ПРОДУКЦІЯ ЛІНІЇ КОМФОРТУ У НАЙБІЛЬШИХ ТРЦ КИЄВА

Власники магазинів, бутіків та супермаркетів у найбільших Торгівельно-розважальних центрах Києва довіряють Лінії Комфорту безпеку свого бізнесу та привабливість вітрин. Захисні ролети для ТРЦ, скління ліфтів у ТРЦ, монтаж скляних перегородок та огорож, перил для сходів, оформлення вхідної групи світлопрозорими конструкціями.

РОЛЕТНІ РЕШІТКИ У ТЦ ``РАЙОN``

Об’єкт – ТЦ “РайON”. Необхідно встановити захисні ролети на вхідну групу магазинів в ТЦ. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, високий рівень захисту від злому, збереження обзору вітрин.

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ДЛЯ ``АМСТОР``

Об’єкт – ТЦ “АМСТОР”. Необхідно встановити захисні ролети на вхідну групу супермаркета. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, високий рівень захисту від злому, білий колір, класичний дизайн.

РОЛЕТНІ РЕШІТКИ У ТЦ ``РАЙОN``

Об’єкт – ТЦ Gorodok Gallery . Необхідно встановити захисні ролети на вхідну групу магазинів в ТЦ. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, високий рівень захисту від злому, збереження обзору вітрин.

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ДЛЯ ``АМСТОР``

Об’єкт – Mc Donald`s. Необхідно встановити захисні ролети на фудкорті Mc Donald`s в ТРЦ. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, високий рівень захисту від злому, класичний дизайн і білий колір.

СКЛІННЯ ЛІФТОВОЇ ШАХТИ У ТЦ ``RIVER MALL``

Об`єкт – ТРЦ “River Mall”.

ВХІДНА ГРУПА В ТЦ ``BLOCKBUSTER MALL``

Об’єкт – ТЦ “Blockbuster Mall”.

РОЛЕТНІ РЕШІТКИ В ТЦ ``ЦУМ``

Об’єкт – ТЦ “ЦУМ”. Необхідно встановити захисні ролети на вхідну групу магазинів в ТЦ. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, високий рівень захисту від злому, збереження обзору вітрин.

Ролетні Решітки В ТРЦ ``River Mall``

Об`єкт – ТРЦ “River Mall”. Необхідно встановити ролетні решітки на вхідну групу магазинів в ТРЦ “River Mall”. Основні вимоги клієнта – автоматичне керування, високий рівень захисту від злому, білий колір, збереження обзору вітрин.

X