ЦІКАВІ СТАТТІ

Фахівці та блогери Лінії Комфорту діляться досвідом і цікавою інформацію, а також дають корисні поради.

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ЯКІСТЬ ВСТАНОВЛЕННЯ ВОРІТ: ЛАЙФХАКИ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Нарешті в’їзні ворота встановлені та монтажна бригада згортає інструменти. Та перш ніж підписати акт виконаних робіт і відпустити майстрів, Лінія Комфорту радить ретельно перевірити якість монтажу. Як це зробити і на що звернути увагу при прийомі об’єкту читайте у наших порадах.

ЯКІ БУВАЮТЬ ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ТА ВІД ЧОГО ВОНИ ЗДАТНІ ЗАХИСТИТИ

Набрид цілодобовий шум від дороги? Сусіди та перехожі заглядають у вікна? Є загроза проникнення в приміщення мародерів та “бомбіл”? Нстав час купити захисні ролети! Та перш ніж це зробити, треба ретельно підібрати ролети під індивідуальні потреби. Лінія Комфорту розповідає, які бувають захисні ролети та радить як обрати найкращі.

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ: ЯКА БУВАЄ ТА НАВІЩО ПОТРІБНА

Відкотні ворота – важка конструкція. Щоб їх відкрити або закрити вручну, потрібно докласти чимало фізичних зусиль. Комплект автоматики для воріт зробить керування в’їзними воротами легким та комфортним. Яка буває автоматика для воріт та який комплект краще обрати, розповідають фахівці Лінії Комфорту.

ВИДИ В'ЇЗНИХ ВОРІТ: ОБИРАЄМО НАЙКРАЩІ ВОРОТА ДЛЯ КОТЕДЖУ ТА ДАЧІ

Якісні ворота допомагають не тільки захистити приватну власність, але й естетично оформити в’їзд на територію. Фахівці Лінії Комфорту розповідають, які бувають види в’їзних воріт та радять як обрати кращі в’їзні ворота для приватного будинку, дачі та промислового об’їєкту.

X