РЕМОНТ ЗАХИСНИХ РОЛЕТІВ В КИЄВІ – ЕФЕКТИВНО, ШВИДКО, НАДІЙНО

ЧЕСНА ЦІНА НА РЕМОНТ ЗАХИСНИХ РОЛЕТІВ

Замовляй діагностику та ремонт захисних ролетів прямо зараз!

Вигідна ціна! Гарантія на роботу!

калькулятор ролет

ЗАМОВЛЯЙ ВИКЛИК ПРОФЕСІЙНОГО МАЙСТРА

Захисні ролети зламалися або не працюють належним чином і створюють дискомфорт? Не поспішайте з ними попрощатися, а замовте ремонт ролетів у професійних майстрів Лінії Комфорту! Вони приїдуть у зручний час та полагодять ролети з будь-яким типом керування. Майстри Лінії Комфорту виконують комплексний ремонт ролетів і беруться за усунення несправностей, які були виявлені під час діагностики. Наші фахівці відновлять легкий рух ролетного полотна, усунуть гучні звуки, які виникають в процесі роботи, та потурбуються, щоб автоматика працювала справно.

Замовити ремонт ролетів в Києві та Київській області можна за допомогою зручної форми на сайті або подзвоновши нашему менеджеру. Наші майстри – професіонали своєї справи. Багаторічний досвід, прямі руки та фірмові інструменти – запорука того, що діагностика та ремонт будуть виконані швидко і якісно, а результат триматиметься довго.

Довірити захисні ролети майстрам Лінії Комфорту – мудре рішення, адже ваша безпека варта того, аби її забезпечували професіонали!

ЯКИЙ СЕРВІС З РЕМОНТУ РОЛЕТІВ МИ ВИКОНУЄМО

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Як формується ціна на ремонт ролетів в Києві?

На ремонт захисних ролет (рольставнів) ціна залежить від складності поломки. Попередню ціну ремонту іноді може назвати менеджер під час телефонної консультації. Остаточну вартість ремонту ролет озвучує майстер після діагностики ролет уже на місці. Загалом, на регулювання та ремонт ролет ціна в Києві формується з декількох складових:

1. Робота майстра.

2. Вартість фурнітури та матеріалів, які треба замінити.

3. Відстань, яку треба подолати майстру, якщо ремонт у Київській області.

Дізнатися вартість для кожного виклика можна у менеджера Лінії Комфорту, звернувшись за допомогою зручної форми зворотного зв’язку на сайті або по телефону.

Що робити, коли автоматичні ролети перестали реагувати на команди керування?

Якщо автоматичні захисні ролети перестали працювати взагалі або некоректно працюють і не реагують на команди управління (не відкриваються та не закриваються належним чином тощо), потрібен ремонт автоматики. Зазвичай ці неполадки виправляються заміною запобіжника, якщо він перегорів, або заміною приводу, якщо він вийшов з ладу.

Чому не піднімаються ролети?

Факторами, які можуть спровокувати цю несправність, можуть виступати:

 1. Обрив троса, мотузки/пружини;
 2. Несправність електродвигуна;
 3. Поломка бокових пластикових замків;
 4. Деформація напрямних;
 5. Поломка підвісів для полотна;
 6. Пошкодження полотна.

Чому починає заїдати замок на механічних ролетах?

Усунути причину заїдання ригельних замків допоможе застосування засобу ВД-40. У зимовий період треба постукати по ролеті, щоб збити лід, який міг накопичитися на полотні та заблокувати замок. Якщо не допомогло, треба викликати майстра для ремонту замка або його заміни.

Головне при заїданні замку – ніколи не намагатися відкрити полотно ролети вручну із застосуванням фізичної сили чи інструменту. Так можна зламати рольставні, і тоді доведеться міняти полотно або всю систему в цілому, що обійдеться набагато дорожче, ніж покупка та встановлення нового замку.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо полагодити захисні ролети в Києві та Київській області.

