МАРКІЗА ДЛЯ ТЕРАСИ

Об`єкт – приватний будинок в с.Рожни (Київська обл). Необхідно встановити маркізи на літній терасі і захисні ролети на вікна. За бажанням клієнта маркіза и ролети мають бути взаємно гармонійними по дизайну та підкреслювати вишуканість фасаду. Особливістю проекта є монтаж маркізи над перголою, прибудованою до фасадної стіни будинку.

Фахівці “Лінії Комфорту” розробили індивідуальний комплексний проект, який складається з захисних ролет з прихованим коробом та автоматичним керуванням з пульта  д/у і ліктьової касетної маркізи. Ролети мають благородний білий колір, а маркіза виконана з міцної акрилової тканини з вишуканим смугастим орнаментом.

Майстри “Лінії Комфорту” виконали складний монтаж сонцезахисної конструкції над літньою терасою, так щоб при розгортанні та згортанні маркіза не чіплялася за перголу і в той же час не була надто високо над нею, а утворювала гармонійний тандем. Комфортне керування маркізою забезпечує автоматичне управління з пульта д/у, а датчики вітру запобігають пошкодженню конструкції поривами шквального буревію, автоматично згортаючи маркізу, коли насувається негода. Особливістю встановленої касетної маркізи є зручне сезонне зберігання: на зимовий період її можна сховати в короб і вона не потребує додаткового консервування.

Власники будинку задоволені професійним підходом фахівців “Лінії Комфорту”, а коттедж і тераса надійно захищені від сонця та сторонніх очей завдяки стильним якісним ролетам та маркізі.

X