КУПИТИ МАРКІЗИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

маркіза ціна

ЧЕСНА ЦІНА НА МАРКІЗИ ВІД ВИРОБНИКА

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на маркізи прямо зараз!

калькулятор ролет

ЯКІ БУВАЮТЬ МАРКІЗИ

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних маркіз та їх якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЮТЬ МАРКІЗИ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

ЯК ПІДІБРАТИ МАРКІЗИ

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильні маркізи та оптимальну ціну.

НАШІ РОБОТИ

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Маркізи від Лінії Комфорту прикрасили вхідну групу та літню терасу київського ресторану “Steak House”. Завдяки нашим висувним маркізам з автоматичним та ручним управлінням відпочинок гостей ресторану став комфортним та приємним, а робота персоналу – значно легкшою.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Маркізи з якого матеріалу найкращі?

Вибір матеріалу для маркізи залежить від цілей, що ставляться перед конструкцією. Основних матеріалів три і кожен із них є оптимальним для маркізи певного типу:

  1. Акрил. Маркізи з акрилу не дають сонячних відблисків і надійно захищають від опадів, не промокаючи. Матеріал довговічний та міцний, не вигоряє на сонці, тому акрилові маркізи довго зберігають насичений колір.
  2. Поліестер. Поліестерові маркізи довговічні, стійкі до вологи та добре захистять від дощу, сонця.
  3. Полівінілхлорид. ПВХ маркізи стійкі до перепадів температури і можуть використовуватися цілий рік – влітку та взимку.

Чи можна автоматизувати управління маркізами?

Так. Маркіза – це тент, полотно якого може згортатись та розгортатись вручну за допомогою фізичної сили або керувати маркізою можна дистанційно з пульту Д/У. Для цього на маркізи встановлюється спеціальна автоматика, яка дозволяє регулювати положення конструкції за допомогою електромотору.

Які функції виконують маркізи?

Маркізи різних типів є багатофункціональними і забезпечать:

  • захистять терасу від сонця, невеликого дощу та вітру;
  • допоможуть в облаштуванні затіненого майданчика;
  • закриють прорізи приміщень від цікавих поглядів;
  • створять затишний мікроклімат у приміщенні та на вулиці;
  • виступають рекламним носієм – на маркізи можна нанести логотип та слоган закладу і корисну інформацію;
  • облагородять фасад.

Як довго тканина маркізи зберігає яскравий колір?

Для виготовлення маркіз компанія Лінія Комфорту використовує тканини преміум-класу, які не вигорають на сонці та довгі роки зберігають насичений колір. Тканини не пропускають вологу, тому маркізи є надійним захистом від сонця та дощу. Маркіза від Лінії Комфорту зберігає насичений колір на довгі роки!

ГОТОВІ РІШЕННЯ

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

Більше готових рішень - у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо терасні системи, перголи та маркізи від виробника. Наша продукція має високу якість та привабливу ціну!

Хутчіш завітай до нашого магазину!

маркізи на терасу

МАРКІЗИ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Літню сієсту чекаєш увесь рік, а зіпсувати її пекуче сонце може в одну мить. Щоб палючі промені не перетворили відпочинок на пекло, потрібно купити маркізи для тераси від Лінії Комфорту. Якісні, стильні та довговічні сонцезахисні конструкції подбають про Ваш комфорт влітку:

МАРКІЗИ захистять від пекельного сонця.

МАРКІЗИ прикрасять Вашу будівлю, терасу або альтанку.

МАРКІЗИ з датчиками погоди та автоматикою самі розгортаються та згортаються залежно від погодних умов.

МАРКІЗИ – це іміджево і круто!

Компанія Лінія Комфорту понад 15 років встановлює маркізи під ключ. У нас виможете купити маркізи ліктьові, ковшові маркізи, висувні маркізи, маркізи для терас, маркізи на балкон, маркізи на вікна, терасні системи та рефлексолі. Наш менеджер допоможе заощадити час і підбере оптимальний тип маркіз, а ще – виконає прорахунок їх вартості АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО І ДУЖЕ ШВИДКО!

ПРАВИЛЬНИЙ ЗАМІР – ГАРАНТІЯ ЯКІСНОГО МОНТАЖУ

Мало купити файні маркізи – важливо, щоб їх правильно встановили. Тільки тоді вони зможуть ефективно захищати від сонця, не зламаються від вітру та не впадуть на голову з фасаду будівлі.

Замірники Лінії Комфорту – професіонали своєї справи. Наші майстри мають великий досвід демонтажу та монтажу сонцезахисних конструкцій, у них прямі руки та фірмові інструменти. А ще вони надто ліниві, щоб переробляти роботу, тому роблять її з першого разу – швидко, якісно, сумлінно. Щоб пишатися новим об’єктом та своєю майстерністю.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЮТЬ МАРКІЗИ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Маркізи від Лінії Комфорту – головний комфорт-мейкер літнього відпочинку! Адже вони не тільки мають стильний яскравий дизайн, але й дуже ефективно захищають від пекучого сонця. А ще – вони круті тому що:

– Тканина маркізи міцна і добре захищає від сонця та легкого дощу, а головне – не вицвітає під променями, зберігаючи яскравий насичений колір довгі роки!

– Маркізи з автоматичним управління з пульту Д/У розгортаються та згортаються легким натисканням кнопки!

– Датчики вітру та дощу попереджують про негоду та автоматично згортають маркізу, коли настає буревій і злива!

– Посилені профілі маркізи витримують вітрове навантаження, тому конструкція придатна до експлуатації на терасах багатоповерхівок!

Лінія комфорту пропонує величезний вибір маркіз на будь-який смак та колір. Ще ніколи захист від сонця не був таким стильним, вишуканим та високотехнологічним.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X