АВТОМАТИКА ДЛЯ МАРКІЗ І ПЕРГОЛ

автоматика для маркіз та пергол

ЧЕСНА ЦІНА НА АВТОМАТИКУ ВІД ВИРОБНИКА

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на автоматику для маркіз прямо зараз!

калькулятор ролет
заказать бесплатный замер киев

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука підбору ідеальної автоматики для маркіз та її якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

АВТОМАТИКА ДЛЯ МАРКІЗ

Маркізи – це найбільш функціональні сонцезахисні системи. Маркізи складаються з опорно-напрямної конструкції та спеціальної тканини, яка відбиває сонячне проміння, стійка до ультрафіолету та опадів. Раніше маркізи керувалися механічним способом вручну – за допомогою фізичної сили людини, але сучасні маркізи на терасу оснащені електроприводом, що дозволяє легко керувати тентом за допомогою пульта та навіть підключити маркізи до системи “Розумний дім”.

Компанія Лінія Комфорту має 15-річний досвід у реалізації тентових конструкцій і встановлює маркізи “під ключ”. У нас Ви можете купити маркізу, обравши готовий варіант із каталогу або замовити індивідуальний проект. Наш менеджер швидко прорахує, яка на маркізи ціна та порадить, які маркізи на балкон краще обрати, варто лише зв’язатись з ним за допомогою простої форми на сайті або по телефону.

ЯКА БУВАЄ АВТОМАТИКА ДЛЯ МАРКІЗИ

ЕЛЕКТРОМОТОР. Автоматичні сонцезахисні маркізи оснащуються електроприводом, який виконує всю роботу з регулювання положення тенту. Модель та тип приводу підбираються залежно від розмірів маркізи, а також виходячи з необхідності аварійного ручного керування, якщо відключиться електроживлення. Управління електродвигуном може здійснюватися як натисканням кнопки вимикача, і подачею команди від виконавчих пристроїв – пульта Д/У чи смартфона. При даних типах автоматизації маркіза керується через радіоканал, вбудований безпосередньо в привод або розташований окремо.

ДАТЧИКИ СОНЦЯ, ВІТРУ ТА ДОЩУ. Крім того, існує низка допоміжних систем управління автоматичними маркізами. До таких систем відноситься сонячно-вітрова автоматика. Її принцип роботи полягає в наступному – сонячно-вітеровий датчик одночасно і постійно заміряє швидкість вітру та сонячну активність. При збільшенні інтенсивності потоку сонячних променів подається команда від датчика на блок управління на відкриття маркізи. У разі збільшення сили вітру команда подається на закриття маркізи.  Опціонально автоматична маркіза комплектується також датчиком дощу, завдяки якому система керування фіксує сильні опади і згортає маркізу.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЮТЬ АВТОМАТИЧНІ МАРКІЗИ

Маркізи з автоматикою хоч і коштують дорожче, ніж механічні маркізи, проте мають багато переваг, які роблять взаємодію з сонцезахисною конструкцією легкою та зручною.

НЕПОТРІБНО ДОКЛАДАТИ ФІЗИЧНИХ ЗУСИЛЬ. Автоматичними маркізами легко може керувати навіть дитина, адже завдяки електроприводу немає потреби докладати фізичних зусиль для розгортання та згортання маркізи. Тож качати м’язи, щоб керувати тентом, вже не треба!

МАРКІЗА САМА “ВІДЧУВАЄ” ЗМІНИ ПОГОДИ ТА РЕАГУЄ НА НИХ. Автоматичну “розумну” маркізу з датчиками сонця, вітру та дощу можна сміливо залишати без нагляду, адже вона сама здатна потурбуватися про себе: автоматично розгорнутися при появі пекучого сонця та згорнутися, коли посилиться вітер і розпочнеться дощ. Тож не треба хвилюватися за маркізу, якщо негода раптово застала вас не вдома: з маркізою все буде добре!

МОЖНА КЕРУВАТИ МАРКІЗОЮ НА ВІДСТАНІ. Щоб розгорнути або згорнути маркізу, більше не треба бігати на терасу та балкон. Пульт Д/У дозволяє керувати тентом з кімнати, ганку та будь-якого іншого місця! Це дуже зручно, коли надворі раптово розпочався буревій і не треба бігти під дощ, щоб згорнути маркізу. Варто лише натиснути на кнопку пульту, знаходячись в будинку, і вона складеться сама!

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильну автоматику та оптимальну ціну.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Які типи маркіз можна автоматизувати?

Автоматика для маркіз встановлюється на будь-які тентові системи: висувні маркізи, ковшові маркізи, перголи, маркізи з падаючим ліктем та терасні маркізи.

Що таке сонячно-вітрова автоматика для маркіз та навіщо вона потрібна?

Існує низка допоміжних систем управління автоматичними маркізами. До таких систем відноситься сонячно-вітрова автоматика. Її принцип роботи полягає в наступному – сонячно-вітеровий датчик одночасно і постійно заміряє швидкість вітру та сонячну активність. При збільшенні інтенсивності потоку сонячних променів подається команда від датчика на блок управління на відкриття маркізи. У разі збільшення сили вітру команда подається на закриття маркізи.  Опціонально автоматична маркіза комплектується також датчиком дощу, завдяки якому система керування фіксує сильні опади і згортає маркізу.

НАШІ РОБОТИ

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

Більше готових рішень - у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо автоматику для маркіз будь-якого типу: висувні маркізи, ковшові маркізи, терасні маркізи, перголи, маркізи з падаючим ліктем. Наша продукція має високу якість та привабливу ціну!

Хутчіш завітай до нашого магазину!

маркіза ціна

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X