Алюмінієві вікна

Чесна ціна на якісні вікна від виробника

Плануєте бюджет? Хутчіш дізнайтесь вартість вікон прямо зараз!

Розрахувати

ВИКЛИК ЗАМІРНИКА - ГАРАНТІЯ ЯКІСНОГО МОНТАЖУ

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеально пропорційних вікон та їх якісного монтажу, що забезпечить комфортну експлуатацію конструкцій.

Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно, врахують всі побажання замовника і нададуть експертні рекомендації по підбору оптимального типу профільних систем.

Викликати замірника

Замовити замір вікон

+380 93 213 77 72
Передзвоніть мені

Як ми працюємо

 1. Приймаємо заявку
 2. Консультуємо
 3. Виїжджаємо на замір
 4. Заключаємо договір
 5. Виготовляємо продукт
 6. Доставляємо виріб на об`єкт
 7. Здійснюємо установку

Для отримання попереднього розрахунку вартості заповніть форму на нашому сайті та надішліть заявку. Після отримання запиту з вами зв'яжеться менеджер і з’ясує необхідні для розрахунку параметри. Усі звернення обробляються в будні дні з 9:00 до 18:00 та в суботу з 10:00 до 14:00.

Досвідчений менеджер охоче проконсультує з усіх можливих питань. Розповість, які варіанти існують, чим вони відрізняються, допоможе підібрати рішення під ваші потреби та бюджет.

Правильний замір – гарантія відсутності проблем при виготовленні виробу та на етапі установки. Тому коли основні питання узгоджені, наш фахівець виїжджає на замір. Досвід і професіоналізм дозволяють врахувати всі важливі нюанси на об’єкті та не допустити помилок на інших етапах.

Підписання договору – важливий момент, який створює безпечні умови для співпраці. В договорі зафіксована підсумкова ціна, характеристики обраного виробу і терміни виконання робіт.

Наша компанія більше 15 років займається виготовленням алюмінієвих вікон. Всі наші майстри - професіонали, тому ми виконуємо замовлення вчасно та швидко.

Наші водії дбайливо довезуть виріб на об’єкт, навіть якщо Вашї адреси немає на картах.

Монтаж – досить складний процес, який має свої особливості . Наші співробітники мають багаторічний досвід та постійно вдосконалюють майстерність на виробничій практиці, що дозволяє їм швидко та якісно виконувати свою роботу.

Наші роботи

Алюмінієві суцільноскляні вікна та двері
Лінія Комфорту

Город: Київ

Монтаж:

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити суцільноскляні вікна та двері в літньому будиночкуЧитати більше

Часті питання

З якою метою встановлюють алюмінієві вікна?

Алюмінієві вікна встановлюють для захисту від шуму, вітру, вологи. Теплі алюмінієві вікна є енергозберігаючими і добре утримують тепло всередині приміщення, холодні алюмінієві вікна стануть оптимальним вибором для приміщень, що не опалюються.

Де можна встановлювати алюмінієві вікна?

Алюмінієві вікна встановлюються у житлових багатоквартирних будинках, котеджах, офісних, торгових та промислових будівлях. Вікна використовуються для скління фасадів та для виконання внутрішніх інтер’єрних рішень – перегородок зі скла, вітрин, вітражів.

У чому відмінність алюмінієвого вікна від металопластикового?

Алюмінієвий віконний профіль міцніший і довговічніший, витримує велике навантаження, має високу конструктивну жорсткість, не схильний до корозії.

Які засоби відчинення доступні для алюмінієвих вікон?

В алюмінієвих вікнах може бути будь-який спосіб відкривання: поворотний, поворотно-відкидний, відкидний, похило-зсувний, зсувний. Також можливе встановлення електроприводу для автоматичного дистанційного відкриття відкидних та зсувних вікон.

Як підібрати алюмінієве вікно?

При виборі профілю алюмінієвого вікна слід враховувати: товщину, структуру заповнення камер, наявність терморозриву. Для склопакета важливо визначитися з кількістю камер, глибиною пакетів, з товщиною та видами скла.

Які алюмінієві вікна є енергоефективними?

Зберегти тепло в приміщенні дозволяють алюмінієві вікна з терморозривом – вони мають високу енергоефективність за рахунок наявності спеціальної пластикової вставки, яка відмежовує вуличну частину вікна від сторони, що знаходиться всередині будівлі. Також на енергозберігаючі властивості вікна впливає товщина профілю та наявність термоізолюючих вставок.

Чи можна фарбувати алюмінієві вікна?

Так! Профіль алюмінієвих вікон добре піддається фарбуванню, а за рахунок різної фактури можна створити вікно у глянцевому чи матовому дизайні. Також алюмінієвий профіль можна фарбувати під імітацію структури дерева.

Яких кольорів бувають склопакети у алюмінієвих вікнах?

Будь-яких. В алюмінієвий віконний профіль можна вставити як прозоре скло, так і з затемненням, тонуванням різного кольору та різним ступенем затемнення. Великою популярністю користуються дзеркальні склопакети, які сумісні з алюмінієвими профілями.

Чим відрізняється холодне алюмінієве вікно від теплого?