ЯКІ ПРАЦЮЄ ЛІНІЯ КОМФОРТУ

МАЙСТРИ ЛІНІЇ КОМФОРТУ ЗА РОБОТОЮ

ЗАМОВИТИ ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Якщо старі ролети вже неможливо полагодити чи відремонтувати, в Лінії Комфорту можна завжди купити нові якісні захисні ролети, ролетні решітки та ролетні ворота. Ми пропонуємо як готові захисні ролети типових розмірів так і виготовляємо ролети на замовлення за замірами.

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

Більше готових рішень - у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо захисні ролети на замовлення. Наша продукція має високу якість та привабливу ціну!

Хутчіш завітай до нашого магазину!

Або ВІДВІДАЙ НАШ ШОУ-РУМ: м. Київ, вул. Кирилівська, 119/1

ПРОФЕСІЙНИЙ РЕМОНТ РОЛЕТ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Захисні ролети забезпечують затишок у приміщенні, а головне – надійно охороняють домоволодіння від злодіїв та мародерів, несприятливих атмосферних явищ і сторонніх поглядів. Тому поломка ролетів ставить під удар захищеність будинку і комфортну атмосферу в приміщенні. Допомогти полагодити захисні ролети та відновити їх властивості допоможуть майстри Лінії Комфорту. Завдяки досвіду, знання та фірмовим інструментам вони виконують ремонт ролетів в Києві та області швидко і якісно. А  Лінія Комфорту дає гарантію на роботу майстрів!

ЯКІ ПОЛОМКИ МИ ЛАГОДИМО

Захисні ролети – складна конструкція, що має як механічну, так і електронну складову і багато елементів, які можуть вийти з ладу окремо або в комплексі. Тому виконувати ремонт ролетів мають тільки спеціалісти високого класу. Майстри Лінії Комфорту виконують широкий спектр ремонтних робіт. Вони допоможуть полагодити ролети, якщо:

 • – Не піднімається полотно
 • – Зламаний кардан управління
 • – При русі ролетне полотно заїдає
 • – Порвався шнур або стрічка управління
 • – Поломка нижнього замку ролети
 • – Є механічні пошкодження полотна рольставней
 • – Є пошкодження короба або напрямних
 • – Наявні поломки в автоматиці ролети

Також у Лінії Комфорту можна замовити налаштування кінцевого положення ролети та виконання зміни управління ролетою з ручного на електропривод.

ЯКІСНИЙ СЕРВІС – ЗАПОРУКА ДОВГОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ РОЛЕТІВ

Лінія Комфорту надає гарантію на всі захисні ролети та здійснює їх сервісне обслуговування. Наші майстри – досвідчені професіонали, яким до снаги робота будь-якої складності. Ми турбуємося не тільки про високу якість матеріалів та сервісу, але й про комфорт клієнтів. Саме тому наші майстри виконують ремонт захисних ролетів під ключ, адже це – зручно та сучасно.

МАЙСТРИ ПРИЇЗДЯТЬ У ЗРУЧНИЙ ЧАС. Наш менеджер погоджує час приїзду майстрів, тож нема потреби  брати вихідний день або завчасно йти з роботи, скасовувати похід у гості, кіно чи шоппінг.

МАЙСТРИ МАЮТЬ ФІРМОВІ ІНСТРУМЕНТИ. Наші майстри всі інструменти возять з собою. Отже не треба шукати вдома в гаражі болгарку чи набор викруток. Та й якість монтажу нашими фірмовими інструментами – найвища!

МАЙСТРИ ВОЗЯТЬ С СОБОЮ ФУРНІТУРУ ТА МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РЕМОНТУ. Майстри мають з собою набори матеріалів, які можуть знадобиться для ремонту ролетів будь-якого типу – все, щоб усунути проблему одразу!

МАЙСТРИ РОБЛЯТЬ РЕМОНТ ШВИДКО. Професійність та досвід – складові, завдяки яким наші майстри працюють швидко, адже знають що і як робити і як впоратися з форс-мажорами та складностями в ході ремонту ролетів.

НАШІ РОБОТИ

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X