РЕМОНТ ВІКОН ТА РЕГУЛЮВАННЯ ВІКОН В КИЄВІ – ЕФЕКТИВНО, ШВИДКО, НАДІЙНО

ремонт вікон в києві регулювання

ЧЕСНА ЦІНА НА РЕМОНТ ТА РЕГУЛЮВАННЯ ВІКОН

Замовляй діагностику, регулювання та ремонт вікон прямо зараз!

Вигідна ціна! Гарантія на роботу!

калькулятор ролет

ЗАМОВЛЯЙ ВИКЛИК ПРОФЕСІЙНОГО МАЙСТРА

Вікно не працює належним чином та не виконує свої функції з комфортного провітрювання або збереження тепла? З вікна дме або пітніє скло? Наші майстри допоможуть ліквідувати несправність! Їм до снаги ремонт будь-якої складності: заміна фурнітури або заміна утеплювача, встановлення антимоскітної сітки, регулювання стулок та корегування стулок на зимовий/літній режим і лагодження механізму провітрювання, герметизація вікон. Також в Лінії Комфорту можна замовити встановлювання протизламної фурнітури або замку “батьківського контролю”, який зробить перебування дитини в кімнаті безпечним. Ми лагодимо як металопластикові вікна, так і алюмінієві вікна в Києві та Київській області.

Наші майстри – професіонали своєї справи. Багаторічний досвід, прямі руки та фірмові інструменти – запорука того, що діагностика та ремонт будуть виконані швидко і якісно, а результат триматиметься довго.

Довірити вікна майстрам Лінії Комфорту – мудре рішення, адже ваші вікна варті того, аби їх лагодили професіонали!

ЯКИЙ СЕРВІС З РЕМОНТУ ВІКОН МИ ВИКОНУЄМО

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Як формується ціна на ремонт та регулювання вікон в Києві?

На регулювання та ремонт вікон ціна в Києві формується з декількох складових:

1. Робота майстра.

2. Вартість фурнітури та матеріалів, які треба замінити.

3. Відстань, яку треба подолати майстру, якщо ремонт у Київській області.

Дізнатися вартість для кожного виклика можна у менеджера Комфорт Лайна, звернувшись за допомогою зручної форми зворотного зв’язку на сайті або по телефону.

Що таке герметизація вікон та навіщо вона потрібна?

Герметизація вікон – це процес обробки внутрішніх та зовнішніх швів спеціальними матеріалами, які захищають вікно від проникнення вологи та повітря. Якщо з-під підвіконня або укосів дме протяг, шви металопластикових вікон пожовтіли або почорніли, потрібна герметизація вікна.

Які роботи входять у регулювання вікна?

У Лінії Комфорту можна замовити регулювання металопластикових вікон та регулювання алюмінієвих вікон. Наші майстри здійснюють наступні основні види регулювання вікна:

1. Зміна положення стулки по вертикалі у разі провисання.

2. Регулювання у горизонтальній площині.

3. Зміна ступеня притиску.

4. Налаштування віконної ручки під час розбовтування.

5. Усунення проблеми тугого повороту ручки.

Для чого на вікнах потрібен ущільнювач та як часто треба його міняти?

Віконний ущільнювач  – це гумовий прошарок рельєфної або губчастої будови, що фіксується в спеціальних заглибленнях у віконних профілях. Ущільнювач забезпечує герметичність вікна. Механізм фурнітури щільно притискає стулку до рами по всьому периметру вікн, але між деталями все одно залишається мінімальний проміжок. Тому в конструкцію вікна включають таку деталь як ущільнювач.

Придатний гумовий ущільнювач на пластиковому вікні – м’який та еластичний, має насичений колір. Якщо помітно, що він висох, зблід і втратив гнучкість, з’явилися тріщини по кутах, це означає, що його час замінити. Більшість виробників пластикових вікон рекомендують проводити заміну гумових ущільнювачів не рідше ніж один раз на 5-6 років. Але якщо через підвищене навантаження та несприятливі погодні умови ущільнювач зносився швидше, то заміна виконується негайно.

Чи можна встановити антимоскітну сітку на старе металопластикове та алюмінієве вікно?

Можна. Майстри Лінії Комфорту виготовлять на встановлять антимоскітну сітку на будь-які вікна – металопластикові та алюмінієві. Також ми встановлюємо сітку “антикішка” – посилену металеву конструкцію, яка убезпечить від випадання пухнастика з вікна.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо полагодити вікна в Києві та Київській області.

ЯКІ ПРАЦЮЄ ЛІНІЯ КОМФОРТУ

МАЙСТРИ ЗА РОБОТОЮ ТА ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

ЗАМОВИТИ ВІКНА ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Якщо старі вікна вже неможливо полагодити чи відремонтувати, в Лінії Комфорту можна завжди купити алюмінієві вікна та замовити металопластикові вікна високої якості. Ми пропонуємо як готові вікна типових розмірів так і виготовляємо вікна на замовлення за замірами.

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

Більше готових рішень - у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо алюмінієві вікна та металопластикові вікна на замовлення. Наша продукція має високу якість та привабливу ціну!

Хутчіш завітай до нашого магазину!

