МАРКІЗА ВИСУВНА

висувні маркізи ціна

ЧЕСНА ЦІНА НА ВИСУВНІ МАРКІЗИ ВІД ВИРОБНИКА

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на висувні маркізи прямо зараз!

калькулятор ролет

МАРКІЗА ВИСУВНА НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНА В ЯКОСТІ

МАРКІЗА ВИСУВНА ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Маркізи в сучасній архітектурі – різновиди тентових конструкцій, основними функціями яких є захист від сонця, вітру та атмосферних опадів. Компанія Лінія Комфорту реалізує маркізи понад 15 років. Ми пропонуємо як готові проекти, так і ліктьові висувні маркізи на замовлення згідно індивідуальним замірам. У нас можна купити висувну маркізу стандартного типу та за дизайнерським проектом.

ЩО ТАКЕ ЛІКТЬОВА ВИСУВНА МАРКІЗА ТА НАВІЩО ВОНА ПОТРІБНА

Ліктьова висувна маркіза – це конструкція тенту, яка складається з несучого і магістрального профілю, ліктьових кронштейнів, а також натягнутої на спеціальний вал тканини – власне тенту. Висувна маркіза кріпиться до фасаду, рідше – до стелі і відіграє роль навісу над терасою, вхідними дверима або вікном, балконом і верандою. Все частіше маркізи використовують як навіс над машиною в літньому гаражі.

ЯКІ ПЛЮСИ МАЄ ЛІКТЬОВА ВИСУВНА МАРКІЗА

Завдяки мультифункціональності конструкції, купити висувну маркізу можна для приватного домоволодіння, кафе, ресторану, магазину та офісу. Ліктьова висувна маркіза має очевидні плюси:

  • Ефективний захист від сонця, вітру, опадів.
  • Естетичний зовнішній вигляд.
  • Маркізи легко розгорнути і вона компактно виглядає в складеному вигляді.
  • Може використовуватись як рекламний носій.

Для зручності маркіза висувна може оснащуватись електромотором та спеціальною автоматикою, яка дозволить керувати її положенням дистанційно та без застосування фізичної сили.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ВИСУВНУ МАРКІЗУ

Щоб не переплатити за надлишковий функціонал або, навпаки, придбати маркізу, яка не повністю відповідає початковим вимогам, необхідно розумно підійти до вибору та врахувати наступні аспекти:

  1. Ціль. Для чого конкретно буде використовуватися ліктьова висувна маркіза (як навіс над автомобілем, для захисту від сонця вікон і балкона, зони відпочинку, розширення корисного простору і так далі).
  2. Ціна. Є як бюджетні варіанти, так і дорогі дизайнерські навіси.
  3. Особливості експлуатації. Якщо висувна маркіза буде експлуатуватися в умовах жорсткого середовища, то вона має бути виготовлена ​​з максимально міцної тканини, яка не постраждає від сильних поривів вітру та частих опадів, а також матиме посилений профіль.
  4. Розмір. Необхідно враховувати параметри площі, яку доведеться накривати, висоту розташування вікон, особливості навколишньої території.

Замовити висувну маркізу з урахуванням усіх нюансів та за оптимальною ціною допоможуть менеджери компанії Лінія Комфорту. Зв’язавшись із ними, ви отримаєте консультацію щодо проекту, а також приблизний розрахунок вартості тентової конструкції та установки.

ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ ВИСУВНУ МАРКІЗУ В ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Щоб купити висувну маркізу високої якості за низькою ціною, необхідно вибрати компанію з багаторічною історією. Лінія Комфорту реалізує тентові конструкції понад 15 років і має незаперечні переваги:

Якісні матеріали. Наші маркізи мають високоякісний профіль та тканину європейського стандарту, яка не вигоряє та не рветься.

Спеціалісти високого класу. Весь штат працівників Лінії Комфорту – майстри своєї справи, які сумлінно виконують свої обов’язки та пишаються кожним зданим об’єктом.

Гарантія якості та сервіс. Ми даємо гарантію на всі конструкції та сервісно їх обслуговуємо.

Робота “під ключ”. Ми все робимо самі, заощаджуючи ваш час та нерви.

Наша компанія також проводить акції для постійних клієнтів, роблячи співпрацю ще більш вигідною. Тож щоб  висувна маркіза виправдала сподівання та дарувала приємні емоції від віпочинку обирайте Лінію Комфорту!

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних висувних маркіз та їх якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Що таке висувна маркіза?

Маркіза – це вид тентових конструкцій, які широко використовуються для захисту від сонця та атмосферних опадів. Ліктьова  маркіза висувна має поперечину, виконану у вигляді ліктя, який згинається і розгинається, складаючи і розгортаючи полотно тенту.

Для чого використовується висувна маркіза?

Основне призначення маркіз – захист від сонця та опадів. Маркіза висувна використовується в якості маркізи на терасу, щоб накрити майданчик кафе, ресторану або приватного будинку, популярна маркіза висувна і як тент на відкритому паркінгу для захисту автомобілів від нагрівання під сонячними променями.

Наскільки стійка висувна маркіза до поривів вітру та дощу?

Ліктьова висувна маркіза, навіть маючи досить велику площу, є стійкою до звичайних гроз і завдяки посиленим армованим конструкціям витримує пориви вітру, дощ. Однак, при дуже сильному ураганному шквальному вітрі та граді маркізу краще згорнути з метою безпеки. Згортається маркіза висувна вручну або за допомогою автоматики.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильну маркізу та оптимальну ціну.

НАШІ РОБОТИ

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

Більше готових рішень - у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо терасні системи, перголи та маркізи від виробника. Наша продукція має високу якість та привабливу ціну!

Хутчіш завітай до нашого магазину!

маркіза ціна

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X