Холодні алюмінієві вікна мають меншу вагу та встановлюють у приміщеннях, де відсутні вимоги до мінімізації тепловтрат: це ідеальний вибір для скління балкона та лоджії у квартирі та приватному будинку, внутрішніх контурів тамбурів, холодних переходів та організації простору всередині приміщень (перегородок). Конструкції з холодним алюмінієвим профілем стануть стильним інтер’єрним рішенням для внутрішніх приміщень – як скляні перегородки в офісних та торгових центрах, на виробничих об’єктах.

Теплі алюмінієві вікна завдяки термоізоляції профілів відрізняються високою енергоефективністю та встановлюються в опалювальних приміщеннях для збереження тепла всередині будівлі. Це оптимальний вибір для дитячої кімнати, спальні, оранжереї, є необхідним компонентом будь-якої енергоефективної будівлі.

У чому перевага алюмінієвих вікон?

 1. Алюмінієві вікна мають меншу вагу при більших розмірах, ніж аналоги із пластику та дерева, завдяки чому навантаження на фасад будівлі менше.
 2. Теплі алюмінієві вікна енергоефективні, зберігають тепло всередині приміщення, де встановлені, а отже дозволяють економити на опаленні.
 3. Алюмінієві вікна доступні у великому виборі конфігурацій: класичне вікно, французьке, розсувне, вікно з вентиляційною стулкою, фасадні стійково-ригельні системи зі звичайними та прихованими стулками.
 4. Алюмінієві вікна якісні, надійні, міцні, не деформуються, мають тривалий термін експлуатації – до 50 років. Вікна стійкі до корозії, несприятливих погодних умов, перепаду температур, ультрафіолету, різних розчинників, олій. Не пропускають воду та протяги.
 5. Алюмінієві вікна стійкі до спалаху, характеризуються підвищеною пожежною безпекою.
 6. Алюмінієві віконні профілі дозволяють оформити вікно у будь-якій колірній гамі, а також здійснюв

Чи можна зробити панорамне вікно із алюмінію?

Алюмінієві конструкції та склопакети підвищеної міцності дозволяють створити панорамні вікна великої площі. Доступні холодні та теплі панорамні алюмінієві вікна.

Чи дорого коштують алюмінієві вікна?

Ціна на алюмінієві вікна формується виходячи з виду та площі вікна, використовуваного профілю та склопакета, фурнітури та послуг з монтажу. Для кожного вікна вона індивідуальна. З урахуванням того, що алюмінієве вікно прослужить довше, ніж дерев’яне та металопластикове, витрати окупаються і виходить, що алюмінієве вікно – вигідніше від аналогів з інших матеріалів.

Алюмінієві вікна

Віконний алюмінієвий профіль – це універсальний матеріал, який має цілу низку переваг і з роками лише набирає популярності серед споживачів в Україні.

До основних переваг алюмінієвого профілю для вікон відносяться:

 • Міцність та легкість, які дозволяють створювати конструкції великих розмірів.
 • Пластичність, завдяки якій існує велика різноманітність віконних форм: арочна, трапецієподібна, трикутна, кругла і прямокутна.
 • Стійкість до зовнішніх впливів – корозії, вигоряння, поганих погодних умов та температурних перепадів.
 • Високий рівень тепло- та шумоізоляції.
 • Пожежна безпека. Алюмінієвий профіль практично не горить і не плавиться.
 • Простота у догляді та обслуговуванні, оскільки конструкції з алюмінієвого профілю не потребують додаткової профілактики.
 • Легко піддається фарбуванню, що розширює асортименти дизайнерських рішень.

Головне, з чим слід визначитися при виборі – холодний чи теплий алюмінієвий профіль. Різниця між ними полягає у варіанті виконання.

Холодний профіль являє собою однокамерний, порожнистий елемент з повітряним прошарком і без будь-яких утеплюючих матеріалів. Підходить виключно для приміщень з низькими вимогами до теплоізоляції – промислові підприємства, підсобні приміщення, склади, веранди, лоджії, паркування.

Теплий (комбінований) має складнішу структуру – два профілі з’єднані спеціальною вставкою, яка виконує роль термомосту. Такий конструктив зменшує теплопровідність матеріалу, збільшуючи його енергоефективність. Використовується для житлових та опалювальних приміщень.

Як зазначено вище, алюмінієвий профіль досить просто декорувати. Існує 2 основних способи:

 1. Порошкове фарбування. Безпечна технологія, яка дозволяє пофарбувати поверхню профілю у будь-який відтінок, створити глянцевий або матовий ефект, відтворити імітацію текстури дерева.
 2. Електрохімічне анодування. Хімічний процес, що створює на поверхні профілю оксидну плівку. Цей спосіб є найбільш надійним для захисту металу від корозії. Недолік полягає в меншій кількості кольорів та відтінків, ніж у методі порошкового фарбування.

Скільки коштує алюмінієвий профіль?

Ціна на профіль з алюмінію залежить від цілого ряду факторів, таких як розмір та форма виробу, тип профілю, наявність додаткових елементів, варіант дизайнерського рішення та обсяг замовлення. Наприклад, теплий профіль коштує дорожче за холодний.

Незважаючи на високу вартість, алюмінієвий віконний профіль є вигідним вкладенням, що окупається, оскільки прослужить довше аналогів.

 

X