ПЕРГОЛИ ВІД ВИРОБНИКА

ЧЕСНА ЦІНА НА ПЕРГОЛИ ВІД ВИРОБНИКА

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на перголи прямо зараз!

калькулятор ролет

ПЕРГОЛИ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Пергола – модна новинка для облаштування зони відпочинку. Це мобільна модульна конструкція, яка використовується для затінення і розширення простору і може бути виконана як прибудова до будинку, так і у вигляді малої архітектурної форми, що окремо стоїть. Перголи складаються з каркасу – міцних несучих конструкцій з алюмінію та сталі, та зсувного тенту. Перголи популярні у приватних домоволодіннях, на базах відпочинку та на вулицях великих міст, як модульні літні тераси кафе та ресторанів. Перевага пергол – комфортне створення тіньової зони відпочинку в спеку, високий рівень захисту від дощу та стійкість до сильного вітру (до 50 км/год). Завдяки своїм якостям ці сонцезахисні системи терасного типу можуть використовуватися цілий рік. Компанія Лінія Комфорту виробляє широкий асортимент пергол – від класичних простих та готових рішень до складних проектів на індивідуальні замовлення.

ЯКІ БУВАЮТЬ ПЕРГОЛИ

Конструктивно пергола є архітектурною формою, що складається з арок та навісу. Спочатку вона використовувалася як опора для кучерявих садових рослин, як альтанка для відпочинку. Сучасні перголи значно розширили як функціонал, і зовнішній вигляд. У компанії Лінія комфорту Ви можете купити перголи, які використовуються як:

– окрема альтанка;

– сонцезахисний навіс для ганку та вхідних дверей;

– дизайнерська прикраса домашнього саду;

– опора для кучерявих садово-паркових рослин;

– літній гараж для автомобіля;

– готова тераса для літнього кафе;

– прибудова-тераса до приватного будинку.

Наші менеджери допоможуть вам підібрати оптимальний вид перголи під ваші цілі, а також розрахують приблизну вартість проекту. Довіривши проектування, виготовлення та встановлення пергол спеціалістам Лінії Комфорту, у вас буде чесна вигідна ціна на перголи та високоякісний готовий об’єкт, який ми зробимо під ключ у короткі терміни.

РОЗСУВНІ ПЕРГОЛИ – УНІВЕРСАЛЬНА СУПЕРНОВИНКА

Крім великої палітри класичних і дизайнерських моделей, все більшу популярність завойовують багатофункціональні розсувні перголи, які мають незаперечну перевагу – мобільність. Такі конструкції встановлюються як прибудова до будинку та замінюють літню терасу. Ще однією перевагою в порівнянні з ламельними моделями є те, що такі перголи чудово захищають як від сонця, так і від дощу, а тому дуже популярні як літні тераси кафе і ресторанів.

Розсувні конструкції робляться механічними (збираються-розсуваються вручну), та автоматичними.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЮТЬ ПЕРГОЛИ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Щоб замовити виготовлення пергол у нашій компанії, достатньо кількох кліків на сайті. Ви можете вибрати готовий проект або зв’язатися з менеджерами та отримати консультацію щодо виготовлення індивідуальної конструкції під необхідні вам потреби та параметри. Лінія Комфорту – компанія-виробник, що має вагомі переваги над фірмами-посередниками:

– Власне сучасне виробництво, яке відповідає європейському рівню у виготовленні конструкцій такого типу.

– Високоякісні матеріали.

– Штат співробітників, де всі – професіонали своєї справи, люблять свою роботу та роблять її якісно, ​​щоб пишатися кожним зданим об’єктом.

– Гарантія якості та сервісне обслуговування.

– Робота “під ключ” – швидко, якісно: ми проектуємо, виготовляємо, встановлюємо, Ви зберігаєте час і нерви.

Наші перголи для ресторанів, заміських будинків, веранд кафе, басейнів і терас радують око і схиляють до відпочинку. Прийміть рішення замовити перголи у Києві в Компанії Лінія Комфорту – і не пошкодуєте, адже отримаєте готову та якісну конструкцію та заощадите гроші!

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних пергол та їх якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Що таке пергола?

Пергола – модна новинка для облаштування зони відпочинку. Це мобільна модульна конструкція, яка використовується для затінення і розширення простору і може бути виконана як прибудова до будинку, так і у вигляді малої архітектурної форми, що окремо стоїть. Перголи складаються з каркасу – міцних несучих конструкцій з алюмінію та сталі, та зсувного тенту.

Для чого використовуються перголи?

Пергола – мультифункціональна архітектурна форма, здатна виконувати різне корисне навантаження:

  • Будуватися як окрема альтанка для відпочинку;
  • Виступати опорою для декоративних садових рослин;
  • Виконувати функцію літнього гаража для автомобіля;
  • Будучи прибудованою впритул до будинку, служити навісом для ганку.

Які бувають перголи та з яких матеріалів виготовляються?

Різноманітність пергол робить їх затребуваною архітектурною формою. Компанія Лінія Комфорту виготовляє як стандартні конструкції класичного типу, так і робить перголи за індивідуальними проектами. Вирішуючи, яку купити перголу, слід враховувати можливі варіанти елементів будівлі:

  1. Дах. За формою він може бути пласким та розташовуватися паралельно до землі або під нахилом. Дах може бути виготовлений з будь-якого матеріалу: тентової тканини, ПВХ.
  2. Стіни. Кількість і розташування стін перголи також може змінюватись. Популярні як класичні прямокутні та квадратні перголи.

Які периголи найкращі?

Проект перголи створюється згідно з функціями, які вона має виконувати. Високу популярність мають багатофункціональні розсувні перголи на металевій основі. На відміну від моделей з ламелями, вони захищають не лише від сонця, а й від дощу. Розсувні перголи встановлюються як прибудова до будинку, замінюючи літню терасу. Крім стаціонарних моделей можна купити автоматичні розсувні перголи. Вони збираються і розбираються натисканням на кнопку, дуже зручні та практичні.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильну перголу та оптимальну ціну.

НАШІ РОБОТИ

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

Більше готових рішень - у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо терасні системи, перголи та маркізи від виробника. Наша продукція має високу якість та привабливу ціну!

Хутчіш завітай до нашого магазину!

маркіза на терасу

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X