ДВЕРІ ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ – ВІДГУКИ

скрытые двери с зеркалом

ДВЕРІ ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ З ДЗЕРКАЛОМ

В’ячеслав, Київська область.

Обирав приховані двері для ванної кімнати довго. Бо розумію специфіку приміщення – висока вологість та пара. Треба, щоб двері від неї не зіпсувались, дзеркало щоб не відпало від дверей та не розбилось, якщо раптом хлопнути дверима.

Зупинився на Лінії Комфорту, коли відвідав шоурум та подивився на ці двері, як вони виглядають, з чого зроблені та переконався, що дійсно дуже якісні. Це спеціальна модель, пристосована для ванної кімнати. Двері не бояться вологи та пару, в них спеціальний наповнювач та матеріали, пристосовані до вологих приміщень. Ця модель з дзеркалом іде в комплекті з алюмінієвим торцем. Він фіксує дзеркало та захищає з боків.

Ціна нормальна. Виготовили швидко. Замовив монтаж під ключ. Все зробили добре.

Дякую.

скрытый монтаж со стеклом

ДВЕРІ ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ З ФАРБОВАНИМ СКЛОМ

Інна, Київська область.

Вирішила, що у новому будинку все має бути сучасним, тому обрала приховані двері. Спочатку хотіла такі, що фарбуються та непомітні на стінах, але коли в шоурумі побачила двері зі склом, зрозуміла, що хочу саме їх! Краса неймовірна! Ні на що не схожі! Виглядають космічно!

Купила 5 дверей, всі однакові. У шоурумі є також стенд з ручками, одразу можна обрати їх, прикласти до дверей та побачити, як воно виглядає, чи красиво, чи ні.

Покупкою задоволена.

ДВЕРІ ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ ПіД ФАРБУВАННЯ

Анатолій, Київська область.

Були потрібні скриті двері під фарбування – прості, без цяцьок, дешеві та якісні відповідно до ціни. Вибрав Лінію Комфорту, тому що побачив потрібний баланс ціни та якості. А ще двері були по акції, що стало додатковим плюсом. Їздив дивився їх в Київ. Сподобалися. Менеджер порадив додатково захисний торець. Враховуючи, що самі двері купував по акції, погодився, адже в бюджет увійшов. Двері дійсно легко фарбуються, питав бригаду, чи якісні. Сказали, що так, все добре. Дверима задоволений і тим, як лягла фарба і покриття декору.

X