма виробниками.

Привід використовується безпосередньо для відчинення воріт. Пульт дозволяє керувати автоматикою, не виходячи з автомобіля. Іноді прилади для відкатних воріт оснащуються фотоелементами, що забезпечують додаткову безпеку. До комплекту завжди входить унікальний пульт керування. Він кодується, тому іншим таким приладом не вдасться якось впливати на конструкцію.

ЯК ДОВГО ПРОСЛУЖАТЬ АВТОМАТИЧНІ ВІДКАТНІ ВОРОТА

Навіть найбюджетніша версія автоматики для відкатних воріт має робочий ресурс у 25 000 циклів зачинення та відчинення. Це приблизно 15 років роботи. Сьогодні без проблем можна купити автоматику для відкатних воріт в Києві за доступною ціною. Монтажем повинні займатися хороші фахівці, що чітко розуміють усі тонкощі та нюанси роботи. Не можна допускати навіть мінімальних помилок, відхилень від норми у процесі встановлення.

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука підбору ідеальної автоматики для відкатних воріт та її якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Як довго прослужать автоматичні відкатні ворота?

Навіть найбюджетніша версія автоматики для відкатних воріт має робочий ресурс у 25 000 циклів зачинення та відчинення. Це приблизно 15 років роботи.

Що містить базовий комплект автоматики для відкатних воріт?

Кожний комплект приводу для відкатних воріт повинен містити наступні складові:

  • привід із вбудованим блоком керування;
  • зубчаста рейка для кріплення на стулці воріт;
  • фотоелементи безпеки для запобігання закриванню на перешкоді;
  • сигнальна лампа для візуальної сигналізації руху воріт;
  • один із варіантів керування: кнопка, радіопульт, Bluetooth селектор або модуль для керування зі смартфона.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильну автоматику та оптимальну ціну.

НАШІ РОБОТИ

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

Більше готових рішень - у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо автоматику для відкатних воріт будь-якого розміру - промислових та в'їзних. Наша продукція має високу якість та привабливу ціну!

Хутчіш завітай до нашого магазину!

купить автоматику на откатные ворота

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X