ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ВІД ВИРОБНИКА

ЧЕСНА ЦІНА НА ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ВІД ВИРОБНИКА

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на захисні ролети прямо зараз!

калькулятор ролет

ТИПИ РОЛЕТНОГО ПРОФІЛЮ

kupyty zakhysni rolety

ТИПИ МОНТАЖУ РОЛЕТІВ

kupyty zakhysni rolety

ТИПИ РОЛЕТНИХ КОРОБІВ

kupyty zakhysni rolety

ТИПИ КЕРУВАННЯ РОЛЕТАМИ

kupyty zakhysni rolety

ЯКІ БУВАЮТЬ ЗАХИСНІ РОЛЕТИ

НАШІ РОБОТИ

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних ролетів та їх якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Навіщо потрібні ролети?

Ролети необхідні для захисту приміщення від шуму та пилу, поганих погодних умов, сонячних променів, злому, проникнення та сторонніх поглядів, а також для підвищення рівня теплоізоляції.

Які бувають типи ролетних профілів та чим вони відрізняються?

Є три типи ролетних профілів – пінонаповнені, екструдовані та решітчасті.

  1. Пінонаповнений профіль має полімерне наповнення, що забезпечує шумо- та теплоізоляцію, легкість, стійкість до вітрових навантажень та низьку вартість.
  2. Екструдований профіль виготовляється через видавлювання нагрітого алюмінієвого злитка та має додаткові ребра жорсткості. Перевага цього виду ролетного профілю в його міцності, надійності та зломостійкості. Ролети з екструдованого профілю встановлюють у місцях із підвищеними вимогами до захисту.
  3. Решітчастий профіль за виглядом і конструктивом нагадує ґрати. Завдяки отворам цей профіль дозволяє цілодобово демонструвати вітрини магазинів та торгових центрів, а також пропускає сонячне світло всередину приміщення.

Що таке антивандальні ролети?

Антивандальні ролети – це рольставні з посиленою товщиною металу, додатковими ребрами жорсткості, коробом із захистом від злому, прихованим замком. Такий конструктив ролети дозволяє захистити приміщення від злому, проникнення всередину та пограбування.

Як відкрити і закрити захисні ролети, якщо немає світла?

Відкрити або закрити захисні ролети при відсутності електрики вийде лише в тому випадку, якщо електропривод ролет має систему аварійного розблокування (HKX). У такому випадку захисні ролети можна відкрити вручну за допомогою спеціальної ручки. Якщо така система не включена в електропривод, то без електрики підняти та опустити рольставні не вдасться.

Які мінімальні розміри мають захисні ролети?

Мінімальні розміри, які мають захисні ролети, залежать від їх типу керування. Захисні ролети з механічним ручним типом керування можуть мати мінімальні розміри: ширина – 450 мм, висота – 400 мм. Автоматичні захисні ролети мають мінімальний розмір: ширина – 600 мм, висота – без обмежень.

Які типи монтажу можуть мати захисні ролети?

Установка ролет може здійснюватися із внутрішньої або зовнішньої сторони будівлі. При зовнішній установці існують такі типи монтажу на захисні ролети:

  1. Накладний – короб встановлюється за межами отвору.
  2. Вбудований – короб встановлюється всередині отвору.
  3. Коробом назовні. Полотно розташоване впритул до вікна.
  4. Коробом всередину. Полотно розташоване в одній площині з фасадом будівлі.

При внутрішній установці захисні ролети мають такі типи монтажу:

  1. Накладний.
  2. Вбудований.

Який монтаж на захисні ролети краще обрати: вбудований чи накладний?

Накладний спосіб монтажу є більш популярним та поширеним, оскільки відбувається легко і швидко. Для встановлення ролети накладним методом не має потреби готувати отвір заздалегідь. З мінусів – легше зламати ролету, зверху на коробі накопичується дощ і сніг, випираюча ролета виглядає не презентабельно.

Вбудований спосіб монтажу передбачає попередню підготовку отвору та додаткові роботи після встановлення виробу. Захисні ролети  виглядають естетично і зламати їх набагато складніше, оскільки короб прихований у отворі.