ПРОФЕСІЙНИЙ РЕМОНТ ВІКОН ТА РЕГУЛЮВАННЯ ВІКОН

Металопластикові вікна та алюмінієві вікна вважаються довговічними та надійними і при якісному монтажі прослужать довгі роки, зберігаючи затишок та даруючи комфорт. Але якщо установка вікон була виконана халтурно, згодом віконна конструкція починає доставляти проблеми в експлуатації і постає питання про те, щоб замовити ремонт вікон або як мінімум виконати їх регулювання. Допомогти з ремонтом та регулюванням вікон можуть майстри Лінії Комфорту. Великий досвід та фірмові інструменти дозволяють їм виконувати весь спектр ремонтних робіт та лагодити вікна швидко, якісно, ​​а головне – не за «космічну» ціну!

КОЛИ НЕОБХІДНО ВИКОНАВАТИ РЕГУЛЮВАННЯ ВІКОН

Регулювання вікон передбачає налаштування притиску стулки. Завдяки якісному та професійному регулюванню конструкція правильно закриватиметься, а також не утворюватимуться протяги. У Лінії Комфорту можна замовити регулювання металопластикових вікон та регулювання алюмінієвих вікон у Києві та Київській області. Наші майстри – професіонали з великим досвідом, які легко та швидко полагодять будь-яке вікно!

Початкове регулювання виконується у вікон в новобудовах, бо як правило, забудовники його не роблять. Профілактичне регулювання вікон рекомендують робити раз на 2 роки, тому що фурнітура вікна, навіть найякіснішого, зазнає динамічного навантаження і з часом її необхідно регулювати, щоб вікно служило справно. Позапланове регулювання вікон виконується при виявленні неполадок у роботі, які починають викликати дискомфорт. Зокрема, необхідно викликати майстра на регулювання у таких випадках:

  1. Провисання стулки. Коли при відкритті або закритті вікна стулка чіпляє нижню частину рами.
  2. Викривлення стулки. Коли її верхня частина під час відкриття або закриття вікна чіпляється за раму, що також говорить про зміну геометрії, але не у вертикальній площині, а горизонтальній.
  3. Поява протягу через ослаблення притиску стулки до рами.
  4. Порушення роботи віконної ручки. Коли ручка погано працює: бовтається або навпаки вимагає додаткових зусиль для відкриття та закриття вікна.

КОЛИ НЕОБХІДНО ВИКОНАВАТИ РЕМОНТ ВІКОН

Якщо у роботі вікна спостерігаються різноманітні неполадки, швидше за все необхідний комплексний ремонт. Які саме види робіт потрібно виконати, майстер каже після діагностики вікна. Більшість робіт він може зробити відразу ж, якщо поломка серйозна і потребує заміни фурнітури або склопакета, може знадобитися ще один приїзд.

Майстри Лінії комфорту виконують всі види робіт з ремонту, модернізації та вдосконалення алюмінієвих та пластикових вікон. Звертайтеся до них при виявленні наступних неполадок та дефектів у роботі вікна:

– стулка вікна при відкритті та закритті чіпляє профіль;

– з вікна дме в районі стулки, відчувається протяг, коли стоїш біля підвіконня;

– ручка відкривається туго або навпаки бовтається;

– зламалася ручка стулки і вікно заклинило;

– лопнув, тріснув, розбився склопакет;

– зламалася фурнітура, що відповідає за провітрювання вікна;

– риплять або тріщать петлі;

– на вікні з’являється конденсат, профіль втратив привабливий вигляд, на ньому з’явився грибок та пліснява;

– стулки нещільно прилягають до рами, з вікна дме;

– підвіконня тріснуло, прогнулося.

ЯКІСНИЙ СЕРВІС – ЗАПОРУКА ДОВГОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ВІКНА

Лінія Комфорту надає гарантію на всі алюмінієві вікна та металопластикові вікна і здійснює їх сервісне обслуговування. Наші майстри – досвідчені професіонали, яким до снаги робота будь-якої складності. Ми турбуємося не тільки про високу якість матеріалів та сервісу, але й про комфорт клієнтів. Саме тому наші майстри виконують регулювання та ремонт вікон під ключ, адже це – зручно та сучасно.

МАЙСТРИ ПРИЇЗДЯТЬ У ЗРУЧНИЙ ЧАС. Наш менеджер погоджує час приїзду майстрів, тож нема потреби  брати вихідний день або завчасно йти з роботи, скасовувати похід у гості, кіно чи шоппінг.

МАЙСТРИ МАЮТЬ ФІРМОВІ ІНСТРУМЕНТИ. Наші майстри всі інструменти возять з собою. Отже не треба шукати вдома в гаражі болгарку чи набор викруток. Та й якість монтажу нашими фірмовими інструментами – найвища!

МАЙСТРИ ВОЗЯТЬ С СОБОЮ ФУРНІТУРУ ТА МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РЕМОНТУ. Майстри мають з собою набори матеріалів, які можуть знадобиться для регулювання вікон та ремонту – все, щоб усунути проблему одразу!

МАЙСТРИ РОБЛЯТЬ МОНТАЖ ШВИДКО. Професійність та досвід – складові, завдяки яким наші майстри працюють швидко, адже знають що і як робити і як впоратися з форс-мажорами та складностями в ході регулювання та ремонту вікон.

НАШІ РОБОТИ

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X