ПОРТФОЛІО ЗАХИСНІ РОЛЕТИ

Захисні ролети від Лінії Комфорту – надійна охорона приватного майна, тиша та затишок у приміщенні. Лінія Комфорту пропонує купити захисні ролети в Києві за доступною ціною. Ми як виготовляємо захисні ролети на замовлення за індивідуальними проектами та замірами, так і реалізуємо готові конструкції популярних розмірів і кольорів. Наші ролети захищають та прикрашають сотні об’єктів в столиці та за її межами.

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ДЛЯ САУНИ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити захисні  ролети на сауну. Основні вимоги від замовника – захисні ролети мають бути  в одному стилі з воротами та гармонійно вписуватись в фасад сауни.

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ДЛЯ МУЗЕЮ ХАНЕНКІВ

Об’єкт – музей Ханенків. Необхідно встановити ролети на два поверхи музею та на вхідні двері. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, високий рівень захисту від злому, класичний дизайн.

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити захисні ролети на вікна першого та другого поверхів. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування з пульта д/у, класичний дизайн і білий колір.

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Об’єкт – котедж. Необхідно встановити ролети на два поверхи будинку замість кованих металевих решіток. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування з пульта д/у кожною ролетою окремо.

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ДЛЯ СТУДІЇ "ВИНАХІДНИК"

Об’єкт – дитячий навчальний заклад “Винахідник”. Необхідно встановити захисні ролети на вікна та двері першого поверху. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування з пульта д/у, колір в стилі фасаду будівлі.

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити захисні ролети на два поверхи будинку на всі вікна. Основні вимоги від замовника до захисних ролет – автоматичне керування з пульта д/у, класичний дизайн і колір.

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ДЛЯ КОФЕЙНІ "ONE LOVE COFFEE "

Об’єкт – кофейня “One love coffee” у м.Київ. Необхідно встановити захисні ролети на вхідну групу і вікна. Основні вимоги клієнта  – надійність, безпека, підібрати колір ролет під колір рами вікон, автоматичне керування.

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Об`єкт – приватний будинок в с.Рожни (Київська обл). Необхідно встановити захисні ролети на вікна. За бажанням клієнта ролети мають бути взаємно гармонійними по дизайну з маркізою та підкреслювати вишуканість фасаду.

X