ПОРТФОЛІО ЗАХИСНІ РОЛЕТИ

Захисні ролети від Лінії Комфорту – надійна охорона приватного майна, тиша та затишок у приміщенні. Лінія Комфорту пропонує купити захисні ролети в Києві за доступною ціною. Ми як виготовляємо захисні ролети на замовлення за індивідуальними проектами та замірами, так і реалізуємо готові конструкції популярних розмірів і кольорів. Наші ролети захищають та прикрашають сотні об’єктів в столиці та за її межами.

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ДЛЯ МАГАЗИНУ

Об’єкт –  антикварний магазин “Галерея Городиського”. Необхідно встановити захисні ролети на вхідну групу. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, високий рівень захисту від злому, класичний дизайн і колір, збереження обзору вітрин.

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити захисні ролети на вікна. Основні вимоги від замовника – захисні ролети мають бути з вбудованим коробом, білого кольору та добре вписатися в загальний дизайн будинку.

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити захисні ролети на вікна будинку. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування з пульта д/у, колір в тон фасаду.

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити захисні ролети на вікна будинку. Основні вимоги замовника – автоматичне керування з пульта д/у, колір в тон фасаду.

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити захисні ролети на два поверхи будинку. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування з кнопки на стіні, перфорація, підібрати колір під загальний дизайн фасаду будинку.

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити захисні ролети на вікна на два поверхи будинку. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування з пульта д/у кожною ролетою окремо, класичний дизайн, білий колір, хороші теплоізоляційні характеристики.

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ДЛЯ НДСЛ ``ОХМАТДИТ``

Об’єкт – НДСЛ «Охматдит» . Необхідно встановити захисні ролети на вікна першого поверху діагностичного відділення. Основні вимоги клієнта  – підвищений рівень захисту від злому, автоматичне керування.

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ДЛЯ ВЕЛОМАГАЗИНУ

Об’єкт – окремо стояча будівля веломагазину. Необхідно встановити захисні ролети на всі вікна і двері. Основні вимоги клієнта  – підвищений рівень захисту від злому, зручне автоматичне керування, білий колір.

X