ПОРТФОЛІО ЗАХИСНІ РОЛЕТИ

Захисні ролети від Лінії Комфорту – надійна охорона приватного майна, тиша та затишок у приміщенні. Лінія Комфорту пропонує купити захисні ролети в Києві за доступною ціною. Ми як виготовляємо захисні ролети на замовлення за індивідуальними проектами та замірами, так і реалізуємо готові конструкції популярних розмірів і кольорів. Наші ролети захищають та прикрашають сотні об’єктів в столиці та за її межами.

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ДЛЯ КОТЕДЖА

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити захисні ролети. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, колір – антрацит, хороша тепло- та шумоізоляція.

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ДЛЯ МАГАЗИНУ ``ЦИТРУС``

Об’єкт –  магазин “Цитрус”. Необхідно встановити захисні ролети на вхідну групу та вітрини. Основні вимоги замовника – автоматичне керування, високий захист від злому, обзор вітрин.

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити захисні ролети на вікна. Основні вимоги від замовника – білий колір, хороші теплоізоляційні характеристики та добре вписатися в загальний дизайн будинку.

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Об`єкт – приватний будинок. Необхідно встановити захисні ролети на вікна. Основні побажання клієнта – автоматизоване керуваня та стильний дизайн, який гармонійно доповнить фасад, колір ролетів має добре пасувати з маркізою.

X