КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Фахівці та блогери Лінії Комфорту діляться досвідом і цікавою інформацію, а також дають корисні поради.

купить откатные ворота цена киев

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ЯКІСТЬ ВСТАНОВЛЕННЯ ВОРІТ: ЛАЙФХАКИ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Нарешті в’їзні або гаражні ворота встановлені та монтажна бригада згортає інструменти. Та перш ніж підписати акт виконаних робіт і відпустити майстрів, Лінія Комфорту радить ретельно перевірити якість монтажу. Як це зробити і на що звернути увагу при прийомі об’єкту читайте у наших порадах.

защитные роллеты на окна

ЯКІ БУВАЮТЬ ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ТА ВІД ЧОГО ВОНИ ЗДАТНІ ЗАХИСТИТИ

Набрид цілодобовий шум від дороги? Сусіди та перехожі заглядають у вікна? Є загроза проникнення в приміщення мародерів та “бомбіл”? Нстав час купити захисні ролети! Та перш ніж це зробити, треба ретельно підібрати захисні ролети під індивідуальні потреби.

Лінія Комфорту розповідає, які бувають захисні ролети та радить як обрати найкращі. Ви дізнаєтесь про типи профілю та ступіні захисту, про особливості експлуатації ролетів і їх автоматизацію.

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ: ЯКА БУВАЄ ТА НАВІЩО ПОТРІБНА

Відкатні ворота – важка конструкція. Щоб їх відкрити або закрити вручну, потрібно докласти чимало фізичних зусиль. Комплект автоматики для воріт зробить керування відкатними воротами легким та комфортним. Яка буває автоматика для воріт та який комплект краще обрати, розповідають фахівці Лінії Комфорту.

Стаття допоможе краще розібратись у функціонуванні воротної автоматики та обрати, який комплект та додаткові опції будуть корисними саме для ваших воріт.

ТИПИ В'ЇЗНИХ ВОРІТ: ОБИРАЄМО НАЙКРАЩІ ВОРОТА

Якісні ворота допомагають не тільки захистити приватну власність, але й естетично оформити в’їзд на територію. Фахівці Лінії Комфорту розповідають, які бувають типи в’їзних воріт та радять як обрати кращі в’їзні ворота для приватного будинку, дачі та промислового об’їєкту.

Ви дізнаєтесь, чим відрізняються відкатні ворота та розпашні,  чи можна встановити автоматику на них і для чого потрібна хвіртка.

купить алюминиевые окна киев цена

КВІТКОВИЙ РАЙ ЦІЛИЙ РІК: ЯК ОБРАТИ НАЙКРАЩІ ВІКНА ДЛЯ ОРАНЖЕРЕЇ ТА ЗИМОВОГО САДУ?

Сучасні віконні конструкції дозволяють швидко та якісно склити теплицю, оранжерею або зимовий сад. Правильний підбір профілю та склопакета дозволить створити необхідний для росту рослин мікроклімат та спростить експлуатацію споруди.

Компанія Лінія Комфорту має 15-річний досвід у виготовленні та встановленні віконних конструкцій. Завдяки власному високотехнологічному виробництву у Києві та професійним майстрам ми засклили тисячі об’єктів – від квартир до найбільших торгових центрів. У нас Ви можете купити вікна в теплицю за найкращою ціною та замовити встановлення вікон «під ключ».

купить межкомнатные двери киев цена

Дерев'яні дизайнерські двері: краса та затишок у сучасній оселі

З кожним роком в українських інтер’єрах преміум-класу спостерігається дедалі більша перевага стилів, характерними рисами яких є поєднання лофт-дизайну з вишуканим розкішним мінімалізмом. Неокласичні, хай-тек та лофт інтер’єри мають високу функціональність і виконані з натуральних екологічно чистих матеріалів. Ексклюзивний дизайн кожного елемента – гарантія того, що інтер’єр більше ніде не повториться.

Міжкімнатні двері із цільної деревини є невід’ємною частиною харизматичного стилю. Створенням таких дверей займається “Лінія Комфорту”.

окна металлоплатиковые киев

Нестандартні вікна: круглі, трикутні, зі складною геометрією

Поряд із поширеними типами класичних прямокутних вікон, в архітектурі нерідко зустрічаються нестандартні вікна – конструкції геометричних форм, відмінних від квадрата: круглі, трикутні, трапецієподібні. Здебільшого такі вікна виконують роль декоративних дизайнерських елементів, іноді з додатковою корисною функцією фрамуг.

Компанія “Лінія Комфорту” займається виготовленням та встановленням вікон понад 15 років. Власне високотехнологічне виробництво та професійні майстри – запорука якості та ідеального монтажу всіх вікон, що виготовляються нами. Ми виготовимо на замовлення вікна зі складною геометрією та встановимо «під ключ».

Для чого потрібні та які бувають нестандартні вікна читайте у нашій статті.

X