МАРКІЗА ДЛЯ ТЕРАСИ НА ДАХУ БАГАТОПОВЕРХІВКИ

Об`єкт – квартира на 16 поверсі багатоповерхівки. Необхідно встановити маркізу на літній терасі.

За задумом клієнта маркіза має захищати терасу від сонця, забезпечуючи комфортний відпочинок. Керування маркізою має бути максимально зручним та виключати докладання значної фізичної сили для  її відкриття і згортання. Оскільки на 16-му поверсі постійно дує вітер, конструкція потрібна міцна та надійна.

Фахівці “Лінії Комфорту” запропонували індивідуальний проект – посилену ліктову маркізу з автоматичним управлінням і датчиком вітру. Клієнт був задоволений наступними перевагами маркізи:

  • Акрилова тканина добре захищає від палючого сонця та не вигоряє.
  • Датчик вітру автоматично прибирає маркізу, коли сила вітру загрожує конструкції та може призвести до її згинання і пошкодження.
  • Завдяки пульту дистанційного управління маркізу легко розгортати та прибирати натисканням на кнопку – без зайвих зусиль.
  • Посилений профіль та міцний ліктьовий механізм забезпечують надійність конструкції та роблять її безпечною і зручною, пристосованою для експлуатації в умовах підвищеного вітрового навантаження.

Ліктьова маркіза від “Лінії Комфорту” стала справжньою окрасою тераси та забезпечила комфортний відпочинок з милуванням пейзажами під приємною тінню у спекотний день.

X