Чи можна зламати захисні ролети?

На жаль, можна зламати будь-яку конструкцію за належного бажання, наявності навичок, інструментів та часу. Захисні ролети мають 7 класів зломостійкості – від Р1 до Р7. На злам ролетів з найменшим класом захисту P1 знадобиться щонайменше 15 хвилин. Чим більше часу злочинець витрачає на злом, тим вище шанс бути поміченим.

Чи можна інтегрувати захисні ролети до системи «розумний дім»?

Так, можна. Автоматичні захисні ролети інтегруються до системи “Розумний дім”.

Як не допустити зледеніння ролет?

Для того, щоб на ролетах не утворювався лід, слід регулярно приводити їх у дію – опускати та піднімати. Якщо все-таки захисні ролети вкрились льодом, можна відігріти їх феном.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильні захисні ролети та оптимальну ціну.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

Більше готових рішень - у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо захисні ролети на вікна, захисні ролети на двері та ролетні решітки від виробника. Наша продукція має високу якість та привабливу ціну!

Хутчіш завітай до нашого магазину!

kupyty zakhysni rolety

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Набридло, що перехожі заглядають у вікна? Бісить шум вулиці чи сусіднього шосе? У приміщенні влітку нестерпно спекотно, а взимку холодно? До того ж виникла небезпека візиту мародерів та вандалів?

Отже, настав час купити захисні ролети! Компанія Лінія Комфорту понад 15 років займається розробкою, виготовленням та встановленням «під ключ» захисних ролетних конструкцій. У нас Ви можете купити захисні ролети в Києві та Київській області за вигідною ціною. Ми пропонуємо:

 Захисні ролети на вікна (рольставні віконні)

Захисні ролети на двері

Захисні ролетні ворота (рулонні ворота)

Захисні ролетні грати.

Наш супер-менеджер знає все про захисні ролети та допоможе вибрати оптимальну конфігурацію конструкції. А ще він швидко зробить розрахунок вартості ролет АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

ПРАВИЛЬНИЙ ЗАМІР – ГАРАНТІЯ ЯКІСНОГО МОНТАЖУ

Мало купити круті ролети – важливо, щоб їх правильно встановили. Тільки тоді вони зможуть захищати приміщення та радувати око, а не перетворяться на ще однин головний біль із вічними гарантійними ремонтами.

Замірники Лінії Комфорту – професіонали своєї справи. Наші майстри мають великий досвід демонтажу та монтажу ролетних конструкцій, у них прямі руки та фірмові інструменти. А ще вони надто ліниві, щоб переробляти роботу, тому роблять її з першого разу – швидко, якісно, сумлінно. Щоб пишатися новим об’єктом та своєю майстерністю.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЮТЬ ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Наші ролети допоможуть миттєво позбавитися безлічі дратівливих факторів, які загрожують безпеці вашого приватного простору і псують настрій. Ось у чому їх супер-сила:

ЗАХИСТ ВІД МАРОДЕРІВ І ВАНДАЛІВ. Зламати ролети серії Security та Prestige не під силу рядовим “бомбілам”.

ЗАХИСТ ВІД ШУМУ. Ролети чудово нейтралізують шум, тому якщо ваші вікна виходять на жваву вулицю чи шосе, вони забезпечать тишу та затишок.

ЗАХИСТ ВІД СПЕКИ ТА ХОЛОДУ. Ролети допомагають тримати комфортний температурний рівень у приміщенні: влітку блокують сонячні промені та спеку, а взимку не дозволяють склу замерзнути.

ЗАХИСТ ВІД СТОРОННІХ ОЧЕЙ. Набридло, що Вам у вікна постійно заглядають сусіди та перехожі? Ролети вирішать цю проблему!

Лінія Комфорту пропонує величезний вибір ролет – з будь-яким типом короба та полотном будь-якого кольору! У нашому шоу-румі Ви 100% знайдете свою ролетну пару!

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X