ВІКНА ВІД ВИРОБНИКА

вікна від виробника

ЧЕСНА ЦІНА НА ВІКНА ВІД ВИРОБНИКА

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на вікна прямо зараз!

калькулятор ролет

ТИПИ ВІКОН

ТИПИ ВІДКРИВАННЯ ВІКОН

НАШІ РОБОТИ

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЮТЬ ВІКНА ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних вікон та їх якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Як формується ціна на вікна від виробника?

На вікна від виробника ціна враховує тип профілю та його характеристики, склопакет та фурнітуру. Також вартість вікна залежить від того, чи залишається рама білою, чи має кольорову ламінацію.

Які вікна найбільш енергоефективні?

Металопластикові вікна є найбільш теплими та дешевими, тож якщо треба купити енергоефективні вікна – пластикові вікна з 5-ти камерним профілем та енергоощадним склопакетом будуть оптимальним вибором.

Існують також енергоефективні алюмінієві вікна, але вони більш дорожчі. Теплі алюмінієві вікна виробляються з профілю з терморозривом – це спеціальна поліамідна вставка всередині профілю, яка перешкоджає теплообміну з зовнішнім холодним середовищем та зберігає віконний профіль теплим.

Чи шкідливі алюмінієві вікна для здоров'я?

Сучасні алюмінієві вікна у повсякденній експлуатації абсолютно не шкодять здоров’ю людини! 

Чи можна оформити алюмінієві вікна у різному кольорі?

Так, алюмінієвий віконний профіль легко забарвлюється у різні кольори. Існує два основних способи нанесення фарби – анодування та порошкове фарбування. Тож вікна з алюмінію можуть втілити будь-які дизайнерські ідеї до їх оформлення.

Чи можна виробляти алюмінієві вікна зі складною геометрією?

Можна. Алюмінієвий профіль – це легкий, міцний будівельний матеріал, з якого можна виготовити різні інженерні конструкції. Завдяки своїм характеристикам алюмінієвий профіль дозволяє створювати вікна нестандартних розмірів та форм і втілювати сміливі архітектурні рішення. На нестандартні алюмінієві вікна ціна буде вищою, ніж на типові прямокутні.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильне вікно та оптимальну ціну.

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

Більше готових рішень - у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо вікна від виробника. Наша продукція має високу якість та привабливу ціну!

Хутчіш завітай до нашого магазину!

ВІКНА ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

З моменту появи і по сьогодення вікна багато раз змінювали форму – від вузеньких вікон-бійниць до великих панорамних конструкцій. Але функція вікон залишалася незмінною – зв’язок приміщень будинку з навколишнім світом, освітлення оселі. Сучасні металопластикові вікна та вікна з алюмінію продовжують вірно служити затишку в домі.

Красиві, надійні, екологічно безпечні вікна купити в Києві і Київській області можна в Лінії Комфорту. Ми реалізуємо вікна металопластикові за вигідною ціною та пропонуємо алюмінієві вікна від виробника. Наші металопластикові вікна з профілів Rehau та WDS – надійні, сучасні, стильні. А на вікна алюмінієві ціна помірна, адже ми реалізуємо вікна з алюмінію власного виробництва без посередницьких націнок.  Менеджер допоможе швидко розрахувати вартість вікна, а кваліфіковані майстри встановлять вікна «під ключ».

АЛЮМІНІЄВІ ВІКНА

Міцні та стильні алюмінієві вікна виготовляються з алюмінієвого профілю і є екологічно чистими. Основні риси вікна з алюмінію – надзвичайна міцність та можливість виготовляти віконні конструкції великої площі. Тому найпоширеніші алюмінієві вікна – це протизламні антивандальні вікна і панорамні вікна. Вартість вікна з алюмінієвого профілю досить солідна, проте служитиме воно десятиліттями. Це інвестиція, яка себе повністю виправдає.

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА

Металопластикові вікна (пластикові вікна, ПВХ вікна) виготовляються з твердого пластику – ПВХ (uPVC), який безпечний для людей та навколишнього середовища і має тривалий термін служби (понад 50 років). Багатокамерний металопластиковий профіль ефективно перешкоджає теплообміну з зовнішнім середовищем взимку і у тандемі з енергозберігаючим склопакетом надійно запобігає видуваню тепла через вікно. Вартість пластикового вікна нижча за алюмінієві вікна. Тому найпопулярніші металопластикові вікна – енергоефективні вікна та бюджетні вікна для будинку.

ТИПИ ВІКОН ЗА ВІДКРИТТЯМ

Різні типи приміщень вимагають вікна з різним функціоналом, тож треба обрати тип відкриття вікна. В Лінії Комфорту можна купити вікна з усіма типами відкриття, обравши зручний для Вашої оселі. Ми пропонуємо:

– Поворотні вікна;

– Відкидні вікна;

– Поворотно-відкидні вікна;

– Розсувні вікна;

– Глухі вікна.

ЧОМУ ВІКНА ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ – НАЙКРАЩИЙ ВИБІР

Вікна для будинку від Лінії Комфорту – вигідне та мудре капіталовкладення, адже це – інвестиція у продукцію високої якості, яка служитиме десятиліттями. Всі компоненти, з яких складаються наші вікна з алюмінію та металопластикові вікна, мають високий ресурс роботи і ретельно перевіряються спеціалістами на якість і відсутність виробничих дефектів.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Лінія Комфорту – компанія-виробник. Ми виробляємо вікна з алюмінієвого профілю на власних потужностях. Наші майстри – професіонали, які дбайливо і сумлінно виготовляють кожний виріб та тестують на відсутність дефектів.

ЯКІСНІ ПРОФІЛІ

Лінія Комфорту виробляє вікна на базі високоякісних алюмінієвих профілів. Вони мають багато конфігурацій – бувають холодні та теплі, мають різну кількість камер, можуть фарбуватися в різні кольори – але одне залишається незмінним: висока якість матеріалу та сировини!

ЯКІСНА ЗБОРКА ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИМИ СПЕЦІАЛІСТАМИ

На виробництві Лінії Комфорту працюють лише досвідчені та висококваліфіковані майстри. Вони постійно вдосконалюють свою майстерність, щоб завжди виробляти ідеальні та дуже якісні вікна.

ЯКІСНИЙ МОНТАЖ ПРОФЕСІЙНИМИ МАЙСТРАМИ

Правильний замір та якісний монтаж – запорука того, що металопластикове вікно та вікно з алюмінієвого профілю служитимуть десятиліттями. Замірники і монтажники Лінії Комфорту мають прямі руки та фірмові інструменти, тому виконують роботу швидко і якісно.

ЯКІСНИЙ СЕРВІС – ЗАПОРУКА ДОВГОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ВІКНА

Лінія Комфорту надає гарантію на всі алюмінієві вікна та металопластикові вікна і здійснює їх сервісне обслуговування. Наші майстри – досвідчені професіонали, яким до снаги робота будь-якої складності.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X