ПРОДУКЦІЯ ЛІНІЇ КОМФОРТУ У НАЙБІЛЬШИХ ТРЦ КИЄВА

Власники магазинів, бутіків та супермаркетів у найбільших Торгівельно-розважальних центрах Києва довіряють Лінії Комфорту безпеку свого бізнесу та привабливість вітрин. Захисні ролети для ТРЦ, скління ліфтів у ТРЦ, монтаж скляних перегородок та огорож, перил для сходів, оформлення вхідної групи світлопрозорими конструкціями.

РОЛЕТНІ РЕШІТКИ У ТЦ "РАЙОN"

Об’єкт – ТЦ “РайON”. Необхідно встановити захисні ролети на вхідну групу магазинів в ТЦ. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, високий рівень захисту від злому, збереження обзору вітрин.

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ДЛЯ ТЦ "GORODOK GALLERY"

Об’єкт – ТЦ “Gorodok Gallery”. Необхідно встановити захисні ролети на вхідну групу магазинів в ТЦ. Основні вимоги від замовника до захисних ролет – автоматичне управління, високий рівень захисту від злому, класичний дизайн і колір, збереження обзору вітрин.

РОЛЕТНІ РЕШІТКИ У ТЦ "САЛЮТ"

Об’єкт – ТЦ “Салют” у підземному переході. Необхідно встановити захисні ролети на вхідну групу магазинів в ТЦ. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, високий рівень захисту від злому, збереження обзору вітрин.

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ДЛЯ "MC DONALD`S"

Об’єкт – Mc Donald`s. Необхідно встановити захисні ролети на фудкорті Mc Donald`s в ТРЦ. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, високий рівень захисту від злому, класичний дизайн і білий колір.

СКЛІННЯ ЛІФТОВОЇ ШАХТИ ТА ПОРУЧНІ У ТЦ "SOFIA MALL"

Об`єкт – ТРЦ “SOFIA MALL”. Необхідно виконати скління ліфтової шахти та встановити скляні поручні всередині ТРЦ. Основні вимоги замовника – міцна конструкція, естетичнийта привабливий вигляд у загальному стилі приміщення.

ВХІДНА ГРУПА В ТЦ "BLOCKBUSTER MALL"

Об’єкт – ТЦ “Blockbuster Mall”. Необхідно встановити скляні двері та перегородки, оформити вхідну групу. Основні вимоги – хороша теплоізоляція, міцна конструкція з великим ресурсом роботи.

РОЛЕТНІ РЕШІТКИ В ТЦ "ЦУМ"

Об’єкт – ТЦ “ЦУМ”. Необхідно встановити захисні ролети на вхідну групу магазинів в ТЦ. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, високий рівень захисту від злому, збереження обзору вітрин.

РОЛЕТНІ РЕШІТКИ В ТРЦ "RIVER MALL"

Об`єкт – ТРЦ “River Mall”. Необхідно встановити ролетні решітки на вхідну групу магазинів в ТРЦ “River Mall”. Основні вимоги клієнта – автоматичне керування, високий рівень захисту від злому, білий колір, збереження обзору вітрин.

X