ПОРТФОЛІО ГАРАЖНІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА

Компанія Лінія Комфорту пропонує купити гаражні ворота секційні в Києві та Київській області за вигідною ціною. Наші секційні ворота на замовлення захищають та прикрашають багато об’єктів, серед яких приватні будинки, авто-мийки, СТО, складські приміщення, таунхауси, промислові та житлові комплекси.

ГАРАЖНІ ВОРОТА ДЛЯ ТАУНХАУСІВ

Об’єкт – житлові будинки – таунхауси. Гаражі знаходяться безпосередньо на першому поверсі. Основні вимоги – висока тепло і шумоізоляція, автоматичне управління та колір в стилі фасаду.

СЕКЦІЙНІ ВОРОТА ДЛЯ АВТОМИЙКИ

Об’єкт – автомийка. Необхідно встановити 5 секційнихі воріт на всі бокси. Основні вимоги замовника – автоматичне управління, антикорозійна стійкість, віка для освітлення, високий робочий ресурс.

ГАРАЖНІ ВОРОТА У ПРИВАТНИЙ БУДИНОК

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити секційні ворота в гараж. Основні вимоги замовника – текстура “під дерево”  і в одному стилі з в’їзними воротами.

АНТИКОРОЗІЙНІ ВОРОТА НА АВТОМИЙКУ

Об’єкт – автомийка. Необхідно встановити секційні ворота в бокс. Основні вимоги замовника – автоматичне керування, високий робочий ресурс воріт, хороші антикорозійні якості.

ПАНОРАМНІ ВОРОТА ДЛЯ АВТОСЕРВІСА

Об’єкт – компанія  Smart Detailing . Необхідно встановити панорамні секційні ворота в боксі для миття автомобілів. Основні вимоги – наявність вікон для природного освітлення, антикорозійні якості.

ГАРАЖНІ ВОРОТА У ПРИВАТНИЙ БУДИНОК

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити секційні ворота як в’їзні ворота в автонавіс. Основні вимоги замовника – автоматичне керування, збереження єдиного стилю в’їзних воріт та хвіртки.

ГАРАЖНІ ВОРОТА У ПРИВАТНИЙ БУДИНОК

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити гаражні секційні ворота. Основні вимоги замовника – автоматичне управління, класичний дизайн, хороша тепло- та шумоізоляція.

СЕКЦІЙНІ ВОРОТА ВСТАНОВЛЕНІ В АВТОНАВІС

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити секційні ворота як в’їзні в автонавіс. Основні вимоги – автоматичне керування, збереження єдиного стилю в’їзних воріт та хвіртки.

X