ЦІКАВА ІНФОРМАЦІЯ

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ: ЯКА БУВАЄ ТА НАВІЩО ПОТРІБНА

Відкотні ворота – важка конструкція. Щоб їх відкрити або закрити вручну, потрібно докласти чимало фізичних зусиль. Комплект автоматики для воріт зробить керування в’їзними воротами легким та комфортним.

Яка буває автоматика для воріт?

Воротна автоматика – річ корисна. Існує багато виробників та продуктів, але сенс та принцип дії залишаються незмінними. Під терміном «автоматика для воріт» мають на увазі комплекс приладів та пристроїв, до якого входять:

Електропривід. За допомогою шестерні він з’єднується з зубчастою рейкою, яка кріпиться до нижньої частини каркаса. Електропривід відкриває ворота.

Сигнальна лампа: мигає при русі воріт. Дає додатковий сигнал перехожим і тим, хто виїжджає.

Фотоелементи. Їх ставлять знизу на бокові стовпи. Між ними постійно передається інфрачервоний промінь. Якщо на шляху променя виникає перешкода, то контакт розривається і ворота відразу зупиняються. Тому ворота не наїдуть на автомобіль і не пошкодять його. А якщо раптово вибігла дитина або тварина, полотно зупиниться і нікого не поранить.

Пульт дистанційного керування. Використовується, щоб керувати воротами одним натисканням кнопки, не виходячи з дому чи автомобіля.

Радіоприймач: приймає і записує сигнал з пульта.

Блок управління: синхронізує радіоприймач і електропривід, фотоелементи і сигнальну лампу.

Поставити комплект автоматики можна відразу при монтажі воріт або пізніше. Модель залежить від розмірів і ваги полотна. Лінія Комфорту пропонує купити автоматику для воріт провідних світових брендів, яка забезпечить якісне функціонування впродовж років.

X