БЕЗРАМНЕ СКЛІННЯ БАЛКОНІВ

безрамне скління балконів

ЧЕСНА ЦІНА НА РОЗСУВНЕ БЕЗРАМНЕ СКЛІННЯ

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на системи безрамного розсувного скління прямо зараз!

калькулятор ролет

БЕЗРАМНЕ СКЛІННЯ БАЛКОНІВ

Безрамне скління балконів набуває все більшої популярності завдяки красі та практичності конструкції. Панорамна розсувна конструкція – сучасна альтернатива традиційному рамному склінню. Вона пристосована як для балконів та лоджії у багатоповерхівках, так і стане окрасою балкона у приватному котеджі.

Замовити панорамне безрамне скління балконів у Києві та області можна в Лінії Комфорту. Ми маємо 16-річний досвід виготовлення та встановлення безрамних розсувних систем. Щоб засклити балкон, ціна на продукцію та роботу у нас обґрунтована та доступна, а якість матеріалів та монтажу – на найвищому рівні.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЄ БЕЗРАМНЕ СКЛЯННЯ БАЛКОНІВ

Безрамне розсувне скління допоможе перетворити звичайний балкон на міні-терасу з панорамним оглядом. Сучасні системи безрамного скління – легкі та міцні, їх можна встановлювати як на балкони старого зразку, так і на новітні лоджії у багатоповерхівках. Безрамна конструкція стане оптимальним вибором для квартири або кімнати, що потребує додаткового природного освітлення або навпаки – виходить на мальовничий краєвид, який не хочеться втрачати через традиційний балкон.

Безрамні розсувні системи – безпечні, адже в них використовується загартоване скло товщиною 8-10 мм. Його особливість – при трощі загартоване скло кришиться на невеличкі кубики з негострими краями, а не розлітається на великі гострі уламки. Загартоване скло міцне. Воно витримує побутові удари, стійке до подряпин, витримує натиск шквального вітру, зливи, стійке до температурних перепадів. Загартоване скло можна тонувати в масі для перешкоджання потрапляння пекучих сонячних променів у приміщення, водночас зберігаючи високий природний рівень освітленості. Фарбування профілю в RAL-кольори у поєднанні з тонуванням скла дозволяє створювати гармонійні дизайнерські ансамблі, які зроблять затишним, комфортним та вишуканим будь-який балкон.

Отримати детальну консультацію та попередній розрахунок вартості проекту безрамного розсувного скління балконів можна у менеджера Лінії Комфорту. Для цього достатньо зв’язатися з ним по телефону або залишити заявку за допомогою зручної форми зворотного зв’язку на нашому сайті.

НАШІ РОБОТИ

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних безрамних розсувних систем та їх якісного монтажу.

Замірники Лінії Комфорту – професіонали з великим досвідом та стажем, які виконають заміри швидко та якісно.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Які переваги має безрамне скління балконів?

Безрамне скління балконів дозволяє візуально розширити простір, адже прозорість скла дозволяє прибрати перешкоди для огляду, такі як типові цегляні стіни або глухі перегородки.

Системи розсувного безрамного скління ефективно знижують рівень зовнішнього шуму.

Тонування скла бронзою або графітом блокуватиме потрапляння прямого сонячного світла у приміщення, блокуватиме спеку на балконі. При цьому зберігатиметься достатня природна освітленість.

Розсувна частина системи складається з декількох секцій, які легко пересуваються по алюмінієвим напрямним для повного або часткового відкриття отвору.

Наскільки безпечна та міцна панорамна скляна конструкція?

Панорамна конструкція виконана з ударостійкого загартованого скла завтовшки 8-10 мм. Скло витримує механічні удари, стійке до подряпин, перепаду температур, вітру та атмосферних опадів. При розбитті загартоване скло кришиться на дрібні негострі кубики, а не розсипається на гострі небезпечні уламки. Тож безрамне розсувне скління балконів – цілком безпечне архітектурне рішення!

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильні системи безрамного розсувного скління та оптимальну ціну.

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ШОУ-РУМУ!

Детально ознайомитися зі зразками провідних систем безрамного скління можна в нашому шоу-румі. Менеджер Лінії Комфорту допоможе обрати оптимальний варіант та прорахує попередню вартість проекту.

Чекаємо в шоу-румі за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська, 119/1

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X