АВТОМАТИКА

автоматика для воріт купити

ЧЕСНА ЦІНА НА АВТОМАТИКУ ВІД ВИРОБНИКА

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціни на автоматику для воріт, ролетів та маркіз прямо зараз!

калькулятор ролет

ТИПОВА АВТОМАТИКА

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука підбору ідеальної автоматики та її якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Які функції забезпечує автоматика для воріт?

Автоматика для воріт полегшує життя автовласника при заїзді на приватну територію або в гараж. Користувач може настроїти наступні показники авоматики:

  1. Швидкість руху стулки воріт.
  2. Автоматичне закриття після в’їзду або виїзду.
  3. Режим «хвіртка» (коли немає потреби відчиняти ворота повністю).

Як можна дистанційно керувати воротами з допомогою автоматики?

Базовий комплект дозволить керувати воротами з відстані десятків метрів за допомогою дистанційного пульта. Додатково можна замовити кодову та антивандальну клавіатуру, ключ-кнопку, GSM- та Wi-Fi-модулі. У такому разі автоматика для воріт спрацьовує за сигналом з вашого смартфона, навіть якщо ви перебуваєте за сотні і тисячі кілометрів. Пристрій також об’єднують у систему «Розумний Дім».

Чи можна інтегрувати автоматичні ворота, ролети та маркізи до системи "Розумний Дім"?

Так. Автоматизація воріт, ролетів та маркіз дозволяє підключати їх до дистанційної системи керування “Розумний Дім”. Для цього є спеціальні модулі та ПО, які встановлюються на конструкцію та смартфон.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильну автоматику та оптимальну ціну.

НАШІ РОБОТИ

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

АВТОМАТИЧНЕ КЕРУВАННЯ МАРКІЗАМИ

Автоматичні висувні маркізи для тераси легко створюють комфортну атмосферу для відпочинку, адже керувати полотном маркізи можна дистанційно за допомогою пульту. А додаткові датчики дощу та вітру автоматично згортатимуть тент, коли насувається негода.

АВТОМАТИЧНЕ КЕРУВАННЯ ЗАХИСНИМИ РОЛЕТАМИ

Автоматичні захисні ролети полегшать життя, адже зручно керувати ролетним полотном можна дистанційно за допомогою пульту. А ще – об’єднати захисні ролети в групи для комфортного одночасного відкриття та закриття.

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

Більше готових рішень - у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо автоматику для воріт, захисних ролетів та маркіз. Наша продукція має високу якість та привабливу ціну!

Хутчіш завітай до нашого магазину!

купить автоматику на откатные ворота

АВТОМАТИКА ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Автоматика полегшує життя та робить керування сучасними захисними конструкціями зручним та комфортним. У Лінії Комфорту можна купити автоматику в Києві та Київській області. Ми реалізуємо широкий спектр автоматики та встановлюємо автоматику під ключ. У нас доступна для замовлення:

– Автоматика для воріт (автоматика для розпашних воріт, автоматика для відкатних воріт, автоматика для секційних воріт);

– Автоматика для захисних ролетів;

– Автоматика для маркіз (на висувні маркізи, ковшові маркізи, терасні маркізи, перголи та маркізи з падаючим ліктем).

Наш менеджер допоможе підібрати автоматику та швидко розрахувати ціну на автоматику. А професійні майстри з багаторічним досвідом якісно встановлять автоматику під ключ. Також у Лінії Комфорту можна купити вже готові автоматичні захисні ролети, автоматичні ворота та автоматичні маркізи.

ПЕРЕВАГИ АВТОМАТИКИ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Ми пропонуємо якісну автоматику від відомих світових брендів, тому наша автоматика справно служитиме десятиліття. Наші фахівці добре розуміються на асортименті та підберуть потрібну автоматику у потрібному ціновому діапазоні, а майстри встановлять автоматику під ключ. Наші комплекти автоматики наділяють захисні конструкції чисельними перевагами:

ЗРУЧНЕ ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ. Відкриття та зачинення за допомогою пульту Д/У, кнопки на стіні або зі смартфону. Автоматика за потреби інтегрується з системою “Розумний Дім”.

ЖОДНИХ ФІЗИЧНИХ ЗУСИЛЬ. Керування здійснюється легким рухом пальців – жодних фізичних зусиль.

БЕЗПЕКА ТА НАДІЙНІСТЬ. Вся автоматика якісна та безпечна в ксплуатації, а ще вона забезпечує найвищий рівень безпеки для будинку та людей завдяки продуманим системам захисту при русі полотна воріт, ролетів та маркіз.

ДОСТУПНА ЦІНА. Лінія Комфорту реалізує автоматику за помірними цінами, адже ми компанія з 15-річним досвідом роботи і маємо власних поставщиків продукції.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X